Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co zobaczyć - Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
olenka200
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.07.2009
Co zobaczyć - Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) olenka200 » 16.07.2009 10:33

Jadę na Pag wraz z mężem i 3 letnim synkiem. Konkretnie będziemy mieszkali w Starej Novalji. Chciałabym zorganizować kilka niezbyt długich wycieczek. Co warto zobaczyć? Misteczko LUN- z gajem oliwnym, Novalije a może Zadar? Zależy mi żeby jakoś specjalie nie jeżdzic. Muszę też wziąć pod uwagę, że 3 latek raczej szybko się znudzi... Jedną "dalszą" wycieczkę chciałam zrobić na wodospady KRKA. A może gdzieś popłynąć promem? Tylko gdzie? Pomóżcie... Co powinniśmy zobaczyć żebysmy wrócili zadowoleni ale nie umęczeni... Nigdy wcześniej nie byliśmy w CRO, do wyjazdu zostały 4 tygodnie....
szpecgos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 215
Dołączył(a): 19.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpecgos » 16.07.2009 10:40

Opcja suzkaj jest sporo o Pagu np
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=23710&highlight=pag

Ogólnie na pewno warto zobaczyć Zadar i Nin. Do NP Krk kawałek jest dość spory, samo miejsce warto zobaczyć ale trzeba tam trochę pochodzić.
Sam myślę nad wyspą Pag w tym roku ale chyba bardziej będę zwidział plaże wysypy w poszukiwaniu spokoju.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.07.2009 10:41

olenka200
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) olenka200 » 16.07.2009 11:16

tak korzstam z opcji szukaj:-) ale miałam nadzieje ze może ktoś poradzi cosik atrakcyjnego rowniez dla 3 latka. Ogolnie info o PAGu sporo:-) no może zapytam o cos jeszcze innego. Gdzie/jak/za ile wybrać się na Fishpicknic katamaranem (czy 3 latek nie jest za mały) i Gdzie/jak/za ile wziąć błotną kąpiel? to Miskowi by się spodobało:-) musze sie przyznac ze CRO troche mnie przeraza. Moze dla tego ze to pierwsze wcZasy w 3
olenka200
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) olenka200 » 17.07.2009 07:22

nio to znalazlam cosik o błotku, PAG - Lokunja moze sie wysmarowac za free... a moze jakies miejsca blizej Starej Novalji?
krzychob1
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychob1 » 17.07.2009 19:42

olenka200 napisał(a):nio to znalazlam cosik o błotku, PAG - Lokunja moze sie wysmarowac za free... a moze jakies miejsca blizej Starej Novalji?




Witam koleżanke mogę prosic o starą Novalije (namiary oczywiscie :wink: )
i moze jakies zdjecia
Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)
olenka200
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) olenka200 » 18.07.2009 08:17

krzychob1 napisał(a):
olenka200 napisał(a):nio to znalazlam cosik o błotku, PAG - Lokunja moze sie wysmarowac za free... a moze jakies miejsca blizej Starej Novalji?




Witam koleżanke mogę prosic o starą Novalije (namiary oczywiscie :wink: )
i moze jakies zdjecia
Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)


Krzychob czy chodzi Ci o namiary na kwatere? jeszcze tam nie byłam wieć wole nie polecac ... Generalnie w tamtej okolicy jest strasznie duzo kwater i nie ma problemu ze znalezieniem apartamentu, ja wyslalam ze 150 zapytan na caly PAG :) niestey ograniczala mnie cena. alew nawet teraz mozna cos taniego znalezc :lol: ja namiary znalazlam na stronie http://www.novalja-pag.net/ jakby co to pytaj :)
gigula
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 27.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gigula » 18.07.2009 12:21

olenka200 napisał(a): no może zapytam o cos jeszcze innego. Gdzie/jak/za ile wybrać się na Fishpicknic katamaranem (czy 3 latek nie jest za mały)


Sporo napisałam o Pagu z dzieckiem (rok temu dwuletnim) w wątku podanym przez szpecgos(a). Co do fishpikniku mam mieszane uczucia. Byliśmy we dwoje dawno temu i generalnie atrakcje rejsowe opierały się na piciu wina do oporu (przy spuście naszych rodaków zabrakło go w połowie rejsu), zawinięcia do kilku zatoczek z plażami, spaceru w Metajnie, pływania/nurkowania, zjedzenia makreli z grilla (płynęliśmy z Pagu, ale nie sądzę, by inne tego typu imprezy bardzo różniły sie od naszej). Z doświadczenia zatem powiem, że to rozrywka dla starszych, nie dla trzylatka. Zważywszy na to, że rejs trwa dobrych kilka godzin, jest się non stop wystawionym na działanie słońca i nie ma jak zawrócić.
Kąpieli błotnych w okolicy Pagu nie oferowali, więc w tym nie pomogę.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone