Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ich wysokości - monsunowe księżniczki ;) - Indie 2009

60% ludności świata żyje w Azji. Chiny są tak szerokie, że naturalnie powinny przeciąć do 5 oddzielnych stref czasowych, ale mają tylko jedną - narodową strefę czasową. Obywatele Singapuru, Korei Południowej i Japonii mają najwyższe średnie IQ na świecie.
W Azji znajduje się najwyższy punkt na lądzie – Mount Everest (8848 m n.p.m.) oraz najniżej położony punkt – wybrzeże Morza Martwego (430,5 m p.p.m.). Spośród 10 najwyższych budynków na świecie 9 znajduje się w Azji.
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 07.03.2010 18:18

Wiola, zdajesz sobie sprawę, że takie zdjęcie i brak relacji następującej po nim to czysty sadyzm? :lol:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12743
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 07.03.2010 18:33

Hmmm... Widzę, że muszę zmienić zestaw kwiatowy :arrow: zamiast przygotowanej róży, bardziej przyda mi się pęk margaretek. Żeby oglądając tej przecudnej urody fotkę (zadanie spełniła i apetyt zaosytrzyła 8) ) poczuć także zapachy, jakie Wam towarzyszyły :D
zoohha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1195
Dołączył(a): 07.12.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoohha » 07.03.2010 18:52

8O nie ma takich widoków !
pozdrawiamy
ANITA:)
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 798
Dołączył(a): 07.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANITA:) » 07.03.2010 22:15

wiolak3 napisał(a):Witajcie Ludkowie! Przepraszam, że tak na szybko...Dziękując za wierne kibicowanie i żeby Wasze oczęta odpoczęły od szarości i bieli oraz błota pośniegowego :twisted: - na zaostrzenie apetytu: kawałeczek patagońskiego lata w dzień średnio słoneczny :papa: :papa:

Obrazek


Musiałam , musiałam zacytować, aby przeszło na następna stronę. Zdjęcie cud malina na tę naszą wredną ciągle zimę :lol:
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 21.03.2010 23:17

A kiedy będzie nju relacja? :D :wink:
:D :D :D :D
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 22.03.2010 13:22

mutiaq napisał(a):A kiedy będzie nju relacja? :D :wink:
:D :D :D :D


Jeszcze raz dziękuję ogromnie wszystkim za powitanie i oczekiwanie. U Wojtka Franza macie już troszkę tego, co tam takie zniewalające!

Miałam się tu już nie odzywać póki nie zacznę tworzyć, ale Kasia wygrzebała wątek, to się odzywam :)

No ale ja przecież mam do przeczytania najpierw jeszcze 36 relacji! Na szczęście dla mnie - następny urlop za rok. A może nawet dopiero za dłuuuuuuugie lata, więc muszę sobie dawkować czytanie i bajanie, żeby to przetrwać ;)

Jak tylko dam radę, to wrócę z czymś konkretnym. Bo tak to jest, że życie bywa jak domino. A... ze spraw istotnych dla tego wątku - muszę uratować domowy komputer, na dysku któregoż znajdują się zdjęcia. Może tyle smucenia wystarczy póki co.

Napisz Kasia maila (ulatoja(MAAŁŁUUUPA)o2.pl), to coś, co ocalało, tak na początek Ci popchnę ZA TO WAROWANIE i tutaj :wink: :lol: (czytałam :) Gratuluję!!!)

Całusy dla Was!
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 22.03.2010 13:48

shtriga napisał(a):
Jak tylko dam radę, to wrócę z czymś konkretnym. Bo tak to jest, że życie bywa jak domino. A... ze spraw istotnych dla tego wątku - muszę uratować domowy komputer, na dysku któregoż znajdują się zdjęcia. Może tyle smucenia wystarczy póki co.



Dobrze, że Kasia odgrzebała, bośmy się dowiedzieli, co się dzieje. Miałam wielką nadzieję, że zaczniesz tworzyć i dasz nam coś już teraz, zaraz. Albo co kilka dni pojawi jakieś kolejne zdjęcie. Miałam wyjątkowego doła tego marca. Zima mi obrzydła a wiosna tak powoli i bardzo nieśmiało się skrada. Więc zdjęcia i relacja z tamtego południowego lata byłyby samym miodem i pocieszeniem. Myślę, że nie tylko dla mnie.
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 22.03.2010 13:56

Małgosiu złapałam się na tym, że narzekałam już na tę zimę jak wróciłam, a zapomniałam, że i tak trochę jej uciekłyśmy, a Wy tu biedaki całe wieki w mrozie i śniegu :)

Najgorsze jest to, że to lato tam, to... Noooo pokażę Wam kiedyś jak wygląda :lol: Tzn. na pewno nie ma AŻ tyle śniegu. No i na szczęście wylądowałyśmy też na północy Argentyny.

Małgosia - zapodziałam Waszego maila. Tzn. mam, ale nie wiem czy aktualny :) Napisz do mnie, to też Ci odrobinkę tamtejszego lata wyślę na dobry początek.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 26.04.2010 09:44

Kobiety na traktory :!:


Czekam(y)
:wink:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 26.04.2010 11:59

Oj Jacek - wiosna przyszła, orać trzeba i te wszystkie inne praktyki odbyć :wink: :lol: :lol: :lol: I z długów wyjść

Cmok, cmok :D

Ahaaaa - u Franza jest prawie to samo co było u nas. Przy czym pogodę Franz miał sto razy ładniejszą, więc myślę, co tu pozmyślać, żebyście przez nasze mgły i deszcze nie uciekli :twisted: :lol:
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 26.04.2010 19:10

Cześć shtriga.

Słowo się rzekło, czyli rusza relacja :), jeżeli będą ciekawe przygody (jak wcześniej), to deszcze i mgła mnie nie złamią :wink: i wytrwam do końca :).
Mam nadzieję, że to jest już zapowiedź i nie będzie kolejnej miesięcznej karencji :wink:.
Pozdrawiam.
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 27.04.2010 10:10

Bedzie (nie bĘdzie ;) ) relacja, bedzie relacja nenenenene-neee :P

Poniosło mnie,
Przepraszam ;)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 27.04.2010 23:41

Ula , przez wasze mgły i deszcze nie uciekniemy :wink: , z zimnem - damy rade :wink: :lol: tylko pisz :P
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.11.2010 09:36

U-la napisał(a):...pokażę Wam kiedyś jak wygląda...


...Argentyna?...No jak?

Kiedyś jest dziś tylko jutro (czy jakoś tak :wink: ).
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 30.11.2010 08:53

czekamy i czekamy ...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Azja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ich wysokości - monsunowe księżniczki ;) - Indie 2009 - strona 50
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone