Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar Ivan Dolac-dwa tygodnie w innym wymiarze+ZAVALA str.14

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Hvar-dwa tygodnie w innym wymiarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 06.12.2015 21:34

A ja nie wiem , Hvar czy Vis ,jak na razie bardziej Hvar :D :wink:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: Hvar-dwa tygodnie w innym wymiarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 07.12.2015 11:21

A ja ja się uda ,to ląd w przyszłym roku, z wycieczkami na Brać i Hvar :) Tak sobie wymyśliłam .
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Hvar Ivan Dolac-dwa tygodnie w innym wymiarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 22.02.2016 15:15

Nie ma co, ładny ten Hvar. :)

Pzdr
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007
Re: Hvar Ivan Dolac-dwa tygodnie w innym wymiarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 28.02.2016 16:30

Świetna relacja, miło się czytało i oglądało znane nam miejsca z zeszłorocznego pobytu w Ivan Dolac...jak również miejsca, gdzie nie zdążyliśmy dotrzeć.
Hvar zaczarował mnie swoim pięknem, zapachami, klimatem...w tym roku wracamy w to samo miejsce, szkoda że nie ze "stałą ekipą".

Apartament zarezerwowany na drugą połowę lipca.

Poniżej kilka moich fotek, z niezapomnianych 2 tygodni na Hvarze.

pod wyspą Ścedro, w oddali wyspa Hvar.jpg
wyprawa kajakiem na Ścedro, w oddali Hvar


kolega swoją Toyotą Hilux wyjechał prawie na sam szczyt, w tle wyspy Śćedro i Korcula.jpg
pod szczytem Hum


winnice przed Zvalś.jpg
winnice przed Zavalą


z Dawidem nad lasem traw.jpg
nurkowanie z synem w Ivan Dolac


zachód słońca w Ivan Dolac.jpg
zachód słońca w Ivan Dolac


piękna murena cętkowana na dnie.jpg
piękna murena


widok z drogi na tunelem Pitve, wyspa Brać, dalej góry Biokovo.jpg
widok z drogi nad tunelem Pitve, wyspa Brać, w oddali Biokovo


w Vrbosce.jpg
słynna palma w Vrbosce


widok ze szczytu Hum, w oddali wyspa Vis.jpg
widok ze szczytu Hum, w oddali wyspa Vis
Załączniki:
widok ze szczytu Sv. Nikola.jpg
Sv. Nikola - widoki niezapomniane
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011
Re: Hvar Ivan Dolac-dwa tygodnie w innym wymiarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 29.02.2016 12:01

Widzę falco ,że wybieramy te same miejscówki :) (wcześniej Pisak teraz Hvar)

falco.v napisał(a):Hvar zaczarował mnie swoim pięknem, zapachami, klimatem...w tym roku wracamy w to samo miejsce, szkoda że nie ze "stałą ekipą".
Apartament zarezerwowany na drugą połowę lipca.

...i my również ulegliśmy urokowi Hvaru i w tym roku pierwsza połowa lipca....Zavala :D

wyprawa kajakiem na Ścedro, w oddali Hvar

Gratulacje,jak na razie taka wyprawę zaliczył jeszcze Interseal-niestety użytkownik już się usunął z forum
Klik
Czym płynęliście :?:
Hudsonem :?:


My płynęliśmy rejsem komercyjnym z Zavali (duża łódź motorowa) i przy powrocie były takie fale ,że kajakiem bym się nie odważył i pewnie bym przenocował na wysepce :oczko_usmiech:

Pozdrawiam
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Hvar Ivan Dolac-dwa tygodnie w innym wymiarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 29.02.2016 13:45

Rafał78 napisał(a):...i my również ulegliśmy urokowi Hvaru i w tym roku pierwsza połowa lipca....Zavala :D


My też od 2 lipca w Ivan Dolac , ulicę wyżej od Godo, myślę że lokalizacja fajna.
Może jakieś piwko wypijemy :wink:
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: Hvar Ivan Dolac-dwa tygodnie w innym wymiarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 29.02.2016 14:45

Świetna relacja, miło powspominać. Ja z rodzinką byliśmy wcześniej, a na termin wyjazdu wybraliśmy wrzesień i było super - brak upałów, woda cieplutka i dużo pysznych warzyw i owoców na stoiskach targowych. Na ten rok nic póki co nie planuję, chociaż kusi wyjazd na dwóch kółkach, na jedną z kolejnych wysp, może Brac...

:papa:
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007
Re: Hvar Ivan Dolac-dwa tygodnie w innym wymiarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 29.02.2016 18:24

Rafał78 napisał(a):Widzę falco ,że wybieramy te same miejscówki :) (wcześniej Pisak teraz Hvar)

falco.v napisał(a):Hvar zaczarował mnie swoim pięknem, zapachami, klimatem...w tym roku wracamy w to samo miejsce, szkoda że nie ze "stałą ekipą".
Apartament zarezerwowany na drugą połowę lipca.

...i my również ulegliśmy urokowi Hvaru i w tym roku pierwsza połowa lipca....Zavala :D

wyprawa kajakiem na Ścedro, w oddali Hvar

Gratulacje,jak na razie taka wyprawę zaliczył jeszcze Interseal-niestety użytkownik już się usunął z forum
Klik
Czym płynęliście :?:
Hudsonem :?:


My płynęliśmy rejsem komercyjnym z Zavali (duża łódź motorowa) i przy powrocie były takie fale ,że kajakiem bym się nie odważył i pewnie bym przenocował na wysepce :oczko_usmiech:

Pozdrawiam



Faktycznie, te same miejsca "trafiamy" haha...w Pisaku nam się bardzo podobało, mielismy świetny apartament na samej plaży, ale Hvar rzucił mnie na kolana...

Na wyspę Šćedro wybrałem się z synem ( Hudsonem ), płynęliśmy z Zavali 40min, niby na dwa wiosła, ale syn mocno "ściemniał" z wiosłowaniem i praktycznie sam naginałem na wiośle. Wybraliśmy dzień gdy morze było spokojne i bez problemu osiągnęliśmy cel, a później opłynęliśmy jeszcze prawie całą linie brzegową od strony Hvaru. Zatoczki bajeczne, a woda tak krystalicznie czysta, że wychodzić z wodą nam się nie chciało.

Lubimy na urlopie takie wyzwania, w Pisaku po kilku wcześniejszych próbach w poprzednich latach dopłynąłem na desce na Brać, z prawej strony miasta Povlja, podobno 12km w jedną stronę - wiało konkretnie, przy żaglu 7,3m2 był momentami hardcore.

My w Ivan Dolac jesteśmy od 11.07.16, to jeśli będziecie mieli ochotę - Rafał78 i lotnikwsk można by wypić jakieś Karlovaćko.

widok z wyspy Śćedro na Hvar.jpg
w połowie drogi na Šćedro


wyspa Śćedro zdobyta po 40min wiosłowania.jpg
Šćedro...już na wyciągnięcie ręki...
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011
Re: Hvar Ivan Dolac-dwa tygodnie w innym wymiarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 29.02.2016 22:58

lotnikwsk napisał(a):My też od 2 lipca w Ivan Dolac , ulicę wyżej od Godo, myślę że lokalizacja fajna.
Może jakieś piwko wypijemy


falco.v napisał(a):My w Ivan Dolac jesteśmy od 11.07.16, to jeśli będziecie mieli ochotę - Rafał78 i lotnikwsk można by wypić jakieś Karlovaćko.


Jestem za :idea: :D
Jesteśmy w Zavali od 8 lipca.
Zapraszamy do Zavali :D


ARTUR_KOLNICA napisał(a):Świetna relacja, miło powspominać.

Powspominać zawsze miło zwłaszcza Hvar


Pozdrawiam
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Hvar Ivan Dolac-dwa tygodnie w innym wymiarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 01.03.2016 01:51

Rafał78 napisał(a):Jestem za :idea: :D
Jesteśmy w Zavali od 8 lipca.
Zapraszamy do Zavali :D

Nie ma sprawy .
Ja mam rezerwacje od 2 do 9 lipca w ID a drugi tydzień będę szukał coś na miejscu być może też w Zawali wyląduję :roll:
Jakby co to podeślę Ci telefon na PW :wink:
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007
Re: Hvar Ivan Dolac-dwa tygodnie w innym wymiarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 01.03.2016 11:37

Rafał78 napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):My też od 2 lipca w Ivan Dolac , ulicę wyżej od Godo, myślę że lokalizacja fajna.
Może jakieś piwko wypijemy


falco.v napisał(a):My w Ivan Dolac jesteśmy od 11.07.16, to jeśli będziecie mieli ochotę - Rafał78 i lotnikwsk można by wypić jakieś Karlovaćko.


Jestem za :idea: :D
Jesteśmy w Zavali od 8 lipca.
Zapraszamy do Zavali :D


ARTUR_KOLNICA napisał(a):Świetna relacja, miło powspominać.

Powspominać zawsze miło zwłaszcza Hvar


Pozdrawiam



Mieliśmy blisko do Zavali, a nie zdążyliśmy się wybrać , jedynie kajakiem opłynęliśmy brzeg...więc z przyjemnością się wybierzemy
do Ciebie na browarka, córka właśnie zdaje egzamin na prawko, to będzie kierowca na drogę powrotną .

My będziemy kolejny raz w apartamencie Nada.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Hvar Ivan Dolac-dwa tygodnie w innym wymiarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 01.03.2016 12:18

falco.v napisał(a): córka właśnie zdaje egzamin na prawko, to będzie kierowca na drogę powrotną .

To ja będę musiał zatrudnić żonę :mrgreen:
Ale do Ciebie to już można na nóżkach .....albo Ty do mnie :mrgreen: (jeśli dobrze kojarzę to ta Nada nad samym morzem) :wink:
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007
Re: Hvar Ivan Dolac-dwa tygodnie w innym wymiarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 01.03.2016 13:21

lotnikwsk napisał(a):
falco.v napisał(a): córka właśnie zdaje egzamin na prawko, to będzie kierowca na drogę powrotną .

To ja będę musiał zatrudnić żonę :mrgreen:
Ale do Ciebie to już można na nóżkach .....albo Ty do mnie :mrgreen: (jeśli dobrze kojarzę to ta Nada nad samym morzem) :wink:


Zgadza się, przy samej plaży, drugi dom za knajpką w lewo.

Czytałem że jesteś do 9.07., a my dojedziemy 11.07., chyba że znajdziesz coś w Ivan D.

Będzie miło się spotkać na urlopie i wychylić jakiegoś browarka...to jesteśmy w 3 rodzinki umówieni + znajomi z Bydgoszczy, którzy będą z nami w Nadzie.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Hvar Ivan Dolac-dwa tygodnie w innym wymiarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 01.03.2016 14:29

falco.v napisał(a):Czytałem że jesteś do 9.07., a my dojedziemy 11.07., chyba że znajdziesz coś w Ivan D.

Jak nic nie znajdę w ID lub Zawali to i tak drugi tydzień będę na wyspie ...nie wiem może Jelsa a to blisko przecież,
ale mam nadzieję że na parę dni na pewno coś znajdę jak będę na miejscu bo przecież nie wszyscy się ogłaszają w necie :roll:
falco.v
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.03.2007
Re: Hvar Ivan Dolac-dwa tygodnie w innym wymiarze.

Nieprzeczytany postnapisał(a) falco.v » 01.03.2016 20:39

lotnikwsk napisał(a):
falco.v napisał(a):Czytałem że jesteś do 9.07., a my dojedziemy 11.07., chyba że znajdziesz coś w Ivan D.

Jak nic nie znajdę w ID lub Zawali to i tak drugi tydzień będę na wyspie ...nie wiem może Jelsa a to blisko przecież,
ale mam nadzieję że na parę dni na pewno coś znajdę jak będę na miejscu bo przecież nie wszyscy się ogłaszają w necie :roll:


Myślę, że znajdziesz coś będąc na miejscu, tym bardziej, że to lipiec.

Poniżej nasz domek - Nada.

nasz domek Nada, nad samym morzem.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Hvar Ivan Dolac-dwa tygodnie w innym wymiarze+ZAVALA str.14 - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone