napisał(a) fiedler » 31.08.2012 16:25
napisał(a) Jolanta M » 31.08.2012 16:44
napisał(a) PETERENZO » 31.08.2012 17:25
Jolanta M napisał(a):Na Rynku w Tarnowie.
napisał(a) fiedler » 31.08.2012 18:04
napisał(a) marze_na » 31.08.2012 18:11
fiedler napisał(a):Super! Express. Na drugi raz pokażę Wam dwie dachówki
napisał(a) Jolanta M » 31.08.2012 18:41
napisał(a) longtom » 31.08.2012 18:48
Jolanta M napisał(a):To teraz proste pytanie ogórkowe (o górki znaczy się). Co to jest toto po lewej?
napisał(a) Jolanta M » 31.08.2012 18:50
longtom napisał(a): Widok z Wetlińskiej na Caryńską
napisał(a) longtom » 31.08.2012 18:59
Jolanta M napisał(a):longtom napisał(a): Widok z Wetlińskiej na Caryńską Dokładnie. Dawno Cię tu chyba nie było. Twoja kolej.
napisał(a) ebolec » 31.08.2012 19:02
napisał(a) sharky » 31.08.2012 19:19
Fatamorgana napisał(a):ZASADY:- wstawiać można wszelkie zdjęcia byle spoza Chorwacji (CRO-zagadki są w innym wątku już pewien czas)....
napisał(a) PETERENZO » 31.08.2012 19:36
sharky napisał(a):Fatamorgana napisał(a):ZASADY:- wstawiać można wszelkie zdjęcia byle spoza Chorwacji (CRO-zagadki są w innym wątku już pewien czas)....
napisał(a) AndrzejJ. » 31.08.2012 20:45
napisał(a) Jolanta M » 31.08.2012 20:52
napisał(a) ebolec » 31.08.2012 20:56
Powrót do FotoCroClub - dyskusja