Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar&Dubrovnik jesienną porą

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.12.2017 18:48

Kto wie ,czy nie zacznę października rozważać po takiej rekomendacji.. 8O

Miałaś 3 x bardziej letnią pogodę, niż ja we wrześniu tego roku :P
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 13.12.2017 19:29

Dzięki za świetną jak zawsze relację z sympatycznym zakończeniem :idea: :D
Mam nadzieję, że już niedługo gdzieś się znów wybierzecie (może nawet Korsą 8O :wink: ) i znów nam to tak fajnie opiszesz :D

A w następnym październiku....
ruzica napisał(a):chyba nawet wiem dokąd wtedy pojedziemy :wink:

Do Grecji? :wink:
:D

:papa:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 13.12.2017 21:18

Marto. Bardzo Ci dziękuję za Twój trud i relację i za takie treściwe, fajne podsumowanie. Miło się tu do Ciebie zagląda. Jestem przekonany, że jeśli wybiorę kiedyś kierunki opisane u Ciebie skorzystam również z Twoich cennych uwag. Mam nadzieję, że nie jest to nasza ostatnia wymiana zdań w Twoich relacjach i zawczasu zaklepuję sobie miejsce przy okazji kolejnych...
Całkiem słuszną Bateriję przywiozłaś...:)
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 14.12.2017 17:04

krakusowa napisał(a):To ja poproszę trochę orahovaca i kruśkovaca :oczko_usmiech: :wink:


Aniu, ten orahovac był akurat średni- piłabym tylko na chory żołądek :oczko_usmiech: Ale jak chcesz :wink:

travel napisał(a):
Co do błądzenia po Czechach miałam to samo.


My zawsze woziliśmy papierową mapę, która coś tam trochę ułatwiała kiedy nawigacja zaczynała świrować, ale tym razem zapomniałam jej spakować :roll:

Iza czy Wy kupowaliście 3 winiety? Na Czechy, Słowację i Węgry :?: Twoja trasa wydaje się godna rozważenia, chociaż największych problemów- czyli Czech i Polski i tak nie rozwiązuje :roll: Na pewno plusem jest brak Wiednia :wink:

A Twoja ściąga na pewno się przyda- dzięki :)

piekara114 napisał(a):Fajnie, że Wam się pobyt udał, no i pogoda dopisała.... :papa:


Też się cieszę :)

Katerina napisał(a):Kto wie ,czy nie zacznę października rozważać po takiej rekomendacji.. 8O

Miałaś 3 x bardziej letnią pogodę, niż ja we wrześniu tego roku :P


Kaśka, tylko żeby potem na mnie nie było, bo wiesz jak to z tą pogodą jest. W sezonie nie ma 100% gwarancji, a co dopiero w październiku :idea:

kulka53 napisał(a):Mam nadzieję, że już niedługo gdzieś się znów wybierzecie (może nawet Korsą 8O :wink: ) i znów nam to tak fajnie opiszesz :D



Wstępnie planujemy przyszłoroczne urlopy na maj i sierpień, więc za pół roku może znów coś wymodzę :wink:

kulka53 napisał(a):Do Grecji? :wink:


My się jeszcze nie wyleczyliśmy z Chorwacji 8O A Grecja Korsą...to trudny temat. W grę wchodzi co najwyżej Riwiera Olimpijska, ale to podobno nie Grecja :roll: Chociaż po Olimpie chętnie pospaceruję :idea: Ewentualnie jakaś Lefkada, ale tam to już będzie z 2 i pół dnia drogi :roll: A samolot jak dla mnie generuje szereg problemów(ograniczenia bagażowe, koszt wynajęcia samochodu, no i z Gorzówka jakbyśmy się mieli telepać do jakiejś Warszawy czy Krakowa na lotnisko to jest i tak prawie dzień straty)

Abakus68 napisał(a): przekonany, że jeśli wybiorę kiedyś kierunki opisane u Ciebie skorzystam również z Twoich cennych uwag.


Cieszę się, że moje wypociny mogą się komuś przydać w przyszłości :)

Abakus68 napisał(a):. Mam nadzieję, że nie jest to nasza ostatnia wymiana zdań w Twoich relacjach i zawczasu zaklepuję sobie miejsce przy okazji kolejnych...


No ja myślę :!: :wink:

Abakus68 napisał(a):Całkiem słuszną Bateriję przywiozłaś...:)


Kobitka w sklepie miała z nas niezły ubaw :oczko_usmiech:


krakusowa napisał(a):
Marta dziękuję za ciekawą relację :D Pięknie się z Tobą podróżowało :papa:


travel napisał(a):Marta,dzięki za wspaniałą jesienną relację potwierdzającą wyższość chorwackiej jesieni nad polskim i chorwackim latem :D



kulka53 napisał(a):Dzięki za świetną jak zawsze relację z sympatycznym zakończeniem :idea: :D


Abakus68 napisał(a):Marto. Bardzo Ci dziękuję za Twój trud i relację i za takie treściwe, fajne podsumowanie. Miło się tu do Ciebie zagląda


Dziękuję Wam za miłe słowa. Tożto miód na moje serce :D :papa: :papa: :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 14.12.2017 17:28

ruzica napisał(a):Ponieważ to już koniec to proponuję coś łyknąć z tej okazji :wink:
cro317.jpg

[/quote]
Poproszę osiołka :oczko_usmiech:
Dziękuję za świetną relację, piękne widoki na zdjęciach i doskonałą treść. Czekam na kolejną :papa:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 14.12.2017 17:59

ruzica napisał(a):
Obrazek
Fajne magnesiki :oczko_usmiech:

ruzica napisał(a):Dziękuję wszystkim za motywację do pisania w postaci komentarzy i kliknięć :)

:papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
Dzięki za październikową Cro :D :papa:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 14.12.2017 20:06

ruzica napisał(a):My się jeszcze nie wyleczyliśmy z Chorwacji 8O A Grecja Korsą...to trudny temat. W grę wchodzi co najwyżej Riwiera Olimpijska, ale to podobno nie Grecja :roll: Chociaż po Olimpie chętnie pospaceruję :idea: Ewentualnie jakaś Lefkada, ale tam to już będzie z 2 i pół dnia drogi :roll: A samolot jak dla mnie generuje szereg problemów(ograniczenia bagażowe, koszt wynajęcia samochodu, no i z Gorzówka jakbyśmy się mieli telepać do jakiejś Warszawy czy Krakowa na lotnisko to jest i tak prawie dzień straty)

Nie no, spoko, to tylko była taka delikatna sugestia :wink:
Po takim urlopie o tej porze roku to nawet rozumiem kontynuację choroby :D
I prawda, że z G. macie jednak ze 300 km dalej do GR niż my z Wrocka :roll: .
Jakby co - sugerowałbym jednak Epir...
A na Olimp to my się ponownie nieustająco wybieramy... 8O

:papa:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 14.12.2017 20:35

ruzica napisał(a):
travel napisał(a):
Co do błądzenia po Czechach miałam to samo.


My zawsze woziliśmy papierową mapę, która coś tam trochę ułatwiała kiedy nawigacja zaczynała świrować, ale tym razem zapomniałam jej spakować :roll:

Iza czy Wy kupowaliście 3 winiety? Na Czechy, Słowację i Węgry :?: Twoja trasa wydaje się godna rozważenia, chociaż największych problemów- czyli Czech i Polski i tak nie rozwiązuje :roll: Na pewno plusem jest brak Wiednia :wink:

A Twoja ściąga na pewno się przyda- dzięki :)


Na tą trasę rzeczywiście kupowaliśmy 3 winiety(Czechy, Słowacja,Węgry) - wychodzi nawet taniej niż winiety na Czechy, Austrię i Słowenię ( my nie omijamy autostrady w Słowenii).
Bardzo dużym plusem na tej trasie jest brak Wiednia , bo zawsze staliśmy tam w korkach. Bratysława przy Wiedniu to pikuś :D
Drogi na Węgrzech są w dobrym stanie i jest na nich mały ruch . Niesamowite wrażenie zrobił na nas ok.65km odcinek drogi szybkiego ruchu M86. Droga jest prosta i równa jak stół i prawie nie ma na niej ruchu (wrzesień środek tygodnia godziny poranne) a można jechać tylko 110km/h . Prawdziwy test cierpliwości dla kierowcy :lol: :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1706
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 14.12.2017 20:44

Dzięki za relację, super podsumowanie, a pogoda do pozazdroszczenia :wink:

Zdradzisz o jakim kierunku myślicie w przyszłym roku ?
Ja na Olimp kiedyś zaczynałam wchodzić, daleko nie zaszłam 8) Ale z tego co pamietam ( a pamietam mało ) to ładnie tam było :wink:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 14.12.2017 22:23

Dzięki za październikową Chorwację :D
Ja poproszę trawaricę :wink:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 14.12.2017 22:28

beatabm napisał(a):Poproszę osiołka :oczko_usmiech:
Dziękuję za świetną relację, piękne widoki na zdjęciach i doskonałą treść. Czekam na kolejną :papa:


Wiedziałam, że osiołka wybierzesz :oczko_usmiech: A ja dziękuję za częste i błyskawiczne wizyty :wink: :papa:

kulka53 napisał(a):Nie no, spoko, to tylko była taka delikatna sugestia :wink:



Spoko. U mnie Grecja jest na razie w fazie gdybania i marzeń o trochę bardziej odległej przyszłości :wink:

kulka53 napisał(a):A na Olimp to my się ponownie nieustająco wybieramy... 8O



Może się tam kiedyś spotkamy :mrgreen:

travel napisał(a):Na tą trasę rzeczywiście kupowaliśmy 3 winiety(Czechy, Słowacja,Węgry) - wychodzi nawet taniej niż winiety na Czechy, Austrię i Słowenię ( my nie omijamy autostrady w Słowenii).


A my omijamy w Słowenii i w Czechach też(tam jest za mało autostrady)

travel napisał(a): Droga jest prosta i równa jak stół i prawie nie ma na niej ruchu (wrzesień środek tygodnia godziny poranne) a można jechać tylko 110km/h . Prawdziwy test cierpliwości dla kierowcy :lol: :papa:


To bardzo zła wiadomość :roll:

Muszę jeszcze obadać temat LPG na Węgrzech :wink:

wiolek_lp napisał(a):Dzięki za relację, super podsumowanie, a pogoda do pozazdroszczenia :wink:



Dzięki :) Podsumowanie wymyśliłam w ostatniej chwili, bo miało inaczej wyglądać, więc cieszę się, że się podobało :)

wiolek_lp napisał(a):Zdradzisz o jakim kierunku myślicie w przyszłym roku ?


To żadna tajemnica- w tym roku byliśmy daleko, więc w przyszłym będzie blisko, teraz była jesień, więc będzie wiosna, ale żeby był jakiś stały element to będzie znów wyspa(wyspy to chyba to :idea: ) czyli KRK :D

lotnikwsk napisał(a):Dzięki za październikową Chorwację :D
Ja poproszę trawaricę :wink:


Nie ma za co :D Travaricę możesz wypić całą bo ja nie lubię :wink:

mysza73 napisał(a):Fajne magnesiki :oczko_usmiech:


Jesteś bardzo spostrzegawcza :oczko_usmiech: Magnesiki kolekcjonuję już od jakiegoś czasu :papa:
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1776
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 15.12.2017 10:32

Mnie też się podobało, sympatycznie, z poczuciem humoru.
Chorwacja, Marta, jest grzechu warta ;).
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 17.12.2017 14:01

Trajgul napisał(a):Mnie też się podobało, sympatycznie, z poczuciem humoru.
Chorwacja, Marta, jest grzechu warta ;).


Cieszę się, tym bardziej, że weny to za bardzo nie miałam :wink: Pozdrawiam :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.02.2018 11:39

Nadrobiłam. Dzięki za relację :D Będzie bardzo pomocna przy planowaniu tegorocznego urlopu na Hvarze :D
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 09.02.2018 15:05

agata26061 napisał(a):Nadrobiłam. Dzięki za relację :D Będzie bardzo pomocna przy planowaniu tegorocznego urlopu na Hvarze :D



Czyli Wy też jeszcze nie wyleczeni z chorwackiej choroby :D Dzięki za miłe słowa :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Hvar&Dubrovnik jesienną porą - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone