Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 03.05.2014 11:48

Jeszcze jedna podpowiedź poszła na PW
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 03.05.2014 12:01

macvw napisał(a):
beakarp napisał(a):Dzięki...może się dogadam przez tel po niemiecku ;)
Do mnie tak ładnie nie napisali...tylko cancellation po 16:00, i już!

Widzę, że niektórzy obawiają się, czy dogadają się np. po niemiecku, a nie lepiej spać pomiędzy Wiedniem, a Grazem u przesympatycznych Polaków, 10km. od autostrady w pięknej alpejskiej wiosce. Atmosfera, jedzenie - rewelacyja! Ja z rodziną, jak i wielu moich znajomych u nich spało i każdy powiedział, że do nich wróci, ja robię to w tym roku trzeci raz. Polecam!!! http://nartywaustrii.eu/pensjonat

potwierdzam jak wyżej wszystko się zgadza spaliśmy w ubiegłym roku w tym pensjonacie i polecam
pozdr Jacek :hut:
kierowca bombowca
Croentuzjasta
Posty: 403
Dołączył(a): 16.04.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kierowca bombowca » 03.05.2014 13:40

Frans-Jozef

Właśnie go naniosłem w AutoMapie w kategorii Pensjonat więc będzie łatwiej trafić.
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 08.05.2014 11:18

Witam, szukam noclegu na terenie BiH, trasa z Budapesztu do Czarnogóry - okolice Zenicy. Pozdrawiam.
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 08.05.2014 11:54

A ja szukam czegoś na powrót np w Brnie lub okolicach. Możecie coś polecić na jedną nockę , dwie dorosłe osoby, tanio, czysto, bez tłumów :mrgreen: ?
jasio
Cromaniak
Posty: 747
Dołączył(a): 02.08.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasio » 11.05.2014 19:50

jackuc napisał(a):A ja szukam czegoś na powrót np w Brnie lub okolicach. Możecie coś polecić na jedną nockę , dwie dorosłe osoby, tanio, czysto, bez tłumów :mrgreen: ?


http://www.hotel-morava.cz/main.php?A=hotel&Language=pl
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 12.05.2014 07:24

Dzięki wielkie
wygląda spoko. A jak sprawa śniadania ?

Pozdrawiam
hubo
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 06.06.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubo » 12.05.2014 22:21

Witam!
Szukam noclegu w okolicach centrum Zagrzebia. Chcę odwiedzić stolicę Chorwacji w drodze do południowej Dalmacji - tak na popołudniowy spacer po starówce. Byłbym wdzięczny za namiar na niedrogi hotelik / pensjonat na jedną noc - mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bardzo dziękuję.
Pozdr i do zobaczenia w Trpanj w sierpniu!
String
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) String » 14.05.2014 09:57

Mnóstwo namiarów na hotele, pensjonaty itp... a ja się zastanawiam czy aby nie przycupnąć sobie na parę godzinek snu w namiocie (liczę na wersję low-cost'ową)... możecie polecić coś pomiędzy Graz'em a Ptujem?
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 14.05.2014 10:29

My odpoczywamy przed dalszą podróżą nad Balatonem. Cały Balaton jest gęsto obklejony cempingami. Dodatkowych walorów krótkiego pobytu na Węgrzech nie będę wymieniać.
Robimy tak już od 3 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej opcji.
String
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) String » 14.05.2014 10:53

Ale mi chodzi o odcinek pomiędzy austriackim Grazem a słoweńskim Ptujem. Nie jadę przez Węgry :) Pytam czy może ktoś ma namiary na jakiś niedrogi camp no nie wiem... między Wiedniem - Grazem a Ptujem :)
Tomek W
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek W » 15.05.2014 11:03

Hej, szukam jakiegoś namiaru na nocleg w Słowenii wzdłuż drogi 433 między Mureckiem a przejściem granicznym w Macelji (popularny objazd autostrady Słoweńskiej). W tym roku jadę aż na Peljesac i muszę mieć międzylądowanie trochę bliżej miejsca docelowego. Chodzi o sam nocleg lub ewentualnie B&B dla 4-osobowej rodzinki. Czy ma ktoś doświadczenia związane z noclegami w Słowenii? Jakie ceny? Dzięki z góry, pozdrawiam.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.05.2014 11:09

jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 15.05.2014 11:10

Tomek W napisał(a):Hej, szukam jakiegoś namiaru na nocleg w Słowenii wzdłuż drogi 433 między Mureckiem a przejściem granicznym w Macelji (popularny objazd autostrady Słoweńskiej). W tym roku jadę aż na Peljesac i muszę mieć międzylądowanie trochę bliżej miejsca docelowego. Chodzi o sam nocleg lub ewentualnie B&B dla 4-osobowej rodzinki. Czy ma ktoś doświadczenia związane z noclegami w Słowenii? Jakie ceny? Dzięki z góry, pozdrawiam.


Proponuję już w Chorwacji.

http://www.jurinjak.net/
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.05.2014 11:18

jara napisał(a):
Tomek W napisał(a):Hej, szukam jakiegoś namiaru na nocleg w Słowenii wzdłuż drogi 433 między Mureckiem a przejściem granicznym w Macelji (popularny objazd autostrady Słoweńskiej). W tym roku jadę aż na Peljesac i muszę mieć międzylądowanie trochę bliżej miejsca docelowego. Chodzi o sam nocleg lub ewentualnie B&B dla 4-osobowej rodzinki. Czy ma ktoś doświadczenia związane z noclegami w Słowenii? Jakie ceny? Dzięki z góry, pozdrawiam.


Proponuję już w Chorwacji.

http://www.jurinjak.net/

Lecą ze Szczecina. Każde 100km kolejne to już ciężko się jedzie. Ale to w sumie zależy od nich. Ta Twoja miejscówka też dobra. Sprawdzona.
Albo powiem jeszcze tak. Od 10 lat jeździmy na Pelješac. Jeśli jechaliśmy tam bezpośrednio, zawsze nocowaliśmy w Oekotelu pod Grazem. I zawsze spokojnie dojeżdżaliśmy na półwysep. Teraz jadąc na półwysep, pierwszy raz będziemy nocowali dalej, w Samoborze.
Ostatnio edytowano 15.05.2014 11:29 przez Bocian, łącznie edytowano 2 razy
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone