Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Góry Przeklęte 2008

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 02.12.2008 16:15

petris napisał(a):Ta sama od lat zaczarowana górami nie tylko "przekletymi" zeszłam na niższe partie, :( weszłam bardzo wysoko z wiekiem. :roll: jednak nigdy ,mimo wszystko nie opusciłam Twojego tematu :) Czytam wszedzie chodzę gdzie jeszcze mogę :wink: http://przewodnik.onet.pl/ Ciekawe opowiesci Daniela Klawczynskiego i innych

Pozdrowienia
zazdrośnica :wink: petris


To jest nas tu już dwóch zadrosnych :wink: :)
Za towarzysza górskich wędrówek coraz częściej mam moje ... kolana :wink: :?
Ale fajnie się tak zazdrości :) Mnie się to podoba mimo wszystko 8)
pozdrawiam
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 02.12.2008 16:31

Leszek Skupin napisał(a):No to dopiero są hard core'owcy 8O
Stan permanentnej cyklozy na wysokości 2200 m n.p.m. Wąska ścieżka prowadziła w najpiękniejsze zakątki majestatycznych gór Komovi

8O 8O 8O 8O 8O
Petris zmieniła więc podaję link z którego pochodzi powyższy tekst ;)
Montenegro na dwa kółka - Daniel Klawczyński


Dziś rano tez zauważyłem intrygujący tytuł na onecie i rzuciłem okiem....
Powracają wspomnienia z tych wszystkich miejsc gdzie oni byli... Komy, Durmitor, Kotor, Kanion Pivy i droga w strone Durmitoru, Boka Kotorska, Lovcen.....
Komovi to rzeczywiście piękne górki, to one ich zachwyciły najbardziej, dla mnie Prokletije są ciekawsze. Ale to normalne - rowerami w Prokletich niewiele można raczej zdziałać, a Komy są bardziej łagodne....
Dlaczego znów przychodzi ta zima???!!!
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 02.12.2008 17:49

Zima jest po to, żeby snuć marzenia i ... planować :)
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 02.12.2008 20:17

Och krakowianie, :) tylko wam pozazdrościć :oops: w każdy wolny dzień możecie wyskoczyć w górki te większe i mniejsze .Ludzie których spotykam w górach albo biegają-zaliczają,albo po prostu chodzą nóżka za nóżkąCałe szczęście że sa teraz telefony komórkowe,ale nieraz miałam troszeczkę na ramienu...a mąż ogląda górki tylko z dołu.Ale nie daruję sobie tej zimy,mimo,że nie jeżdzę na nartach, kilka dni w Bukowinie lub na Jaszurowce murowane.A o innych ,Alpach i Himalajach ......
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 02.12.2008 21:07

petris napisał(a):Ale nie daruję sobie tej zimy,mimo,że nie jeżdzę na nartach, kilka dni w Bukowinie lub na Jaszurowce murowane.A o innych ,Alpach i Himalajach ......

Kilka dni w Bukowinie to też obcowanie z górami 8) , a że na trochę inną skalę niż u zawodowca... No cóż, skoro nie da się na miarę potrzeb (skąd ja to znam :wink: ), to chociaż na miarę możliwości - to też jest całkiem przyjemne. A te bardziej niesamowite górskie widoczki obejrzymy sobie Marysiu na fotkch Kamila, Uli i innych, co to formę niezłą mają. I trochę :? pozazdrościmy...

Zawodowcu, dzięki za wspaniałą relację z równie niesamowitego zdobywania gór. Łojenie i inne takie to w moim przypadku zawsze było tylko jako lektura tego, co przeżyli inni, ale dawnymi czasy czytałam dość sporo książek o wspinaczkach tatrzańskich czy alpejskich, wyprawach w Himalaje, Karakorum... Jakby tak przeszukać moją biblioteczkę, to pewnie trochę (dość już archiwalnych) tematycznych pozycji bym tam znalazła :wink:. Zamiast jednak wracać do tych staroci, zdecydowanie wolę "uczestniczyć" w Twoich bieżących wyprawach 8) i zasze będę Twoją wierną cztelniczką :papa:
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 02.12.2008 21:33

Zawodowiec ,od trzech lat raczy na niesamowitymi opowieściami i zdjęciami,kiedyś to nawet drukowałam wchodzac na stronkę, ktora była całoscia opowiesci,teraz czytam.Ale,ale ja tez troche chodze.w pażdzierniku po raz drugi weszłam ,ale inną strona na Góre Mojrzesza.zeszłam szlakiem wielbłądzim.4-5 lat Olimp.Triglaw .Sv Juri od Makarskiej pieszo i samochodem w innym roku.Dosc duzo po Velebicie,no dosc duzo sie uzbierało jak na mnie W Polsce małe i dość duze górki od zachodu po wschod.Moje ulubione Tatry.bez Gerlacha -przewodnik i mnustwo kasy, aby wejśc no i wiele innych górek by się sie jeszcze znalazło aby wejśc.Rysy z Polskiej i Słowckiej strony. itd.Ale sie pochwaliłam :oops: ,ale cóz mi pozostało . :wink:

pozdrowienia dla górali petris
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 02.12.2008 22:37

Zawodowiec jest ... zawodowiec, więc zazdrość :wink: jak najbardziej usprawiedliwiona i ... motywująca do bycia w górach - jakkolwiek :)
To najważniejsze w tej miłości do Gór. Trochę tak jak z przysięgą - na dobre - i na złe. Ale zawsze - wiernie .
I to by było na tyle z emocjami :)
Teraz pora na rower treningowy - smarować chrząstki :!: :D
Góry - jakkolwiek - czekają 8)
Pozdrawiam - hej !
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 03.12.2008 00:32

:cry: :cry:
Ostatnio edytowano 04.12.2008 21:23 przez petris, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107690
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.12.2008 00:41

8O Oni chyba spadochrony mają w plecakach :wink: :lol:

Jeśli to nie fotomontaż , to trzeba podziwiać tych Panów :roll:
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 03.12.2008 00:43

O nie nigdy w życiu, chociaż pięknie.
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 03.12.2008 01:23

Jeżeli miałbym na takim jeździć - to tylko w takich okularach 8)
Ale to są góry "przeklęte" - inaczej :wink:
Zasię OT tworzymy ? :)
Ewa 40
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 312
Dołączył(a): 10.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa 40 » 03.12.2008 01:29

Andrenalina na pewno wysoka,ale to tylko dla odważnych :)
Brrrrrrrr..... :?
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 03.12.2008 14:45

petris napisał(a):Może przesiąść się na taki?

O jeny!!! Mam nadzieję, że moje dziecię nigdy nie wpadnie na pomysł, żeby się na taki przesiadać :wink: :lol: (no ja raczej się nie przesiądę - wolę bardziej tradycyjne trasy "kolarskie" :wink: :) ) Przecież siwych włosów mi przybędzie :wink: :wink:
:papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 03.12.2008 15:08

petris napisał(a):Może przesiąść się na taki?

No muszę przyznać, że niezła ekstrema 8O
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 03.12.2008 15:25

. Victor Lucas jest to fotograf i dziennikarz. Ma wspaniale zdjecia i swoja stronke.Na pewno Pan Janusz poda :)
A ja przepraszam,przesłano mi zdjecia na e-Maill a ja podalam dalej nie sprawdzając. :oops:
Ostatnio edytowano 04.12.2008 21:26 przez petris, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Góry Przeklęte 2008 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone