Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy nasze fotografie są bezpieczne??

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 19.04.2012 13:47

admin1 napisał(a): bo Adaś nadal uważa, że nic się nie stało.

Myślę ,że ma poczytalność ograniczoną w temacie Chorwacja.Od 17 roku życia żyje tematami chorwackimi ,na forum ma crorodzinkę , nadaje muzyczkę chorwacką wieczorami dla paru osób w Polsce.Świr na punkcie Chorwacji.
To nie usprawiedliwia ,ale wiele tłumaczy.
pozdrav ( za wszystko :wink: )
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 19.04.2012 20:52

weldon napisał(a):Czy wiecie coś o tym żeby chociaż ją przeprosił we właściwy sposób


Gdybyś przeczytał jej post do końca, to też byś wiedział.

Lidija_Zizic napisał(a):Anyway, I have contacted Adam via Facebook, he apologized, said he was sorry and that he acted stupid. I accepted his apology and demanded for all of my photos he uploaded to this forum to be removed. Since that is obviously done, I assume this case is solved.


weldon napisał(a):lub zrobiliście/macie zamiar, w naszym imieniu, coś takiego zrobić?


Ponieważ Pani Lidija uznała sprawę za zamkniętą, postanowiłem zastosować pierwszą zasadę MacGyvera: "Nie naprawiaj nie zepsutego".

pozdrav K
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 19.04.2012 21:16

AndrzejJ. napisał(a):
admin1 napisał(a): bo Adaś nadal uważa, że nic się nie stało.

Myślę ,że ma poczytalność ograniczoną w temacie Chorwacja.Od 17 roku życia żyje tematami chorwackimi ,na forum ma crorodzinkę , nadaje muzyczkę chorwacką wieczorami dla paru osób w Polsce.Świr na punkcie Chorwacji.


Dołączasz do grona osób spod znaku "nie wiedziałem, a napisałem"? Pozwól, że obalę niektóre z mitów.

1. "Nadaje muzyczkę chorwacką" - nadawał wspólnie z Januszem przez pierwszy rok, potem Janusz został sam.

2. "Janusz ukradł mu radio" - nie ujmując Adamowi godności Ojca Założyciela nie od rzeczy będzie dodać, że Janusz dołączył już po kilku dniach i przez rok robili to wspólnie. Serwer jest płatny i 100% kosztów przez cały czas pokrywa Janusz.

Wiem, że Twój świr na punkcie Chorwacji każe Ci stawać zawsze po stronie piszących tu o Chorwacji, a przeciwko bijącym pianę dla samego bicia piany, ale bądź łaskaw zauważyć, że ja postawiłem Adamowi tylko jeden warunek i nie jest on niemożliwy do spełnienia.

Tolerując takie zachowania, a zwłaszcza nie usuwając nielegalnych treści niezwłocznie po otrzymaniu informacji o tym, narażam właściciela cro.pl na konflikt z prawem, a tego chyba nikt mu nie życzy.

Dlatego bardzo mnie zdziwiły ataki niektórych na Janusza za to, że usunął wątki Adama. Fakt, że na jego prośbę, ale Janusz nie mógł postąpić inaczej jeżeli posiadł (nieważne z jakiego źródłą) wiedzę o nielegalności treści umieszczonej na forum. Chciałbym wierzyć, że to była tylko ignorancja obrońców własności intelektualnej, a nie ich zła wola.

pozdrav K
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 19.04.2012 22:53

weldon napisał(a):
Czy wiecie coś o tym żeby chociaż ją przeprosił we właściwy sposób lub zrobiliście/macie zamiar,
w naszym imieniu, coś takiego zrobić?

Pozdrawiam


Jak pisałem drogi Weldonie- przeprosiłem ją (i to dwa razy- od nas i za niego) od razu gdy do niej pisałem i po uzyskaniu odpowiedzi, którą potem w niewiele różnej treści opublikowała tutaj.

Także nie ma urazy itp, ale - jak sama napisała- będzie ostrożniejsza gdy ktoś poprosi o pozwolenie.

Pozdr.

Adminie...
P.S. Z mojej strony już napisałem o co mi chodziło z Januszem- i sie zgodziliśmy. Na pewno nie podyktowane to było co ja napisałem ani ignorancją ani tym bardziej złą wolą.
Jak wspominałem- chyba wszyscy będziemy po tej sprawie mądrzejsi na przyszłość. :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 20.04.2012 04:25

admin1 napisał(a):(...)

Fatamorgana napisał(a):(...)


Dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 20.04.2012 08:24

admin1 napisał(a):Dołączasz do grona osób spod znaku "nie wiedziałem, a napisałem"?

Masz rację napisałem,nie wiedziałem.Przeprosiłem.
Mogłeś zrobić tylko to co zrobiłeś i ja mogłem też tylko to zrobić co zrobiłem.
admin1 napisał(a): Chciałbym wierzyć, że to była tylko ignorancja obrońców własności intelektualnej, a nie ich zła wola.

Pewien twórca ludowy z okolic Rybnika strugał już pal,ale rzeżbić to on nie umie. :wink:
pozdraV
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 20.04.2012 23:20

Fatamorgana napisał(a):P.S. Z mojej strony już napisałem o co mi chodziło z Januszem


Dopiero po tym jak ja zabrałem głos w dyskusji, ale i tak chwała Ci za to, bo inni pochowali głowy w piasku, a wcześniej walili w Janusza i w całą administrację jak w bęben. Jedynie Ty i nomen omen AndrzejJ zachowaliście się z klasą.

Fatamorgana napisał(a):Jak wspominałem- chyba wszyscy będziemy po tej sprawie mądrzejsi na przyszłość. :wink:


Optymista. Może kilka osób coś z tego wyniosło, ale moje odczucie jest takie, że ważniejsze były igrzyska. Próbowałem tutaj skierować wątek na sprawy bardziej ogólne, ale odzew był zerowy. Prawo cytatu, głębokie linkowanie, czy użytek dozwolony to trudne pojęcia, ale może jednak uda się wrócić tu do nich, bo sam bym chętnie przeczytał opinie mądrzejszych na ten temat.

pozdrav K
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.04.2012 23:28

admin1 napisał(a):bo inni pochowali głowy w piasku, a wcześniej walili w Janusza i w całą administrację jak w bęben.


Nie przypominam sobie bym walił w cokolwiek oprócz "kserokopiarki".
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 21.04.2012 00:24

anakin napisał(a):
admin1 napisał(a):bo inni pochowali głowy w piasku, a wcześniej walili w Janusza i w całą administrację jak w bęben.


Nie przypominam sobie bym walił w cokolwiek oprócz "kserokopiarki".


Jak to nie? A np. pralka? Uwierz w siebie - w końcu się uda! :wink:

http://demotywatory.pl/3759159
Ja też będę Cię wspierał :wink:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 21.04.2012 07:42

PETERENZO napisał(a):http://demotywatory.pl/3759159


Młody z filmu powinien dostać Oscara :P :P :P :P

Super.
8)
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 21.04.2012 23:16

anakin napisał(a):
admin1 napisał(a):bo inni pochowali głowy w piasku, a wcześniej walili w Janusza i w całą administrację jak w bęben.


Nie przypominam sobie bym walił w cokolwiek oprócz "kserokopiarki".


Nie do Ciebie to pisałem bo się Twojej Mocy bałem.

;)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 22.04.2012 09:16

admin1 napisał(a):
anakin napisał(a):
admin1 napisał(a):bo inni pochowali głowy w piasku, a wcześniej walili w Janusza i w całą administrację jak w bęben.


Nie przypominam sobie bym walił w cokolwiek oprócz "kserokopiarki".


Nie do Ciebie to pisałem bo się Twojej Mocy bałem.

;)


Rozumiem.Słusznie postępujesz.


:wink:
turan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 18.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) turan » 22.04.2012 19:20

admin1 napisał(a): ... Prawo cytatu, głębokie linkowanie, czy użytek dozwolony to trudne pojęcia, ale może jednak uda się wrócić tu do nich, bo sam bym chętnie przeczytał opinie mądrzejszych na ten temat.

pozdrav K


Za trzy dychy tu można się trochę dowiedzieć:

Poradnik-Fotograf
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 04.05.2012 21:59

turan napisał(a):
admin1 napisał(a): ... Prawo cytatu, głębokie linkowanie, czy użytek dozwolony to trudne pojęcia, ale może jednak uda się wrócić tu do nich, bo sam bym chętnie przeczytał opinie mądrzejszych na ten temat.

pozdrav K


Za trzy dychy tu można się trochę dowiedzieć:

Poradnik-Fotograf


Obstawisz mi :?: bo ja biedny admin jestem i za trzy dychy to se kurna ze sześć mamrotów kupie.

A jak Cię nie stać, żeby mi obstawić, to przepisz tu co tam piszą (na prawach cytatu oczywiście).

pozdrav K

;)
turan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 419
Dołączył(a): 18.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) turan » 05.05.2012 01:10

admin1 napisał(a):Obstawisz mi :?: bo ja biedny admin jestem i za trzy dychy to se kurna ze sześć mamrotów kupie.

A jak Cię nie stać, żeby mi obstawić, to przepisz tu co tam piszą (na prawach cytatu oczywiście).

pozdrav K

;)


Drogi adminie,
jam jedynie niedzielno-wczasowy pstrykacz landszafcikowy.
Na chlebuś i kropelkę czegoś mocniejszego zarabiem w bardziej prozaiczny sposób...
Prawo cycatu, sorry, cytatu, głębokie linkowanie czy, daj Bóg, użytek dozwolony ;) kojarzą mi sie jedynie seksualnie :))
A w tych tematach radze sobie bez poradnika.

PozdraV
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Czy nasze fotografie są bezpieczne?? - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone