Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

GDZIE, KTO i CO TO JEST- czyli fotozagadka

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 20.08.2012 10:45

Tym razem nie odpuszczam - co to za obiekt i w jakiej miejscowości?

Obrazek
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 20.08.2012 11:49

o Dżizas, najpewniej to jakiś kościół katolicki na Białorusi, bo w Polsce kościoły to pałace :?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.08.2012 11:53

Bardziej cerkiew...hmmm.
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 20.08.2012 11:57

Ani Kościół, ani Cerkiew choć ma z nimi wiele wspólnego :wink:
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 20.08.2012 12:48

klasztor(-ek), salka, scholka?

Jezu, jakie to szkaradne ;@)
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 20.08.2012 12:55

Krystof napisał(a):klasztor(-ek), salka, scholka?

Jezu, jakie to szkaradne ;@)


Nic z wymienionych.

Szkaradne to fakt :D

Ale za to wybudowane rękami parafian :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 20.08.2012 13:00

Oprócz rąk powinni też użyć głowy ;)
Chociaż, patrząc na niektóre figury czy pomniki samolotów to to jeszcze nie najgorzej wygląda :)

Jakiś dom parafialny?
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 20.08.2012 13:05

weldon napisał(a):Oprócz rąk powinni też użyć głowy ;)
Chociaż, patrząc na niektóre figury czy pomniki samolotów to to jeszcze nie najgorzej wygląda :)

Jakiś dom parafialny?


W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku kto inny był od myślenia. A pewnie, żeby był wilk syty i owca cała to postawili taką szkaradę. :wink:

To nie dom parafialny.

Podpowiem dalej: stoi przy kościele (prawie każdym) :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 20.08.2012 13:07

No to ta wieża to dzwonnica, tylko do czego ją dobudowali i gdzie, pozostaje tajemnicą :)
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 20.08.2012 13:32

weldon napisał(a):No to ta wieża to dzwonnica, tylko do czego ją dobudowali i gdzie, pozostaje tajemnicą :)


Tak dzwonnica :D

To teraz już chyba będzie łatwo :wink:
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 20.08.2012 13:47

remiza ;@)))
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 20.08.2012 13:48

Krystof napisał(a):remiza ;@)))


:lol: :lol: :lol:

Już wiemy, że dzwonnica :oczko_usmiech:
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 20.08.2012 14:34

Tylko gdzie? :wink:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14484
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 20.08.2012 14:44

no ... przy kościele nie? ;) :)

Ps ale dalej jakieś Mazowsze?
Ostatnio edytowano 20.08.2012 14:50 przez tony montana, łącznie edytowano 1 raz
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 20.08.2012 14:45

tony montana napisał(a):no ... przy kościele nie? ;) :)


Jasne - tylko w jakiej miejscowości ten kościół, przy którym stoi ta dzwonnica? :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
GDZIE, KTO i CO TO JEST- czyli fotozagadka - strona 620
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone