Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy nasze fotografie są bezpieczne??

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PiotrLis
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 03.01.2012
Czy nasze fotografie są bezpieczne??

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrLis » 14.04.2012 12:23

Z poważnym, mam nadzieję tematem wchodzę i takowej też dyskusji oczekuję.
Życie, życiem, a ja nie będę tolerował w nim postaw jakie mają miejsce na tak ogólnodostępnym portalu.

Jak to mówią "Nie znasz dnia ani godziny" !

Cała sprawa zaczęła się od jak to ktoś "ładnie" określił błahego, niewinnego tematu, jak się później okazało z podwójnym dnem.
Niestety wątek o tytule " Takie tam z Dalmacji:) " z działu "Chorwacja w naszym obiektywie" zniknął na prośbę założyciela - taką informację przekazał jeden z moderatorów.
Za to ciąg dalszy tematu ma miejsce tutaj :
Miejsce ciągu dalszego

Pozwoliłem sobie na wykonanie prostej czynności aby dowiedzieć się O co tu tak naprawdę chodzi??
I takim to sposobem, kolejny raz dochodzę do wniosku, że najciemniej jest pod latarnią.

Szybka piłka :!:
Pytanie wprost - do ludzi z tego forum, aby rozwiać wątpliwości i oczyścić atmosferę, jeżeli ktoś czuje się urażony.
Czy użytkownicy o nickach

madzia1981 - autorka zdjęcia z miejsca 22 Konkursu Fotograficznego Moja Chorwacja 2008

turan - autor zdjęcia z miejsca 4 Konkursu Fotograficznego Moja Chorwacja 2009

nero - autor zdjęcia z miejsca 6 Konkursu Fotograficznego Moja Chorwacja 2010

agniecha0103 - autorka zdjęcia z miejsca 2 Konkursu Fotograficznego Moja Chorwacja 2011

Krzypol - autor postu Moje fotki z Chorwacji - sierpień 2009

Minor - autor postu Rovinj 2006

wyrazili zgodę na wykorzystanie swoich fotografii w profilu FB Adam.B - notabene użytkownika i "kolegi" z tego forum :?:

Obrazek

Zdaję sobie sprawę, że fotografie te zaraz znikną z profilu, dlatego pozwoliłem sobie (i nie tylko ja) na prawidłowe ich zabezpieczenie.

Proszę również administrację forum aby była konsekwentna w późniejszych działaniach.
Na każdej pierwszej stronie konkursowej pisze żółtą czcionką :
Wszelkie prawa autorskie do zdjęć prezentowanych na stronach tego serwisu są własnością ich autorów.
Zabrania się publikacji i rozpowszechniania umieszczonych tu fotografii w jakiejkolwiek formie bez zgody autorów.


Pozdrawiam
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 14.04.2012 12:32

czlowieku :) Madzia na fb:) się bardzo cieszyła że sobie wstawiłem jej zdjęcie mam nawet jako w tle .. weź ogarni mózg typku. 3 postowy trolu .

Nie będę z tobą trolu dyskutował ;]
Ostatnio edytowano 14.04.2012 12:35 przez Adam.B, łącznie edytowano 1 raz
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 14.04.2012 12:34

No i co Adasiek?
Powiedział Ci już ktoś, żeś gupi?
Ja może nie znam (sorry, nie umiem! hahaha!) angielskiego, ale przynajmniej znam życie i pewne reguły.
Ty je świadomie lekceważysz i jeszcze robisz z nas idiotów.
To Ci nie przejdzie!!!

Zobaczymy czy poza Madzią wszyscy pozostali też się "ucieszyli" lub "ucieszą" jak to zobaczą...

Jak żyję takiego czegoś nie widziałem. A widziałem wiele. Trochę więcej niż się różnym naiwnym Adasiom wydaje.

Naprawdę myślisz, że jesteśmy tacy głupi tutaj?
Ostatnio edytowano 14.04.2012 12:42 przez Fatamorgana, łącznie edytowano 1 raz
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 14.04.2012 12:39

ś jeśli ktoś chciał przedstawić znajomym piękną Dalmację , a że takich ładnych zdjęc nie robię , myślałem że to rodzinka cro.pl a tu proszę.. brak słów .. Madzia zobaczyła swoje zdjęcie na moim fb i tylko się cieszyła z tego i nawet jej zdjęcie mam jako zdjęcie w tle.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 14.04.2012 12:41

nie będę już pisał w tym temacie . nie wstawię już nigdy żadnego Pięknego zdjęcia cro.pl które miało przedstawić piękną Dalmację lub inne rejony .. bez odzewu .
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 14.04.2012 12:43

wielka pomyłka widać co do niektórych ludzi z cro.pl :( pozdrav.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 14.04.2012 12:44

No niestety... odzew będzie.

Bardzo ubolewam, ze Twojej "twórczości zapożyczonej od ludzi jakże uradowanych że raczysz wstawiać ich zdjęcia w swoich profilach" już nie zobaczymy, ale na pociechę powiem Ci, ze pamięć o Twojej "życzliwej uprzejmości" na pewno nie zginie!

P.S.
wielka pomyłka widać co do niektórych ludzi z cro.pl


No właśnie!
Prawo autorskie nabrało jak widać nowego "znaczenia"... 8O 8O 8O :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio edytowano 14.04.2012 12:47 przez Fatamorgana, łącznie edytowano 1 raz
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 14.04.2012 12:45

Fatamorgana napisał(a):No niestety... odzew będzie.

Bardzo ubolewam, ze Twojej "twórczości zapożyczonej od ludzi jakże uradowanych że raczysz wstawiać ich zdjęcia w swoich profilach" już nie zobaczymy, ale na pociechę powiem Ci, ze pamięć o Twojej "życzliwej uprzejmości" na pewno nie zginie!


Zdjęcia na tablicy ukazujące Dalmację , czyli to co Kocham , zdjęcia nie są w żadnnym moim albumie .
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 14.04.2012 12:49

Człowieku, toniesz w oczach. I jeszcze udajesz że stoisz na mostku kapitańskim.

Czyli jednak bardziej psychiatra tu potrzebny...
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 14.04.2012 12:50

wiesz co zajmij się swoim podwórkiem i swoją rodziną , wielki cromaniaku.

Już nie pierwszy raz się ktoś czepia , na początku z radiem itp , teraz że nie można pięknego zdjęcia wstawić z Dalmacji ... pochwal się ile masz mp3 z neta.. i czy masz windowsa oryginalnego ;] trolu
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 14.04.2012 12:54

Afera w stylu obłąkanego Macierewicza.
Dziecinada.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 14.04.2012 12:56

Mariusz_M napisał(a):Afera w stylu obłąkanego Macierewicza.
Dziecinada.


Nie można wstawić pięknego zdjęcia z Dalmacji pokazać znajomym co się kocha .... :(

myślałem że lepiej wstawić z forum , na czymś co jesteś kupę lat , niż wstawić z neta.. ale widocznie pomyłka.a

Fatamorgana .. przyjacielu pana Rutkowskiego ;]

a człowiek tak zawsze chwali cro.pl , mówi jacy tu są ludzie , zafascynowani krajem chorwackim ;) , ale tu Chorwacja jest na 2 miejscu :) najważniejsze są Afery ;)
Ostatnio edytowano 14.04.2012 13:04 przez Adam.B, łącznie edytowano 1 raz
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 14.04.2012 13:03

Adam.B&Gosia napisał(a):nie będę już pisał w tym temacie . nie wstawię już nigdy żadnego Pięknego zdjęcia cro.pl które miało przedstawić piękną Dalmację lub inne rejony .. bez odzewu .


Nie wstawiaj :!:
Wystarczy, że wstawiłeś NASZE bez naszej wiedzy, więc i bez pozwolenia :!:
Widzę moje konkursowe zdjęcie wśród Twoich innych zdjęć na faceb. i nie jestem z tego powodu szczęśliwy.
To co zrobiłeś TO JEST KRADZIEŻ :idea:
Nie boję się użyć tu takich słów - jesteś złodziejem, a Twoje tłumaczenia dowodzą jedynie, że na dodatek niezbyt rozgarniętym.

PiotrLis - żadne z nas nie wyraziło takiej zgody.
Dzięki za czujność, proszę o kontakt - mail w profilu.
neroP.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 14.04.2012 13:06

Nie wiedziałem Nero że tak to będzie o ładne zdjęcie. . Mogę jedynie przeprosić , że wstawiłem na tablicę zdjęcie czegoś co Kocham z forum , na nim jestem pare lat , pokazując znajomym ten piękny kraj nie spodziewałem się że takie konsekwencje będą i reakcja myślałem że tu jest rodzina , Przepraszam .

Jedynie co mogę napisać że "twoje zdjęcie" spodobało się wielu znajomym , i pewnie nie jeden pojedzie przez te widoki do Chorwacji .. :( jeszcze raz przepraszam .
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 14.04.2012 13:18

PiotrLis ciekawa osoba:) z 3 postami :] zna moje Dane na Fb hahhaa - Trolek do radia się też doczepisz ? że mamy mp3 z neta albo coś takiego ?.
Następna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Czy nasze fotografie są bezpieczne??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone