napisał(a) Jolanta M » 12.11.2012 20:40
napisał(a) demi-duox » 12.11.2012 21:20
napisał(a) Jolanta M » 12.11.2012 21:53
demi-duox napisał(a):Jola, dlaczego ten znak zapytania ?
napisał(a) PETERENZO » 12.11.2012 23:01
Jolanta M napisał(a):demi-duox napisał(a):Jola, dlaczego ten znak zapytania ?Aaa... tak sobie.
napisał(a) Jolanta M » 12.11.2012 23:07
napisał(a) PETERENZO » 12.11.2012 23:16
napisał(a) Jolanta M » 12.11.2012 23:18
PETERENZO napisał(a):Bazylika w Głotowie - Kościół pw. Najświętszego Zbawiciela i Wszystkich Świętych
napisał(a) PETERENZO » 12.11.2012 23:23
Jolanta M napisał(a):PETERENZO napisał(a):Bazylika w Głotowie - Kościół pw. Najświętszego Zbawiciela i Wszystkich ŚwiętychHmmm... coś pokręciłeś.
napisał(a) Jolanta M » 12.11.2012 23:30
PETERENZO napisał(a):Jolanta M napisał(a):No tak - Dobre Miasto
Jolanta M napisał(a):No tak - Dobre Miasto
napisał(a) PETERENZO » 12.11.2012 23:36
napisał(a) wojan » 13.11.2012 00:36
napisał(a) PETERENZO » 13.11.2012 00:41
napisał(a) wojan » 13.11.2012 00:55
napisał(a) PETERENZO » 13.11.2012 01:17
napisał(a) PETERENZO » 13.11.2012 09:09
Powrót do FotoCroClub - dyskusja