Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gaśnica samochodowa- przepis

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2018 18:56

Po drodze do Cro, w żadnym kraju tranzytowym nie ma tak głupiego przepisu, więc nie kłopocz się.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 27.07.2018 19:01

Dokładnie, po drodze gaśnica w ogóle nie jest wymagana.
jotusia
Croentuzjasta
Posty: 139
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotusia » 27.07.2018 21:35

Dzięki:) miałam nadzieję, że nie będzie to takie istotne :) wolę nie kupować, bo mam już 3 gaśnice w tym aucie, bez sensu gromadzić kolejny złom:)
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1615
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 27.07.2018 21:50

jotusia napisał(a):Dzięki:) miałam nadzieję, że nie będzie to takie istotne :) wolę nie kupować, bo mam już 3 gaśnice w tym aucie, bez sensu gromadzić kolejny złom:)

Wyrzuć te trzy gaśnice na złom i kup jedną porządną. Moim zdaniem warto. Dlaczego warto?
Pewnie znasz odpowiedź?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.07.2018 06:33

A skąd wiesz że kupując "nową" gaśnice w sklepie kupisz sprawną, tam też sprzedają towar który leży ileś czasu w magazynach zanim trafi do sklepu i tam nadal leży, tak samo jak gaśnice w aucie. Więc nie ma znaczenia co wozisz, ważne żeby umieć ja obsłużyć, bo to czy zadziała to już loteria, bowiem nawet na przeglądzie nikt nie zagląda do środka, sprawdzą czy gaśnica nie skorodowana i walą nalepke.
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 01.08.2018 12:47

szaki17 napisał(a):A skąd wiesz że kupując "nową" gaśnice w sklepie kupisz sprawną, tam też sprzedają towar który leży ileś czasu w magazynach zanim trafi do sklepu i tam nadal leży, tak samo jak gaśnice w aucie. Więc nie ma znaczenia co wozisz, ważne żeby umieć ja obsłużyć, bo to czy zadziała to już loteria, bowiem nawet na przeglądzie nikt nie zagląda do środka, sprawdzą czy gaśnica nie skorodowana i walą nalepke.

Mógłbyś się żdziwić. Gdy byłem na przeglądzie gaśnicy to gostek rozkręcał ją i ważył ("nabój"?). Koszt przeglądu równał się prawie cenie gaśnicy a ważność tylko pół roku. Więcej mnie już tam nie zobaczyli. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.08.2018 16:57

Bo stałeś koło niego, jak by to robił na zapleczu to ten przegląd wyglądał by inaczej. Wierz mi bo miałem z tym do czynienia.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Gaśnica samochodowa- przepis - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone