Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie w Polsce można kupić chorwackie wino??

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
666666
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 18.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 666666 » 02.11.2014 13:10

Ostatanio patrząc na pustą butelke po chorwackim winie która stoi na półce, tak mnie naszła ochota że muszę troche odświerzyć temat :) Gdzie w Polsce ( w Wielkopolsce lub online) można kupić prosek ?

Z cro przywiozłem taki i byl wyśmienity.
DSC_0001.jpg
wiola3131
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola3131 » 05.11.2014 17:58

Cześć wina chorwackie na pewno kupisz w selgrosie :D :hut:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2014 18:06

wiola3131 napisał(a):Cześć wina chorwackie na pewno kupisz w selgrosie :D :hut:

Ciekawa wieść, bo nigdy tam ich nie namierzyłem...a może tylko regionalnie występują :?: We Wrocku nie widziałem.... :?
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 07.12.2014 09:58

666666 napisał(a):Ostatanio patrząc na pustą butelke po chorwackim winie która stoi na półce, tak mnie naszła ochota że muszę troche odświerzyć temat :) Gdzie w Polsce ( w Wielkopolsce lub online) można kupić prosek ?

Z cro przywiozłem taki i byl wyśmienity.
DSC_0001.jpg


mam ten sam ;) zostały się 2 kieliszki na dnie butelki i trzeba czekać do przyszłego roku żeby zrobić zapasy
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 07.12.2014 10:02

slapol napisał(a):
wiola3131 napisał(a):Cześć wina chorwackie na pewno kupisz w selgrosie :D :hut:

Ciekawa wieść, bo nigdy tam ich nie namierzyłem...a może tylko regionalnie występują :?: We Wrocku nie widziałem.... :?


Też nigdy nie widziałem w Selgrosie w Długołęce lub Wrocławiu wina chorwackiego...
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 07.12.2014 10:08

Podsyłam linka do fajnej strony W. Bońkowskiego Winicjatywa, ostatnio opisywał Chorwackie wina od Ivo Skaramuca Vinogorje Hvar. Miałem okazję podczas ubiegłorocznej majówki odwiedzić winiarnię, niestety zapas szybko się skończył, choć 1 butelczyna Dingać Barique 20010 leży sobie spokojnie i czeka odpowiedniego momentu.
W artykule jest adres do Importera z Krakowa i sklepów gdzie dostępne są chorwackie wina

http://winicjatywa.pl/2014/11/12/vina-s ... 3-key2biz/
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.12.2014 17:00

damianołódź napisał(a):Podsyłam linka do fajnej strony W. Bońkowskiego Winicjatywa, ostatnio opisywał Chorwackie wina od Ivo Skaramuca Vinogorje Hvar. Miałem okazję podczas ubiegłorocznej majówki odwiedzić winiarnię, niestety zapas szybko się skończył, choć 1 butelczyna Dingać Barique 20010 leży sobie spokojnie i czeka odpowiedniego momentu.
W artykule jest adres do Importera z Krakowa i sklepów gdzie dostępne są chorwackie wina

http://winicjatywa.pl/2014/11/12/vina-s ... 3-key2biz/

Wczoraj piłem dokładnie takiego samego Plavca. Szału nie ma. Ale i najgorsze nie jest.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.12.2014 19:08

Bocian napisał(a):
damianołódź napisał(a):Podsyłam linka do fajnej strony W. Bońkowskiego Winicjatywa, ostatnio opisywał Chorwackie wina od Ivo Skaramuca Vinogorje Hvar. Miałem okazję podczas ubiegłorocznej majówki odwiedzić winiarnię, niestety zapas szybko się skończył, choć 1 butelczyna Dingać Barique 20010 leży sobie spokojnie i czeka odpowiedniego momentu.
W artykule jest adres do Importera z Krakowa i sklepów gdzie dostępne są chorwackie wina

http://winicjatywa.pl/2014/11/12/vina-s ... 3-key2biz/

Wczoraj piłem dokładnie takiego samego Plavca. Szału nie ma. Ale i najgorsze nie jest.

Na zlocie też piłeś i dawało radę... :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 08.12.2014 19:15

slapol napisał(a):Na zlocie też piłeś i dawało radę... :wink:

Sławciu, ja wszystko porównuje do wina od Bobo. Jego smak znam i cenię. Tak jak pisałem, najgorsze nie było ale to nie Anadingac :) Oczywiście, że piłem dużo gorsze, 10 razy gorsze :) Grzeszyłbym jakbym powiedział, że ten Plavac to jakiś fajans :)
I nazwa fajna, kojarzyła mi się z tym panem :)
Obrazek
Z każdym kieliszkiem bardziej :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.12.2014 20:42

Nie znam gościa :lol: ...i pukawkę ma raczej nieprofesjonalną :wink: :lol:
W temacie winiaków z Plejeszaka :wink: ... mam w barku Dingač "Berba 2012" i zobowiązuję się to to przywieżć na kolejne spotkanie p.t. Wielkanoc 2015 :!:
Pozdrav
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 10.12.2014 20:46

slapol napisał(a):Nie znam gościa :lol: ...i pukawkę ma raczej nieprofesjonalną :wink: :lol:
W temacie winiaków z Plejeszaka :wink: ... mam w barku Dingač "Berba 2012" i zobowiązuję się to to przywieżć na kolejne spotkanie p.t. Wielkanoc 2015 :!:
Pozdrav

No tu gościu trzymiem Cię za to i owo :)
Winko to Skaramuca a ten gościu to złoczyńca z Bonda, niejaki Scaramanga ;)
kominesku
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1415
Dołączył(a): 29.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kominesku » 11.12.2014 17:23

Bocian napisał(a):
slapol napisał(a):Nie znam gościa :lol: ...i pukawkę ma raczej nieprofesjonalną :wink: :lol:
W temacie winiaków z Plejeszaka :wink: ... mam w barku Dingač "Berba 2012" i zobowiązuję się to to przywieżć na kolejne spotkanie p.t. Wielkanoc 2015 :!:
Pozdrav

No tu gościu trzymiem Cię za to i owo :)
Winko to Skaramuca a ten gościu to złoczyńca z Bonda, niejaki Scaramanga ;)

Wiem gdzie można kupić i Plavca i Dingaća......ale nie stać Was :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 12.12.2014 19:15

kominesku napisał(a):
Bocian napisał(a):
slapol napisał(a):Nie znam gościa :lol: ...i pukawkę ma raczej nieprofesjonalną :wink: :lol:
W temacie winiaków z Plejeszaka :wink: ... mam w barku Dingač "Berba 2012" i zobowiązuję się to to przywieżć na kolejne spotkanie p.t. Wielkanoc 2015 :!:
Pozdrav

No tu gościu trzymiem Cię za to i owo :)
Winko to Skaramuca a ten gościu to złoczyńca z Bonda, niejaki Scaramanga ;)

Wiem gdzie można kupić i Plavca i Dingaća......ale nie stać Was :D

U mnie :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.12.2014 23:40

Bocian napisał(a):
slapol napisał(a):Nie znam gościa :lol: ...i pukawkę ma raczej nieprofesjonalną :wink: :lol:
W temacie winiaków z Plejeszaka :wink: ... mam w barku Dingač "Berba 2012" i zobowiązuję się to to przywieżć na kolejne spotkanie p.t. Wielkanoc 2015 :!:
Pozdrav

No tu gościu trzymiem Cię za to i owo :)
Winko to Skaramuca a ten gościu to złoczyńca z Bonda, niejaki Scaramanga ;)

Dzięki przyjacielu za info. Bajek typu Bond nie oglądam, dlatego nie rozpoznałem pewnie znanego "gwiazdora" :wink: ...za to Dingača wypijemy...bo niby czemu mielibyśmy nie wypić... :lol: :lol:
mimi1
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 16.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimi1 » 16.02.2015 02:32

jeżeli ktoś chce możemy podrzucuć jadąc do Polski w odwiedziny :D :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka



cron
Gdzie w Polsce można kupić chorwackie wino?? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone