napisał(a) weldon » 21.08.2012 15:06
napisał(a) PETERENZO » 21.08.2012 15:08
weldon napisał(a):Kurde, Niwiska ... Wiedziałem, że gdzieś w okolicach Liwia.
napisał(a) weldon » 21.08.2012 15:30
napisał(a) PETERENZO » 21.08.2012 15:35
napisał(a) PETERENZO » 21.08.2012 15:37
napisał(a) weldon » 21.08.2012 15:52
napisał(a) PETERENZO » 21.08.2012 15:54
napisał(a) weldon » 21.08.2012 16:07
napisał(a) PETERENZO » 21.08.2012 16:09
weldon napisał(a):Wieża zegarowa, garaże, galeryjka na końcu ... czyżby wieża obserwacyjna straży pożarnej?
napisał(a) Krzysztof i Lidia » 21.08.2012 16:12
napisał(a) PETERENZO » 21.08.2012 17:27
Krzysztof i Lidia napisał(a):Mi to na wieżę wodną w Chorzowie przypomina
napisał(a) Krzysztof i Lidia » 21.08.2012 22:58
napisał(a) PETERENZO » 21.08.2012 23:04
napisał(a) AndrzejJ. » 21.08.2012 23:08
napisał(a) Krzysztof i Lidia » 21.08.2012 23:13
Powrót do FotoCroClub - dyskusja