Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie w Polsce można kupić chorwackie wino??

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pietro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pietro » 10.08.2006 15:41

...dzisiejsza młodzież nie wie co to sentyment....ahhh... :boss: :lool:
toyota1983
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 10.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) toyota1983 » 15.08.2006 19:29

Przyłączam sie do miłujących Prosek:) Dziś przywiozłam, kupiłam 2 butelki na lotnisku w Dubrovniku, u nas jeszcze nie szukałam. O dziwo nie znalazłam w ichnim hipermarkecie dlatego lotnisko.
anubisms
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubisms » 28.08.2006 12:26

A ja dogadałem się z pewną rodzną i co miesiąc mi przysyłają wino, prosek i rakije.
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 28.08.2006 23:20

Dobry pomysł, bo moje zapasy już wychodza :( i przez resztę roku przyjdzie mi się delektować winami niemieckimi... aż do przyszłego lata.
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 29.08.2006 11:33

aGGi napisał(a):W sumie najbardziej interesuje mnie W-wa i okolice. Szukałam w różnych sklepach i tego pysznego winka ani śladu. Czy ktoś w ogóle je sprowadza? Jeżeli ktoś z was widział w jakimś sklepie, to proszę o informację.

Pozdrawiam


Bez problemu kupiłam oryginalne chorwackie wino w Makro.( fakt, że nie w Warszawie) Pozdro :P
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 29.08.2006 12:09

po sobotniej biesiadzie prywatnej potwierdzam:
- że wino niemieckie służy do delektowania się (baaardzo polecam białe reńskie :), pozdrowienia dla Anety) i upajania się nim,
- że sentyment dużą rolę odgrywa również i wśród młodzieży ginie (tu ukłon w stronę pietro'a) ... z sentymentu obaliłem więc w sobotę butlę Pljeszadzia (dostałem litr w prezencie) i pijąc ją wiedziałem, że gdyby to było wino niechorwackie, to uznałbym je za wstrętną siarę, wstrętny napój alkoholowy na spirytusie ... no ale cóż ... sentyment zrobił swoje ...
a ból głowy następnego dnia minął dopiero po drugim tyskim :), pozdrov, K.
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 29.08.2006 18:26

Też taką jedną siarę przywieźliśmy, ale swoje odstoi i w środku zimy przychorwackich zdjęciach i wspominkach na pewno poczujemy smak lata i gorącej Chorwacji :) A niemieckie winka rzeczywiście wyśmienite - polecam Muller Thurgau. Pozdrowionka
Jozo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozo » 31.08.2011 11:31

aGGi napisał(a):W sumie najbardziej interesuje mnie W-wa i okolice. Szukałam w różnych sklepach i tego pysznego winka ani śladu. Czy ktoś w ogóle je sprowadza? Jeżeli ktoś z was widział w jakimś sklepie, to proszę o informację.

Pozdrawiam


Witaj aGGi,

przeglądam stare posty o winie i jeśli sprawa z winami chorwackimi jest jeszcze aktualna, to ostatnio natknąłem się na sklep internetowy www.vugava.pl z namiastką asortymentu ze sklepów KONZUM lub KERUM.
Jozo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozo » 31.08.2011 11:35

toyota1983 napisał(a):Przyłączam sie do miłujących Prosek:) Dziś przywiozłam, kupiłam 2 butelki na lotnisku w Dubrovniku, u nas jeszcze nie szukałam. O dziwo nie znalazłam w ichnim hipermarkecie dlatego lotnisko.


Witaj,

przeglądam stare posty o winie i jeśli sprawa z winami chorwackimi jest jeszcze aktualna, to ostatnio natknąłem się na sklep internetowy www.vugava.pl z namiastką asortymentu ze sklepów KONZUM lub KERUM.
Może wybór nie jest imponujący, ale można coś wybrać na "Chorwacki wieczór".
Jozo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozo » 31.08.2011 11:38

AnetaA napisał(a):Dobry pomysł, bo moje zapasy już wychodza :( i przez resztę roku przyjdzie mi się delektować winami niemieckimi... aż do przyszłego lata.


Witaj,

przeglądam stare posty o winie i jeśli sprawa z winami chorwackimi jest jeszcze aktualna, to ostatnio natknąłem się na sklep internetowy www.vugava.pl z namiastką asortymentu ze sklepów KONZUM lub KERUM.
Może wybór nie jest imponujący, ale można coś wybrać na "Chorwacki wieczór". Zapasy, które udaje nam się przywieźć z wakacji nie starczają na cały rok.
Jozo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozo » 31.08.2011 11:40

pietro napisał(a):sprawdzałem w sklepie Alkohole i Wina Świata-jest ich kilka w W-wie-nie ma nic z Cro :cry: :wink:


Witaj,

przeglądam stare posty o winie i jeśli sprawa z winami chorwackimi jest jeszcze aktualna, to ostatnio natknąłem się na sklep internetowy www.vugava.pl z namiastką asortymentu ze sklepów KONZUM lub KERUM.
Może wybór nie jest imponujący, ale można coś wybrać na "Chorwacki wieczór".
Jozo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozo » 31.08.2011 11:41

krakuscity napisał(a):Prosek widziałem w Makro - ale krakowskim :)


Witaj,

przeglądam stare posty o winie i jeśli sprawa z winami chorwackimi jest jeszcze aktualna, to ostatnio natknąłem się na sklep internetowy www.vugava.pl z namiastką asortymentu ze sklepów KONZUM lub KERUM.
Może wybór nie jest imponujący, ale można coś wybrać na "Chorwacki wieczór".
Jozo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozo » 31.08.2011 11:42

madzia1981 napisał(a):Aggi- ja z chorwackich win najbardziej uwielbiam o nazwie Prosek (wino słodkie) i takie tez udało mi się kupić w jednych z hipermarketów Auchan.
Poszukaj u siebie (widzialam tez Pejlesac i Dignac)


Witaj,

przeglądam stare posty o winie i jeśli sprawa z winami chorwackimi jest jeszcze aktualna, to ostatnio natknąłem się na sklep internetowy www.vugava.pl z namiastką asortymentu ze sklepów KONZUM lub KERUM.
Może wybór nie jest imponujący, ale można coś wybrać na "Chorwacki wieczór". Zapasy, które udaje nam się przywieźć z wakacji nie starczają na cały rok.
Jozo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozo » 31.08.2011 11:44

Jola L-G napisał(a):
aGGi napisał(a):W sumie najbardziej interesuje mnie W-wa i okolice. Szukałam w różnych sklepach i tego pysznego winka ani śladu. Czy ktoś w ogóle je sprowadza? Jeżeli ktoś z was widział w jakimś sklepie, to proszę o informację.

Pozdrawiam


Bez problemu kupiłam oryginalne chorwackie wino w Makro.( fakt, że nie w Warszawie) Pozdro :P


Witaj,

przeglądam stare posty o winie i jeśli sprawa z winami chorwackimi jest jeszcze aktualna, to ostatnio natknąłem się na sklep internetowy www.vugava.pl z namiastką asortymentu ze sklepów KONZUM lub KERUM.
Może wybór nie jest imponujący, ale można coś wybrać na "Chorwacki wieczór". Zapasy, które udaje nam się przywieźć z wakacji nie starczają na cały rok.
Jozo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 20.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozo » 31.08.2011 11:45

AnetaA napisał(a):Dobry pomysł, bo moje zapasy już wychodza :( i przez resztę roku przyjdzie mi się delektować winami niemieckimi... aż do przyszłego lata.


Witaj,

przeglądam stare posty o winie i jeśli sprawa z winami chorwackimi jest jeszcze aktualna, to ostatnio natknąłem się na sklep internetowy www.vugava.pl z namiastką asortymentu ze sklepów KONZUM lub KERUM.
Może wybór nie jest imponujący, ale można coś wybrać na "Chorwacki wieczór". Zapasy, które udaje nam się przywieźć z wakacji nie starczają na cały rok.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka



cron
Gdzie w Polsce można kupić chorwackie wino?? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone