Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fotoopinia - dyskusja

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 28.09.2010 05:53

MorskiPas napisał(a):
weldon napisał(a):Nie chciałbym, żeby to była "moja" działka, ale żebyśmy wspólnie, jasno, określili zasady.
Pogadajmy, a ktoś musiał pierwszy zagaić.


Kochaaaany móóóój. Jak Ty się chcesz bawić w demokrację na tym forum, to się będziesz bujał z tym regulaminem do przyszłego stulecia. Jest Twój pomysł, to wal regulamin jaki Tobie wydaje się sensowny i niech to ruszy, bo inicjatywa niegłupia i szkoda by było, jakby się rozmyła w pianie.

MSPANC
pozdrav K

No przecież kilka godzin temu poszło i się zmieniło 8O

A więc ruszajmy BiSwK :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2010 09:39

weldon napisał(a):
i się zmieniło 8O




Co do czwartego punktu regulaminu jest wątpliwości siły wyższej.
Podam na swoim przykładzie:

Wysyłam swoje zdjęcia na serwer TinyPic. Ostatnio próbując dodać zdjęcie zostałem zbanowany z informacją o przekroczeniu regulaminu. Okazało się, że po wykasowaniu kilku zdjęć mogłem dodać następne (mało miejsca na serwerze). Gdyby trafiło na takie zdjęcie wystawiane w tym dziale, może okazać się, że zostało niechcący wykasowane. Pamięci ludzka jest zawodna i nie wymagajmy od nikogo,by pamiętał o wystawionym pół roku temu zdjęciu do oceny. A konsekwencje pobytu na Forum mogą być duże.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 28.09.2010 09:49

No niby tak, ale ... ładuję gniota, ty go komentujesz krytycznie, ja podmieniam na arcydzieło fotografii
i robię z ciebie ... :lol:

To ma mieć walory edukacyjne, więc wypadałoby pokazać czego dyskusja dotyczyła.

Z drugiej strony - na siłę wyższą, klasyfikującą Anakinowe widoczki
jako violation nie ma siły ...

Dlatego zawsze polecam fmix'a :D

Damy radę. Po prostu nie róbmy tego świadomie, tylko dlatego, że nie spodobała nam się opinia.

Nie chcę się skarżyć, ale czekamy, czekamy ... :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.09.2010 09:54

weldon napisał(a):Nie chcę się skarżyć, ale...

...tu dalej bla, bla, bla...
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 28.09.2010 10:05

Jacek S napisał(a):
weldon napisał(a):Nie chcę się skarżyć, ale...

...tu dalej bla, bla, bla...

A co ja mogę? 8O

Wróć: A co ja mogę jeszcze?
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 28.09.2010 12:13

smoki3 napisał(a):Co do czwartego punktu regulaminu jest wątpliwości siły wyższej.
Podam na swoim przykładzie:

Wysyłam swoje zdjęcia na serwer TinyPic. Ostatnio próbując dodać zdjęcie zostałem zbanowany z informacją o przekroczeniu regulaminu. Okazało się, że po wykasowaniu kilku zdjęć mogłem dodać następne (mało miejsca na serwerze). Gdyby trafiło na takie zdjęcie wystawiane w tym dziale, może okazać się, że zostało niechcący wykasowane. Pamięci ludzka jest zawodna i nie wymagajmy od nikogo,by pamiętał o wystawionym pół roku temu zdjęciu do oceny. A konsekwencje pobytu na Forum mogą być duże.


A nie lepiej ładować zdjęcia do albumu na serwerze cro.pl :?: Operacja wklejania jest nieco trudniejsza niż przy korzystaniu z TinyPic, ale za to masz pewność, że zdjęcie nie zniknie (chyba, że razem z całym forum). Instrukcja jak to zrobić jest tu

pozdrav K
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2010 12:16

MorskiPas napisał(a):
smoki3 napisał(a):Co do czwartego punktu regulaminu jest wątpliwości siły wyższej.
Podam na swoim przykładzie:

Wysyłam swoje zdjęcia na serwer TinyPic. Ostatnio próbując dodać zdjęcie zostałem zbanowany z informacją o przekroczeniu regulaminu. Okazało się, że po wykasowaniu kilku zdjęć mogłem dodać następne (mało miejsca na serwerze). Gdyby trafiło na takie zdjęcie wystawiane w tym dziale, może okazać się, że zostało niechcący wykasowane. Pamięci ludzka jest zawodna i nie wymagajmy od nikogo,by pamiętał o wystawionym pół roku temu zdjęciu do oceny. A konsekwencje pobytu na Forum mogą być duże.


A nie lepiej ładować zdjęcia do albumu na serwerze cro.pl :?: Operacja wklejania jest nieco trudniejsza niż przy korzystaniu z TinyPic, ale za to masz pewność, że zdjęcie nie zniknie (chyba, że razem z całym forum). Instrukcja jak to zrobić jest tu

pozdrav K


Dziękuję :lol:
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 28.09.2010 19:46

weldon napisał(a):No przecież kilka godzin temu poszło i się zmieniło 8O

A więc ruszajmy BiSwK :mrgreen:


Jeśli można coś poradzić, to rozpocznij od nowa w nowym wątku, a ten zostaw do bicia piany.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 28.09.2010 20:25

MorskiPas napisał(a):
weldon napisał(a):No przecież kilka godzin temu poszło i się zmieniło 8O

A więc ruszajmy BiSwK :mrgreen:


Jeśli można coś poradzić, to rozpocznij od nowa w nowym wątku, a ten zostaw do bicia piany.
Ostatnio edytowano 30.09.2010 15:56 przez petris, łącznie edytowano 1 raz
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 28.09.2010 20:27

Edytując pierwszy post... :wink:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 28.09.2010 20:32

petris napisał(a):
Witaj!! Wreszcie Cie znalazłam. :)


I jak nie lubić Petris? :D
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005
Re: Fotoopinia

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 28.09.2010 20:39

weldon napisał(a):[

[b]Start
me up

Dużo zdjęć trudno komentować.Puszczę w zwolnionym tempie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2010 20:46

Weldon :arrow:
zmień tego iksa:
weldon napisał(a):1. Każdy, zamieszcza jedno, oznaczone kolejnym, w formacie [X],numerem, zdjęcie, o tematyce dowolnej

na "rozmiar max 800 pix" bo X to róznie mozna rozumieć.
Temat Ci przykleiłem.
i najlepiej dodaj na końcu link, gdzie się bije pianę na ten temat (czyli ten wątek) bo tam jak ma być ocena fotek to wszystko pozostałe leci w kosmos :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 28.09.2010 20:50

Piotrek_B napisał(a):Weldon :arrow:
zmień tego iksa:
weldon napisał(a):1. Każdy, zamieszcza jedno, oznaczone kolejnym, w formacie [X],numerem, zdjęcie, o tematyce dowolnej

na "rozmiar max 800 pix" bo X to róznie mozna rozumieć.
Temat Ci przykleiłem.
i najlepiej dodaj na końcu link, gdzie się bije pianę na ten temat (czyli ten wątek) bo tam jak ma być ocena fotek to wszystko pozostałe leci w kosmos :wink:


Miałem na myśli format numeru [1], [2] ...[x], żeby się wyróżniało w dyskusji :lol:
Zaraz dam linka.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 29.09.2010 13:22

AndrzejJ. napisał(a):
petris napisał(a):
Witaj!! Wreszcie Cie znalazłam. :)


I jak nie lubić Petris? :D
Ostatnio edytowano 30.09.2010 15:57 przez petris, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Fotoopinia - dyskusja - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone