napisał(a) wojan » 13.11.2012 11:06
PETERENZO napisał(a):Myślę, że dałem dobrą odpowiedź, dlatego oddaję kolejkę. Jeżeli ktoś jest chętny to wstawiajcie kolejną zagadkę.
napisał(a) Aglaia » 13.11.2012 12:48
napisał(a) PETERENZO » 13.11.2012 13:58
napisał(a) Aglaia » 13.11.2012 14:14
napisał(a) PETERENZO » 13.11.2012 14:15
napisał(a) weldon » 13.11.2012 15:56
PETERENZO napisał(a):Wstawiajcie kolejną - kto chętny i szybszy
napisał(a) Vjetar » 13.11.2012 15:58
napisał(a) PETERENZO » 13.11.2012 16:00
napisał(a) PETERENZO » 13.11.2012 16:02
napisał(a) weldon » 13.11.2012 16:03
PETERENZO napisał(a):Zdjęcie zrobione na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Warszawie.
napisał(a) PETERENZO » 13.11.2012 16:14
napisał(a) weldon » 13.11.2012 16:31
napisał(a) PETERENZO » 13.11.2012 16:42
weldon napisał(a):Jakaś lawetka, albo co
napisał(a) demi-duox » 13.11.2012 19:25
napisał(a) PETERENZO » 13.11.2012 21:00
demi-duox napisał(a):Pewnikiem to jakaś archeosikawka w Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach.
Powrót do FotoCroClub - dyskusja