Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping w CAVTAT lub w CILIPI ?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rzepas
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.06.2006
Kemping w CAVTAT lub w CILIPI ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzepas » 03.06.2006 14:48

Witam :-)
Wybieram się do Dubrownika w połowie lipca, przylatuje samolotem więc jak dobrze wiecie lotnisko nie jest w samym Dubrowniku tylko pare ładnych kilometrów na południe.
Pierwsza noc zamierzam spędzić w miasteczku gdzie jest lotnisko tj. Cilipi, lub w Cavtat.
W związku z tym mam ogromną prośbę, podajcie mi jakies namiary na jak najwięcej kempingów w Cavtacie lub w Cilipi, bede wdzięczny.

p.s. zaznaczam ze bede korzystal tylko z miejskiej komunikacji :-)



pozdrawiam
Ostatnio edytowano 02.06.2010 16:26 przez rzepas, łącznie edytowano 1 raz
zawbar
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 25.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawbar » 04.06.2006 00:49

ja przyłaczam się do prośby Rzepasa... ja wybieram się w to samo miejsce juz za dwa tygodnie !! i tez niestety nie mam jeszcze "namierzonego żadnego" campingu w poblizu lotniska. A może ktos wie jak najłatwiej (i najtaniej) wydostac się z lotniska :)

pozdrawiam,

barbara
rzepas
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzepas » 04.06.2006 14:21

Barbaro, na ile jedziesz? I czy masz plan nocowac pod namiotem? Jak tak to bede czekał na relacje po powrocie, mam nadzieje ze podasz mi namiary na jakies niedrogie kempingi :-)



pozdrawiam
rzepas
zawbar
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 25.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawbar » 04.06.2006 15:03

cześć, wybieramy się na 2 tygodnie od 17.06 do 01.07 i rzeczywiście nastawiamy sie na nocowanie pod namiotem :D mam nadzieję, że uda się znaleźć jakieś miejsce do spania w pierwszą noc :D oczywiście, że sie podzielę wszystkimi informacjami po powrocie, pozdrawiam i zyczę udanych wakacji
rzepas
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzepas » 04.06.2006 19:44

no to życzę miłego urlopu i bede czekał na jakies namiary o kempingach w okolicach lotniska :-)
rzepas
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzepas » 04.06.2006 22:47

Dziękuję za te adresy, wszystkie widzialem juz wczesniej, znasz moze jakies znajdujące sie konkretnie w Cilipi lub w Cavtacie? Przylatuje dosyc późno wieczorem więc najszybciej dotrę do Cavtatu lub spędze pierwszą noc w samym Cilipi (gdzie znajduje sie lotnisko), dlatego zalezy mi na danych dotyczących kempingów właśnie w tych dwóch miasteczkach :-)




pozdrawiam
rzepas
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.06.2006 00:12

Niestety z CILIPI nie ma żadnego kempingu, musisz szukać apartamentów,ale samoloty bęzdziesz miał na glowami
http://www.dubrovnik-online.com/villa_iris/#loc
poniżej masz listę minicampów tzw. przydomowych, nie maja one stron internetowych i wynika z tej listy że w Cavtat też nie ma Kempigu.
Najbliżej sa w Mlini
http://www.chorvatsko.cz/kemp/minidalm.html
W ty regionie Chorwacji nie przebywałem, znam go tylko z mapy, internetu i z tego forum, moze w tym roku tam będę :lol:
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 05.06.2006 21:05

Cilipi właściwie nie leży nad morzem. To dziś chyba tylko lotnisko na drodze od Dubrownika do HercegNovi. Ale z lotniska będzie autobus do Dubrownika a być może również do Cavtatu lub w stronę Ploce a wzdłuż tej drogi jest dużo kempów
rzepas
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzepas » 06.06.2006 14:23

Janusz Bajcer napisał(a):Niestety z CILIPI nie ma żadnego kempingu, musisz szukać apartamentów,ale samoloty bęzdziesz miał na glowami
http://www.dubrovnik-online.com/villa_iris/#loc
poniżej masz listę minicampów tzw. przydomowych, nie maja one stron internetowych i wynika z tej listy że w Cavtat też nie ma Kempigu.
Najbliżej sa w Mlini
http://www.chorvatsko.cz/kemp/minidalm.html
W ty regionie Chorwacji nie przebywałem, znam go tylko z mapy, internetu i z tego forum, moze w tym roku tam będę :lol:



Tak sobie myślę i dochodze do wniosku że pierwszej nocy udam się chyba do Mlini, Kupari lub Srebreno, tam jest sporo kempów, w Cilipi rzeczywiście nie ma chyba kempów, ale tam w sumie nic ciekawego nie ma, spory kawałek od morza, i wogóle. Natomiast jeśli chodzi o Cavtat to wydaje mi się że musi coś być, miałem taki plan żeby nocować jak najdalej od Dubrovnika, czyli właśnie np. Cavtat bo im dalej od Dubrovnika tym taniej. Z reszta zależy mi właśnie na czymś blisko lotniska bo przylatuję dosyć późno wieczorem i moge wylądować z namiotem w nocy na ulicy :-P

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping w CAVTAT lub w CILIPI ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone