Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Halkidiki 2010

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 14.07.2010 22:23

nomad napisał(a):(...ale to przecież deklarujesz w awatarku). :)


Deklaracja w awatarku to napis z plakatu (z pierwszego kadru w Rejsie - w tle leci wtedy instrukcja dla tonących - "nie wpadać w panikę, utrzymać się na wodzie, zawiadomić ratownika oznaczonego czepkiem z literą R" :wink: )

PZDR
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 07.09.2010 17:38

no, no.
Zajepiekne uchwycenie greckich miejsc...
agniecha0103
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 555
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniecha0103 » 15.09.2010 21:49

Dopiero dziś dotarłam do tej relacji.poprostu nie wiem co powiedzieć, bo zdjęcia są piękne.
Ja dopiero raczkuję w robieniu zdjęć, więc cieszę się, że mogę się coś nauczyć patrząc na twoje fotki.
Pozdrawki Agniecha.
Janusz777
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 06.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz777 » 17.10.2010 15:03

Fotki są ...... mniammniam :). W Grecji byłem 15 lat temu więc należałoby się wybrać. Powiedzcie jak jechaliście na Halkidiki? Przez Serbię? Czy może przez Bułgarię i Rumunię? Pole namiotowe czy kwatery prywatne a może hotel? Jakie były ceny noclegów? Interesują mnie wszelkie wiadomości na temat Grecji. Z góry dziękuję.
Pozdrówka
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 17.10.2010 17:00

Rafał K napisał(a):... nasz pobyt był stacjonarny (h. Akrathos, koło Uranopoli na Athosie) ... O trasie dojazdowej nie mam żadnych wieści - lecieliśmy "wielkim żelaznym ptakiem".

:wink:
Mariusz1
Croentuzjasta
Posty: 146
Dołączył(a): 10.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz1 » 23.04.2011 14:00

Witam byłem w Grecji w zeszłym roku , jechałem z dolnegośląska więc trasa Czechy-Slowacja-Węgry-Serbia-Macedonia i Grecja. Cały czas autostrada jedynie w Serbi nadal remontują więc ograniczenia do 80. I jak dobrze pamietam był odcinek remontowany na Macedoni ale szło sprawnie :D
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 28.02.2015 22:46

No i piksele gdzieś wcięło :?
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 02.03.2015 22:36

Krutom - żaba od jakiegoś czasu kombinuje z hostingiem plików, a mi się tego nie chce śledzić. Dlatego zrzucam się od dawna na bezpłatną stronę (wordpress - rafalk74), mam tam pare fotek z różnych części Grecji, z Halkidiki też :wink:

Pozdrawiam
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 02.03.2015 23:32

Rafał K napisał(a):Krutom - żaba od jakiegoś czasu kombinuje z hostingiem plików, a mi się tego nie chce śledzić. Dlatego zrzucam się od dawna na bezpłatną stronę (wordpress - rafalk74), mam tam pare fotek z różnych części Grecji, z Halkidiki też :wink:

Pozdrawiam


Jak na razie Fmix zachowuje się przyzwoicie.
Ale czy to na zawsze? Może i oni za np. dwa lata także pójdą drogą żaby czy innych.

Rozważam opcję Halkidiki i przeglądam różne relacje.
Kurczę, pilnowanie fotek w relacjach pisanych parę lat temu może być sporym kłopotem.
Zastanawiam się, czy z punktu "trwałości" relacji nie jest najlepszym sposobem wklejanie fotek jako załączników.
Kiedyś nie było takiej opcji.

Pozdrawiam serdecznie :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Halkidiki 2010 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone