Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Forum muzyczne również o muzyce rodem z Chorwacji

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
HAL9000
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.11.2005
Forum muzyczne również o muzyce rodem z Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) HAL9000 » 11.11.2005 21:56

Witam, jestem administratorem jak to mi powiedziała pewna osoba chyba największego forum muzycznego na Świecie, może i to prawda, nie zaprzeczam, że tak nie jest bo strasznie dużo czasu zajęło mi to aby je poskładać i pomimo tak sporych rozmiarów doprowadzić do czytelnej formy. Forum jest młode dlatego też brakuje nam użytkowników, dzięki którym toczą się dysputy. Ideą całego forum jest to aby można było na nim wymieniać poglądy z osobami, które na codzień stykają się z muzyką w pracy, a także z tymi, którzy się nią fascynują i chcieliby coś o niej powiedzieć. Nie chcę Was zanudzać i mówić, że macie coś zrobić bo to i tak nie miało by sensu, dlatego też proszę Was abyście weszli na tą stronę www.muzyka.racki.pl i sami zdecydowali czy dołączyć do grona miłośników muzyki.


Z góry dziękuję i pozdrawiam

D.Racki

Powrót do Kultura Chorwackacron
Forum muzyczne również o muzyce rodem z Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019