Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie nocleg pomiędzy Nagykanizsa a Zagrzebiem??

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bartek-ania
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 18.07.2007
Gdzie nocleg pomiędzy Nagykanizsa a Zagrzebiem??

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartek-ania » 18.07.2007 20:38

Witam Was.
Nie Wiecie może , gdzie mógłbym się przespać po drodze pomiędzy Nagykanizsa a Zagrzebiem. Jadę z żoną i dwójką dzieciaków 1,5 i 3 latka. :)
Jeśli znacje jakiś pensjonat lub hotel , tak żeby mozna sie było wyspać i rano śniadanie zjeść , byłbym wdzięczy. :D
Jadę w piątek 20.07 z Krakowa , i będę próbował cos po drodze znaleźć.
Na jeden raz jazda z małymi dziećmi to już wariactwo. W tamtym roku w 13 godzin objechałem , ale byłem wykończony :(
Ponieważ osobiście bardzo często jeżdże na Brać służę pomocą w tym temacie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.07.2007 20:54

bartek-ania napisał(a):....Nie Wiecie może , gdzie mógłbym się przespać po drodze pomiędzy Nagykanizsa a Zagrzebiem......

Wiemy :lol: osobiście polecałbym Ci nocleg na odcinku nie Nagykanizsa-Zagreb a między Nagykanizsa a Letenye. U Madziarów nigdzie nie musisz zjeżdzac z trasy żeby trafic na nocleg (w HR już musisz zjechac z autostrady) Poza tym na Węgrzech raczej taniej trafisz z ceną niż w HR. Ja mam sprawdzony lokal w Sormas (5 km za Nagykanizsa w kierunku Letenye, przy głównej trasie do granicy)
http://www.istvanfogado.hu
Poza tym kilka lokali trafisz w samym Letenye (bez problemów)
Więcej na temat noclegów na Wegrzech wałkowaliśmy w poniższych linkach:
forum/viewtopic.php?t=15073&highlight=
forum/viewtopic.php?t=11835&highlight=
forum/viewtopic.php?t=10300&highlight=

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie nocleg pomiędzy Nagykanizsa a Zagrzebiem??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone