Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 15.02.2016 09:03

Krzysiu proszę nie obrażaj Igrane - nie taka dziura - są gorsze.
Jeśli chodzi o dzieci to: morze, kamyczki to dla nich świetna zabawa, jeszcze tylko kilka zabawek typu wiaderko, łopatka itp. Fakt plac zabawa bardzo ubogi ,ale zawsze to coś.
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 05.03.2016 22:59

raulpwnz napisał(a):Ja jadę z większą ekipą, ale w tym czwórka maluchów 1,4,6,8 lat :D Skoro dobrze znasz Igrane, to orientujesz się, czy dzieciaki będą miały co robić w Igrane?
Przybywam od 4.09!


Trochę nie rozumiem takich pytań. Czy zabawy w ciepłym morzu / na plaży to dla współczesnych dzieci (szczególnie naszych, polskich, które ciepłe morze widzą bardzo rzadko) to naprawdę za mało? W Igrane byłem z dziećmi 4 i 6 lat , nie narzekały.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 06.03.2016 12:18

sneer napisał(a):Trochę nie rozumiem takich pytań. Czy zabawy w ciepłym morzu / na plaży to dla współczesnych dzieci (szczególnie naszych, polskich, które ciepłe morze widzą bardzo rzadko) to naprawdę za mało?

Różne są dzieci ;) Moja 7 letnia córka na przykład to nawet je siedząc w wodzie :lol: ale ona to w ogóle wodę uwielbia od niemowlaka :D Inne dzieciaki już niekoniecznie lubią to i trzeba coś innego dla nich znaleźć ;)
Kajma
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 07.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kajma » 23.03.2016 13:40

Igrane to idealna miejscowość. Jest tam wszystko czego potrzeba. Piękne, dzikie plaże i nie ma takich tłumów jak w Tucepi, Baska Voda czy Brela. Tam to leży jeden na drugim. Mówimy tu o sezonie chociaż w zeszłym roku byłem w połowie września i plaża w Tucepi w pełni obłożona - MASAKRA!
Kajma
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 07.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kajma » 23.03.2016 13:45

A jeśli chodzi o dziurę to dla mnie Živogošće idealnie pasuje do tej nazwy. Nie chce nikogo obrażać ale byłem tam z 3 razy mając nadzieje, że przekonam się do tego miejsca. Dla mnie jest tam strasznie pusto i smutno. Miejscowość bez uroku które posiada Igrane. Nie jestem wielbicielem tłumów ale w Živogošće oprócz wypożyczalni skuterów i w związku z tym hałasu i smrodu oraz paru knajpek i betonu to nic nie ma urokliwego. Przepraszam jest - pan który sprzedaje w garażu Rakije i inne specjały.
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 26.03.2016 20:45

Kajma napisał(a):A jeśli chodzi o dziurę to dla mnie Živogošće idealnie pasuje do tej nazwy. Nie chce nikogo obrażać ale byłem tam z 3 razy mając nadzieje, że przekonam się do tego miejsca. Dla mnie jest tam strasznie pusto i smutno. Miejscowość bez uroku które posiada Igrane. Nie jestem wielbicielem tłumów ale w Živogošće oprócz wypożyczalni skuterów i w związku z tym hałasu i smrodu oraz paru knajpek i betonu to nic nie ma urokliwego. Przepraszam jest - pan który sprzedaje w garażu Rakije i inne specjały.

Dokładnie jest tak jak piszesz. Dodam jeszcze, że jedna Chorwatka mówiła mi, że w Zivogosce śmierdzi ściekami. Nie wiem ile w tym prawdy. Ogólnie smutno tam jakoś. Plaża trochę się różni o tych w Igrane, gdyż tam można spotkać większe fale.
Luigi MG
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 13.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Luigi MG » 21.04.2016 11:53

hmm jak ktoś szuka spokoju i odpoczynku to Igrane jest idealne. Pewnie są piękniejsze miejsca w Cro, aczkolwiek dla nas (urok miasteczka, dzikie plaże, możliwość wypadów do np. Mostaru czy Dubrownika) w sam raz. Jedziemy drugi raz :) a trzeci w ogóle :) Pozdrawiam
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 21.04.2016 11:59

Potwierdzam i pozdrawiam !
Igrane po raz czwarty w tym roku :wink: W 2014 pobyt w Igrane w tym samym terminie - heh nawet była krótka wymiana zdań podczas burzy na promenadzie :D
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 21.04.2016 13:30

Ja też byłem w Igrane dwa razy i mogę polecić tą miejscowość.
Pakować się i jechać a na pewno nie będziecie żałować :)
Pozdrawiam wszystkich którzy już tam byli i miło wspominają Igrane :)
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 21.04.2016 13:50

Witam Cię Zbyszku !!! Więc jak w tym roku uda się wypić razem to piwo w Igrane :?: - zbieram ekipę :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.04.2016 13:51

supernutka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 21.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) supernutka » 21.04.2016 14:00

Janusz Bajcer napisał(a):Jest o małym Igrane
wierszem napisane



Więc do dzisiaj do wieczora,na czytanie(Igrane) miła pora :-)

supernutka,Damiano69DK
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 21.04.2016 16:53

Andzia* napisał(a):Witam Cię Zbyszku !!! Więc jak w tym roku uda się wypić razem to piwo w Igrane :?: - zbieram ekipę :wink:

Witam właścicielkę pięknego kapelusza.
O jak milutko znajoma Pani do mnie napisała:)
Niestety w tym roku nie jadę a szkoda bo lubię ten klimat ,atmosferę i oczywiście wspaniałe widoki.
Szkoda że w zeszłym roku nie wypiliśmy tego piwa :(

Pozdrawiam i czekam na relacje z Igrane :)

Ps. Macie już coś zarezerwowane ???
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 22.04.2016 10:14

max21 napisał(a):
Andzia* napisał(a):Witam Cię Zbyszku !!! Więc jak w tym roku uda się wypić razem to piwo w Igrane :?: - zbieram ekipę :wink:

Witam właścicielkę pięknego kapelusza.
O jak milutko znajoma Pani do mnie napisała:)
Niestety w tym roku nie jadę a szkoda bo lubię ten klimat ,atmosferę i oczywiście wspaniałe widoki.
Szkoda że w zeszłym roku nie wypiliśmy tego piwa :(

Pozdrawiam i czekam na relacje z Igrane :)

Ps. Macie już coś zarezerwowane ???

Tak jest zaklepane oczywiście Igrane i tydzień wcześniej Rogoźnica.
Szkoda, że nie jedziesz w tym roku.
No cóż może innym razem wypijemy to piwo :wink:
Pozdrawiam.
PS. już się zbieram do pisania relacji z trzech podróży i marnie mi to wychodzi....
Stefaa
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 30.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stefaa » 30.04.2016 22:21

Hej kochani :)

W końcu udało się nam wybrać miejscowość do której chcemy jechać, a przyznam, że nie było łatwo ;) Padło na Igrane, czy ktoś był w tym apartamencie https://www.airbnb.com/rooms/598996?preview ?

Jak wygląda tam sytuacja ze sklepami? jest jakiś tani? Dzieje się coś wieczorem? I czy na plaży są leżaki do wypożyczenia?

dziękuję za wszystkie opinie i porady dotyczące wyprawy do tej miejscowości :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone