Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

HVAR 2017 - odkrywając lawendową wyspę

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 26.07.2017 15:26

7 różnych wypadów do Chorwacji. uważam że pobyt tegoroczny na Hvar był najpiękniejszym z wyjazdów. popatrzę więc co tam odkryłes
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 26.07.2017 15:33

Będę osobiście odkrywał Hvar już 01.09, więc w ramach przygotowań śledzę uważnie.
Pozdrav
K
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 26.07.2017 16:03

Oczywiście śledzę 8)
dr.kokos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 639
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr.kokos » 26.07.2017 17:09

Odkrywam z Wami :wink:
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 26.07.2017 18:37

też zasiadam :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.07.2017 18:46

pawel silesia napisał(a):ZAPRASZAM DO ODKRYWANIA

Ja odkrywałem w lipcu - popatrzę i poczytam co Ty odkryłeś :lol:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 26.07.2017 18:47

Ja będę odkrywać dopiero w październiku, więc chętnie popatrzę na Twoje odkrycia :)
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 26.07.2017 20:00

Paweł pisze, będzie co oglądać :)
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 26.07.2017 20:07

Z wielką przyjemnością, też się dosiadam :lol:
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 26.07.2017 21:12

jestem i ja, chętnie powspominam :D
m@rek
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 27.07.2017 06:39

No i mamy ZACNE grono odkrywców! Ale miejsca jeszcze sporo :mrgreen:

20170610_131711.jpg
Magnetyczna, forumowa inwestycja w identyfikacje. Sprawdziła się w 100%


lotnikwsk napisał(a):Witam :D
Odkrywam po raz drugi :wink:

.....oooo :!: a w relacji pierwszy :mrgreen:


Gratuluję miejscówki. Trzymaj się mocno!

Magda O. napisał(a):Kolejna relacja z Hvaru :hearts:
wcale mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie :D zwłaszcza, że tam mnie jeszcze nie było.


Hvar wart każdej kolejnej relacji :mrgreen: Witam serdecznie!

Beata W. napisał(a):Zapisuję się do odkrywania :hut:


Zapraszam :papa:

loverosa napisał(a):Pięknie napisane:) Hvar to piękna wyspa,zawsze z czułością wracam myślami 8)


Habanero napisał(a):Szykuje się drugi super - przewodnik. Będę śledzić z ciekawością.


Dzięki! Zapraszam :oczko_usmiech:

maslinka napisał(a):Z przyjemnością będę czytać i oglądać Twoje piękne zdjęcia :)

Pora chyba znowu pojechać na Hvar, bo od naszej ostatniej wizyty na wyspie minęły już 4 lata ;)


8O Jest Pani Prezes Klubu Miłośników :oczko_usmiech: i skarbnica super hvarskich relacji (nie tylko hvarskich) Witam i zapraszam :papa:

słoma79 napisał(a):zapisuję się do klubu odkrywców :mrgreen:


Cześć! Jest jeszcze sporo miejsca w klubie! :mrgreen:

Wołek napisał(a):Byłam ale chętnie będę tu zaglądać. Zdjecia jak zawsze - SUPER! :D


Witam! Cieszę się... :hut:

piekara114 napisał(a):Ja też dopiero co wróciłam z pierwszego razu na Hvarze, ale w Cro już 12 raz :D
Czytam u Ciebie totalny zachwyt wyspą...czekam na więcej....


Hej! Będziemy mogli omawiać bieżące, hvarskie sprawy :mrgreen:

Adek99 napisał(a):Też się dosiadam, z przyjemnością popatrzę na znajome i nieznajome zakątki Hvaru.


Kasia i Krzyś napisał(a):do Hvaru nie trzeba mnie przekonywać
popatrzę, potęsknię...


AniaJ. napisał(a):Mam po trzech razach wciąż mało Hvaru 8)
A że pięknie pokazujesz to co widzisz - popatrzę i powspominam tym chętniej :D


Zapraszam do śledzenia! :mrgreen:

Max Power napisał(a):Właśnie dlatego, że na tym forum są tacy ludzie i takie relacje to melduję się i ja. Śledziłem Twoją poprzednią wizytę w Cro i teraz także będę pilnie obserwował. Fajnie, że zaczyna się Twoja opowieść bo to oznacza, że wszystko dopiero przed nami :)


Witam Serdecznie! :mrgreen: Tak, będzie co opowiadać... Tegoroczny wyjazd dostarczył wielu wrażeń, czasem zbyt wielu 8O .

borsalino4 napisał(a):7 różnych wypadów do Chorwacji. uważam że pobyt tegoroczny na Hvar był najpiękniejszym z wyjazdów. popatrzę więc co tam odkryłes


Ja jeszcze nie mam takiego porównania, ale Hvar faktycznie ustawia wysoko poprzeczkę. Dwa tygodnie to z mało. Potwierdza to wielu forumowiczów. Zapraszam!

krombocher napisał(a):Będę osobiście odkrywał Hvar już 01.09, więc w ramach przygotowań śledzę uważnie.
Pozdrav
K


No to wszystko jeszcze przed Tobą! Wspaniale :mrgreen: Zapraszam!

tyniolek napisał(a):Oczywiście śledzę 8)


Jest i Martyna :smo: Wiesz, że te hvarskie wakacje to po części Twoja (Wasza) sprawka? Dziękuję! Pozdrawiam!

dr.kokos napisał(a):Odkrywam z Wami :wink:


KrzychuZiom napisał(a):też zasiadam :)


Janusz Bajcer napisał(a):Ja odkrywałem w lipcu - popatrzę i poczytam co Ty odkryłeś :lol:


Witam odkrywców i zapraszam!

ruzica napisał(a):Ja będę odkrywać dopiero w październiku, więc chętnie popatrzę na Twoje odkrycia :)


Jedni przed sezonem inni po... Hvar przyciąga! Zapraszam!

AdamZ napisał(a):Paweł pisze, będzie co oglądać :)


Cześć! Jasne, że będzie dużo zdjęć... a może coś więcej 8)

janka.mik. napisał(a):Z wielką przyjemnością, też się dosiadam :lol:


m@rek napisał(a):jestem i ja, chętnie powspominam :D
m@rek


Witam! Liczę na obecność!
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 27.07.2017 06:51

Zapisuję się w relacji i czekam na rozwinięcie :D



A ten opis:
pawel silesia napisał(a):
:idea: Odkrywając Hvar, uświadamiasz sobie: jak długa jest historia adriatyckich wysp. Jak wiele skrywa ziemia, makia i lasy.
:idea: Odkrywając Hvar, uświadamiasz sobie: jak złożony jest labirynt ulic, placów, podwórek, świątyń, pałaców i domów, a każde pokolenie dodaje kolejną warstwę.
:idea: Odkrywając Hvar, uświadamiasz sobie: jak bogata jest przyroda, krajobraz, kultura, jak ciężka jest praca na roli i morzu, jak serdeczni potrafią być ludzie.
:idea: Odkrywając Hvar, uświadamiasz sobie: jak lazurowy i czysty może być Jadran, gdzie każda kolejna zatoka skrywa miejsce do cudownego odpoczynku.
:idea: Odkrywając Hvar, uświadamiasz sobie: jak smaczne potrafią być posiłki, jak wspaniale chłodzi piwo, jak smakuje południowe wino.
:!: Poznając Hvar, uświadamiasz sobie: że nigdy nie odkryjesz wszystkich tajemnic, miejsc i historii lawendowej wyspy...



... to pasuje mi praktycznie do każdego miejsca w Cro. Niezależnie, które miejsce odwiedzamy, to zawsze kryje ono coś innego, ale wszystkie posiadają długą historię, wąskie uliczki, bogatą przyrodę, krajobraz, kulturę, lazurowy i czysty Jadran, smaczne posiłki, piwo, wino...
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 27.07.2017 06:56

czekam na ciekawe zdjęcia i... wywołaną w tytule lawendę, co by przekonać do dłuższej przeprawy promowej drugą połówkę
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 27.07.2017 07:15

agata26061 napisał(a):Zapisuję się w relacji i czekam na rozwinięcie :D

... to pasuje mi praktycznie do każdego miejsca w Cro. Niezależnie, które miejsce odwiedzamy, to zawsze kryje ono coś innego, ale wszystkie posiadają długą historię, wąskie uliczki, bogatą przyrodę, krajobraz, kulturę, lazurowy i czysty Jadran, smaczne posiłki, piwo, wino...


Witam i zapraszam!
Wszystko się zgadza. To właśnie mój sposób na wakacje! Jasne - plaża i ciepłe, piękne morze - ale to wszystko, co dookoła czeka właśnie na odkrycie - gdzie możemy odszukać esencję Chorwacji.
Ostatnio edytowano 27.07.2017 07:22 przez pawel silesia, łącznie edytowano 1 raz
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 27.07.2017 07:22

te kiero napisał(a):czekam na ciekawe zdjęcia i... wywołaną w tytule lawendę, co by przekonać do dłuższej przeprawy promowej drugą połówkę


Lawendowego koloru będzie sporo:
Obrazek

2h ze Splitu mija szybko, o czym przekonałem się w tym roku zbyt często 8O , ale o tym w kolejnych odcinkach :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
HVAR 2017 - odkrywając lawendową wyspę - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone