Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy nasze fotografie są bezpieczne??

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 06.05.2012 19:36

zebik napisał(a):Wstawił parę zdjęć i wielka afera, zrobił, źle trzeba mu wytłumaczyć, usunie i po krzyku. Nie ma co kopii kruszyć. W końcu większość z forumowiczów to cro - rodzinka, a teraz na najbardziej rodzinnego się najeżdża.

PS.

Dalej Adaś szukaj rodziny na forum to wylądujesz w miejscu, gdzie internet nie ma zasięgu. :D :D Z rodzinką to najlepiej na zdjęciu (niepublikowanym)


Ale z nim pojechaliście...
Proponuję szubienicę dla Adama!

Szkoda chłopaka, nie jednej osobie tu pomógł, był znaczną częścią forum...za ostro, zbyt dużo negatywnych emocji. Adam jest młody, pełen zapału i miłości do Cro, nie wierzę, że chciał zrobić złego...

Nie chcę go bronić! Broń Boże! Ktoś mógł się faktycznie poczuć urażony...ale można było to załatwić inaczej....niekoniecznie przez czerwoną kartkę.
Motoschiza
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1176
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Motoschiza » 12.05.2012 14:36

Wielu z nas wykorzystuje tu nie swoje fotki, przykładowo ... nie nie będę dawał przykładów bez sensu. Nie chcę nikogo urazić, wiele jest tych tematów :?
I ja nie jestem bez winy...
hmm, poznaliśmy się na jednym ze zlotów cro.pl i szkoda mi Adasia :(
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 12.05.2012 22:43

Cofnij się o dwie strony w tym wątku:
forum/viewtopic.php?p=919128#919128

Gdyby Adaś przynajmniej zrozumiał, że tak się nie robi, to by była podstawa do rozmowy.

pozdrav K
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 15.05.2012 11:23

madzia1981 napisał(a):
Ale z nim pojechaliście...
Proponuję szubienicę dla Adama!

Szkoda chłopaka, nie jednej osobie tu pomógł, był znaczną częścią forum...za ostro, zbyt dużo negatywnych emocji. Adam jest młody, pełen zapału i miłości do Cro, nie wierzę, że chciał zrobić złego...

Nie chcę go bronić! Broń Boże! Ktoś mógł się faktycznie poczuć urażony...ale można było to załatwić inaczej....niekoniecznie przez czerwoną kartkę.


Ty albo nie czytałaś, albo nie rozumiesz, albo....nie masz zaszczepionej zdolności uczciwej oceny spraw.
Najlepiej jak tacy ludzie jednak nie zabierają głosu w sprawach, których nie rozumieją.
Na Twoim miejscu bym się nie wygłupiał z takim postem.
Zwłaszcza, że wyłazi z niego typowa polska mentalność- co by nie zrobił, to źle że się go karze, no bo to przecież zasłużony działacz i "swój".
W taki sposób właśnie w tym kraju tłumaczy się wiele łajdactw i kłamstw.
A ludzie jak durnie to jeszcze akceptują.
Urażony??? Co Ty pleciesz???
Przecież tu nie chodzi o żadne urażenie.

P.S.
Ty naprawdę nie rozumiesz, że ZWŁASZCZA w rodzinie się nie oszukuje ???
U Ciebie w domu jest przyjęte kłamać i iść w zaparte i jeszcze z tego sobie jaja robić?
Jak uczysz swoje dzieci?
:roll: :twisted:

Tu nie chodzi o kryształowość i bezbłędność- ale o podstawowe zasady międzyludzkie.
Może napisz do Lidiji- że tak źle tu wszyscy zrobili z tym Adasiem, nieważne przecież jakie zasady złamał i jak nakłamał- ważne że go lubisz i że on należy do rodziny...
Ciekawe co by Ci odpisała.... :lol: :)

P.S.
Adam jest młody, pełen zapału i miłości do Cro, nie wierzę, że chciał zrobić złego...


Nie chcę go bronić!


A co robisz???
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Lelule1971
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 30.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lelule1971 » 15.05.2012 11:53

Fatamorgana,

Dziękuję za Twój upór, wiele razy w tym wątku tłumaczyłeś i walczyłeś o to co powinno być dla nas oczywiste ale rzeczywistość pokazuje, że wcale tak nie jest. Elementarna uczciwość jak widać jest nadal dobrem bardzo rzadkim. Napisałem ten post, chociaż od jakiegoś czasu niechętnie tu pisuje, zrobiłem to aby Cię zapewnić, że są jeszcze ludzie, którzy patrzą na świat "szerokim kątem" oraz by podziękować Ci za odważny głos w tej sprawie i nazywanie rzeczy takimi jakimi one są.

Pozdrawiam,

Leszek
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 15.05.2012 12:54

Mój ty Boże, człowieku wyluzuj bo widzę, że zbyt mocno się podekscytowałeś.

Mam prawo do własnego zdania-ot tak myślę. Więc je wyraziłam.



ps. Kończę temat, zresztą już było dawno po!
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 15.05.2012 12:55

admin1 napisał(a):Cofnij się o dwie strony w tym wątku:
forum/viewtopic.php?p=919128#919128

Gdyby Adaś przynajmniej zrozumiał, że tak się nie robi, to by była podstawa do rozmowy.

pozdrav K



Nie kwestionuję Twojej decyzji. Szacun.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 11.06.2012 17:06

admin1 napisał(a):Cofnij się o dwie strony w tym wątku:
forum/viewtopic.php?p=919128#919128

Gdyby Adaś przynajmniej zrozumiał, że tak się nie robi, to by była podstawa do rozmowy.

pozdrav K


Widzę, że jakiś przełom nastąpił. :)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 11.06.2012 17:14

longtom napisał(a):
admin1 napisał(a):Cofnij się o dwie strony w tym wątku:
forum/viewtopic.php?p=919128#919128

Gdyby Adaś przynajmniej zrozumiał, że tak się nie robi, to by była podstawa do rozmowy.

pozdrav K


Widzę, że jakiś przełom nastąpił. :)


Mam wrażenie, że się do tego również przyczyniłeś, odpowiednio kibicując :)
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 11.06.2012 17:17

weldon napisał(a):
Mam wrażenie, że się do tego również przyczyniłeś, odpowiednio kibicując :)


I wszystko jasne. :wink:
Poprzednia strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Czy nasze fotografie są bezpieczne?? - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone