Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Guinness79
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 15.03.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guinness79 » 11.09.2017 12:22

magos napisał(a):Rezerwowales przez booking?

Tak przez booking,a w drodze powrotnej tj. 16.09 mam zarezerwowany nocleg Lovrecna Słoweni, również booking. Nocleg 3 osoby bez śniadania 40 Euro.
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 08.10.2017 21:22

Hi. Polecicie jakiś nocleg tranzytowy albo okolice granicy Cro-H czy ja wiem Okolice Letenye Varazdin Mursko Sredisce lub w okolicach Graz przy przejeździe przez Austrię. Wyjazd Wrocław Wyspa Brać, 1400km, skłaniam się do przejazdu przez Słowację Bratysława Szombathely i Węgry i dojazd do Zagrzebia raczej niż Austria Wiedeń Graz i Lućko. Booking najlepiej. Okolice granicy z Cro to ok.900km trasy z domu. ?
kasiak06
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 16.08.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiak06 » 08.10.2017 21:45

piotrekbeti napisał(a):Hi. Polecicie jakiś nocleg tranzytowy albo okolice granicy Cro-H czy ja wiem Okolice Letenye Varazdin Mursko Sredisce lub w okolicach Graz przy przejeździe przez Austrię. Wyjazd Wrocław Wyspa Brać, 1400km, skłaniam się do przejazdu przez Słowację Bratysława Szombathely i Węgry i dojazd do Zagrzebia raczej niż Austria Wiedeń Graz i Lućko. Booking najlepiej. Okolice granicy z Cro to ok.900km trasy z domu. ?


hej,

spałam z czwartku na piątek w miejscowości Bük na Wegrzech. Bardzo czysto, w sam raz na nocleg na trasie, mili ludzie, cena za 2os ok 23eur. Pensjonat Németh Vendégház na booking.com. Kawałek z trasy trzeba było zjechać, ale to najtańsze co znaleźliśmy na trasie w tym terminie. Gospodarze przyjeli płatność w EUR. W miejscowości kilka sklepów i knajpek.

Polecam, chociaż nie wiem czy przypasuje na Twojej trasie :)
karolg
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 22.10.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolg » 08.10.2017 21:46

Hej koleżanki i koledzy,

Ruszam z Karlsruhe na Riwiere Makarska.
Gdzie warto przenocować po drodze?
Zakładając, że wyjazd w poniedziałek około 13ej, to chyba okolice Villach byłyby okej, no nie?
Czy może zupełnie inaczej jechać?
OlegK
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 24.02.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlegK » 26.10.2017 11:57

Czy Riwiera Makarska się nie odmienia?
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 476
Dołączył(a): 31.05.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 26.10.2017 13:41

piotrekbeti napisał(a):Hi. Polecicie jakiś nocleg tranzytowy albo okolice granicy Cro-H czy ja wiem Okolice Letenye Varazdin Mursko Sredisce lub w okolicach Graz przy przejeździe przez Austrię. Wyjazd Wrocław Wyspa Brać, 1400km, skłaniam się do przejazdu przez Słowację Bratysława Szombathely i Węgry i dojazd do Zagrzebia raczej niż Austria Wiedeń Graz i Lućko. Booking najlepiej. Okolice granicy z Cro to ok.900km trasy z domu. ?


Kilkanaście kilometrów przed Chorwacką granicą masz Istran parkhotel es etteren. Czysto,sympatycznie oraz smaczne jedzonko.
Polecany już na forum apartament Żalac w Slunj. Cisza, spokój i bardzo sympatyczny gospodarz. Sama miejscowość jak z bajki. :papa:
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 29.10.2017 20:23

Jakieś linki/? Bo wyskakują cuda
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 29.10.2017 20:43

piotrekbeti napisał(a):Jakieś linki/? Bo wyskakują cuda


3 sekundy w google :mrgreen:

http://www.istvanhotel.hu/
johny1412
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 27.01.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) johny1412 » 08.12.2017 07:55

Ma ktoś może namiar na nocleg w ok. Mikulova najlepiej ze śniadaniem?
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 08.12.2017 09:24

Crocodyl napisał(a):Gorąco polecam pensjonat U Fabu w Lednicach. Testowany w tym roku. Można znaleźć na booking lub przez "wujka Google" i samodzielnie rezerwować na ich stronie. Pensjonat nowy, czysty, WiFi, spory parking. Świetne śniadania, baaardzo dobra kuchnia (żeberka są bezkonkurencyjne) i co bardzo ważne blisko do pałacu w Lednicach, którego nie można pominąć. W przyszłorocznym wyjeździe także planuje tam nocleg. Godny polecenia jest także Penzion Zatisi w Mikulowie. Trochę na uboczu ale do zamku i centrum blisko. Śniadania spore, pokoje duże i czyste, WiFi, parking, sympatyczni właściciele.

Wpis z 2014 ale nadal aktualny, może za wyjątkiem żeberek w restauracji U Fabu bo w tym roku nie było ich w menu. Jeśli natomiast możesz dotrzeć do Brna to polecam Hotel Vista także do znalezienia min. na booking.
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 481
Dołączył(a): 14.05.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 08.12.2017 11:15

johny1412 napisał(a):Ma ktoś może namiar na nocleg w ok. Mikulova najlepiej ze śniadaniem?

w Hustopece sa fajne hotele, kempingi z jedzonkiem :)
OlegK
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 24.02.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlegK » 13.12.2017 15:42

johny1412 napisał(a):Ma ktoś może namiar na nocleg w ok. Mikulova najlepiej ze śniadaniem?

http://www.penzioneuro-mikulov.cz/pl-PL/
Piotr_Band
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 13.12.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr_Band » 13.12.2017 23:51

Gorąco polecam apartamenty Volarik w Mikulowie. Nie mogę wkleić linka, ale w googlach łatwo będzie znaleźć.
W zewnątrz nic specjalnego, ale jest spory parking, a apartamenty urządzone są pierwsza klasa + bardzo czysto. Ceny przystępne. Klucze odbiera się w hotelu Volarik. Dla jednych to utrudnienie (hotel nie jest bezpośrednio przy apartamentach), dla drugich plus, bo recepcja czynna całą dobę.
szmallas
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 15.04.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) szmallas » 22.12.2017 09:48

Witam,

16 sierpnia wyruszam do Chorwacji. Zdecydowaliśmy, że po drodze robimy postój na nocleg w Słowenii tuż za granicą z Austrią (objazd autostrady). Padło na miasteczko Podgorje obiekt "Guest House Prenocisca Vrtnica". Rezerwacja przez booking cena 47euro + 10euro jeśli zdecydujemy się na śniadanie. Ktoś, coś? Mam opcję odwołania rezerwacji, więc w razie negatywnych opinii szukam czegoś innego.

Forum czytuję od prawie roku, ponieważ to będzie mój pierwszy wyjazd do Chorwacji i chcę być w miarę przygotowana :)
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 22.12.2017 10:14

Asia, przecież na booking mam aż 139 opinii gości, w tym 35 polskich, średnia ocena za obiekt aż 8,7 (fantastyczny). Chyba nie masz się czego obawiać... Pozdrav :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone