Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 16.08.2012 14:43

Neuromancer napisał(a):Kojarzysz może ceny np za pokój dwu osobowy? Czy tak jak nad wybrzeżem podlegają negocjacjom?

Zadzwoń, sam zapytaj. Nad wybrzeżem da się negocjować ceny jeśli śpisz jedną noc ? :D
Neuromancer
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 01.08.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Neuromancer » 16.08.2012 16:00

Mosqito napisał(a):
Neuromancer napisał(a):Kojarzysz może ceny np za pokój dwu osobowy? Czy tak jak nad wybrzeżem podlegają negocjacjom?

Zadzwoń, sam zapytaj. Nad wybrzeżem da się negocjować ceny jeśli śpisz jedną noc ? :D


A tego to nie wiem, może i głupie pytanie było. Nie mam jak zadzwonić, w pracy jestem do późna, a na e-mail jeszcze nie odpisali.
Miśka78
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.08.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miśka78 » 16.08.2012 16:32

Proszę o podpowiedź gdzie szukać lub jakieś namiary na noclegi w okolicach granicy Węgier z Chorwacją, mam nadzieję że tam uda się nam dotrzeć przed nocą.
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 16.08.2012 17:36

Miśka78 napisał(a):Proszę o podpowiedź gdzie szukać lub jakieś namiary na noclegi w okolicach granicy Węgier z Chorwacją, mam nadzieję że tam uda się nam dotrzeć przed nocą.

Kilka postów wyżej masz podane przez Sebbecka (strona chorwacka) i przeze mnie (strona węgierska).
Miśka78
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.08.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miśka78 » 16.08.2012 23:45

My będziemy jechać drogą E71 i przekraczać granicę w Letenye.
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 17.08.2012 07:55

Miśka78 napisał(a):My będziemy jechać drogą E71 i przekraczać granicę w Letenye.

Proszę bardzo http://www.letenyepanzio.hu/index-en98e ... fooldal-en
aneta_r
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 09.08.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_r » 17.08.2012 09:07

Chcemy wracac z Chorwacji 8 wrzesnia (sobota). Chcemy zatrzymac sie na nocleg gdzies za granica w Czechach.
Macie jakies sprawdzone miejsca (rodzina 2+2 dzieci). Myslelismy o Mikulovie, ale tam wszystko pozajmowane, bo w ten weekend maja swieto wina. Szukamy wiec alternatywy.
Adzisan
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 08.06.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adzisan » 18.08.2012 11:12

Ekspertki i Eksperci, potrzebuję pomocy w wyborze noclegu na trasie do Chorwacji.

Wyjeżdżamy za 2 tygodnie, będziemy jechać przez Czechy, Austrię i Słowenię.

Jedziemy we trójkę, ja, mąż i roczne dziecko. Warunki nie muszą być luksusowe. Liczy się bliskość do trasy, względnie łatwy dojazd, dobra cena.

Planowy wyjazd w piątek z samego rana z Warszawy ( ok 5-6). Auto zrywne, więc bez korków jedzie się szybko. Nie wiem czy lepiej szukać czegoś w Czechach czy lepiej a Austrii?
Chcielibyśmy jak najwięcej przejechać, żeby następnego dnia mieć duży zapas. Musimy być w Splicie przed 17 w sobotę.

Czy konieczna jest rezerwacja?
Adzisan
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 08.06.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adzisan » 18.08.2012 11:47

macvw napisał(a):
CezaryL napisał(a):http://www.nartywaustrii.eu/pensjonat

Cena za 1 nocleg ze śniadaniem osoba dorosła: 24,-/ dziecko 10- 15 lat: 20,- / dziecko 4-9 lat: 14,- / dziecko do 3 lat bezpłatnie.
Wszystkie pokoje są z łazienkami,TV-Sat, Internet Wi-Fi. Śniadanie w formie bufetu

oekotel chce 23,- ale chyba gorsze warunki.

W lipcu tego roku byliśmy w 5 aut! u P.Ewy i P.Józefa, b.sympatyczni ludzie, smaczne jedzenie. POLECAM!!!



To Polacy?
Ja tam właśnie wysmarowałam takiego maila po angielsku ;)
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 18.08.2012 15:51

:lol: :papa:
Ostatnio edytowano 18.08.2012 15:53 przez macvw, łącznie edytowano 1 raz
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 18.08.2012 15:52

Adzisan napisał(a):
macvw napisał(a):
CezaryL napisał(a):http://www.nartywaustrii.eu/pensjonat

Cena za 1 nocleg ze śniadaniem osoba dorosła: 24,-/ dziecko 10- 15 lat: 20,- / dziecko 4-9 lat: 14,- / dziecko do 3 lat bezpłatnie.
Wszystkie pokoje są z łazienkami,TV-Sat, Internet Wi-Fi. Śniadanie w formie bufetu

oekotel chce 23,- ale chyba gorsze warunki.

W lipcu tego roku byliśmy w 5 aut! u P.Ewy i P.Józefa, b.sympatyczni ludzie, smaczne jedzenie. POLECAM!!!



To Polacy?
Ja tam właśnie wysmarowałam takiego maila po angielsku ;)

Tak, prowadzą to Polacy, P.Józef i P.Ewa będą mieli z Ciebie ubaw :lol: , Pozdrav :papa:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 18.08.2012 16:28

Oekotel pod Grazem.
Rezerwacja raczej konieczna.
Bartek1998
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 15.08.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1998 » 19.08.2012 14:35

Jaki byście polecili parking do przenocowania we własnym samochodzie w okolicach Wiednia. Najlepiej przy autostradzie A2. Chodzi mi o to by bezpiecznie przespać się kilka godzin. Co polecacie?
crono
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) crono » 19.08.2012 22:21

W sumie każdy duży parking przy autostradzie najlepiej przy stacji benzyniarskiej się nadawa ,jest w miarę cicho i bezpiecznie , ja zawsze mam taki mały postój na małe spanko ale między Linzem a Grazem, najgorzej jak na taki parkplatz podjadą jakieś pataszany z Polski i w środku nocy zachowują się jak na jarmarku i za nic w świecie nie kojarzą że niektórzy kierowcy mają już jakieś 1200 km z hakiem przejechanych i potrzebują kilka minut spokoju.
Bartek1998
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 15.08.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1998 » 20.08.2012 00:06

A więc można spać na takich parkingach w miarę spokojne. To super. Dzięki za tą informację. :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone