Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

FKK "Valalta" 2018 - sezon naturystyczny (Rovinj)

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adamtr79
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamtr79 » 08.04.2018 12:38

Witam,czy orientujecie się czy jest w Valalcie możliwość wypożyczenia łódki motorowej?Jeśli tak jakie są ceny,i czy patent sternika motorowodnego wystarczy?
marcel232
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 08.04.2018 13:31

Z 2 lata temu byłem w marinie sie podpytać. Chcieli w przeliczeniu coś kolo 2k zeta za 24h ale łódź dosyć sporawa.
Pytałem się o 'papiery' to chcieli tylko paszport - bo żadnego patentu i tak nie mam.
adamtr79
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamtr79 » 08.04.2018 13:38

Ojej,to bardzo drogo,myślałem ze jakieś max 150E/doba.
marcel232
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 08.04.2018 13:42

Tak jak pisałem to była łódź z silnikiem w kadłubie (nie żadnym zaburtowym) - dosyć sporawa była.
adamtr79
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamtr79 » 08.04.2018 13:46

Może mają jakies mniejsze i tańsze,cóż sprawdzimy na początku czerwca)
marcel232
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 08.04.2018 13:52

Na pewno coś będą mieli. Ja akurat tylko na tą dużą patrzyłem.
doportu
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) doportu » 29.05.2018 22:55

:D A co tu taka cisza?, nikt się nie cieszy że już niedaleko... :D
Asidar
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asidar » 30.05.2018 07:35

Po prostu wszyscy się już pewnie pakują :D . Danusiu i Piotrze mamy prośbę : poproście w recepcji Valalty , żeby w końcu naprawili webcam na stronie kempingu , żeby można było pogodę przed wyjazdem obserwować :smo:
Yanush
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 30.05.2018 07:44

Asidar napisał(a):Po prostu wszyscy się już pewnie pakują :D . Danusiu i Piotrze mamy prośbę : poproście w recepcji Valalty , żeby w końcu naprawili webcam na stronie kempingu , żeby można było pogodę przed wyjazdem obserwować :smo:

Sorry (bo nie wytrzymałem), co naturysta ma do 'pakowania' :?:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.05.2018 08:04

Jak jedzie na kemping, to całkiem sporo.
doportu
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) doportu » 30.05.2018 20:55

Yanush napisał(a):
Asidar napisał(a):Po prostu wszyscy się już pewnie pakują :D . Danusiu i Piotrze mamy prośbę : poproście w recepcji Valalty , żeby w końcu naprawili webcam na stronie kempingu , żeby można było pogodę przed wyjazdem obserwować :smo:

Sorry (bo nie wytrzymałem), co naturysta ma do 'pakowania' :?:

Naturysta to nie Yeti :oczko_usmiech:
ivonne76
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivonne76 » 01.06.2018 12:16

Witam, byliśmy na Valalcie 3 razy, ostatnio w 2013 roku, jednak nie byliśmy mieszkańcami ośrodka a wynajmowaliśmy prywatne kwatery w Rovinj. Dojeżdżaliśmy codziennie na cały dzień na ośrodek płacąc 50 kun za wejście. Uwielbiamy to miejsce, czujemy się tam jak w domu :)
Mam zatem do Was kilka pytań:
1. Czy rezerwować pobyt w ośrodku bezpośrednio u nich czy np. przez BP ? co wychodzi taniej ?,
2. Jaki typ domku wybrać dla 2 os. dorosłych i 1 dziecko (10lat), (apartament, mobilhome) ?,
3. Czy ktoś się orientuje, czy ewentualnie gdyby nam się nie udało zarezerwować miejsca w ośrodku, to czy przez te 4 lata coś się zmieniło jeśli chodzi o wejście na ośrodek z zewnątrz ? czy nadal ta opcja jest ?,
4. Co tak naprawdę zmieniło się przez te 4 lata, jakieś zaostrzenia, nowości ?
Z góry dziękuję za wszelkie cenne wskazówki

Pozdrawiam
Iwona
doportu
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) doportu » 01.06.2018 22:50

ivonne76 napisał(a):Witam, byliśmy na Valalcie 3 razy, ostatnio w 2013 roku, jednak nie byliśmy mieszkańcami ośrodka a wynajmowaliśmy prywatne kwatery w Rovinj. Dojeżdżaliśmy codziennie na cały dzień na ośrodek płacąc 50 kun za wejście. Uwielbiamy to miejsce, czujemy się tam jak w domu :)
Mam zatem do Was kilka pytań:
1. Czy rezerwować pobyt w ośrodku bezpośrednio u nich czy np. przez BP ? co wychodzi taniej ?,
2. Jaki typ domku wybrać dla 2 os. dorosłych i 1 dziecko (10lat), (apartament, mobilhome) ?,
3. Czy ktoś się orientuje, czy ewentualnie gdyby nam się nie udało zarezerwować miejsca w ośrodku, to czy przez te 4 lata coś się zmieniło jeśli chodzi o wejście na ośrodek z zewnątrz ? czy nadal ta opcja jest ?,
4. Co tak naprawdę zmieniło się przez te 4 lata, jakieś zaostrzenia, nowości ?
Z góry dziękuję za wszelkie cenne wskazówki

Pozdrawiam
Iwona

odp.
1-Napewno lepiej jest zarezerwować bezpośrednio w ośrodku
2-10 letnie dziecko to za duże na spanie w jednym pomieszczeniu z rodzicami , a jednak jeszcze potrzebuje uwagi..., ja poleciłbym mobila, jest tam troszkę więcej miejsca w ogródkach do okola, więcej prywatności i przestrzeni życiowej
3-Nic się nie zmieniło, można wejść za opłatą
4-4 lata to wieczność jak na Valaltę, tam co roku się zmienia( nowe baseny otwarte i kryte, cały ośrodek się zmienił (został podzielony na dwa Valaltę Fkk i Salinę tekstylną ), nowe parcele, nowe mobile, nowe drogi, skwery itp
z obostrzeń to nie pamiętam jak było w 2013, ale teraz między 00-7 nie wjedziesz ani nie wyjedziesz autem, i zmieniło się trochę życie towarzyskie na skałkach za portem (zabronione są zachowania niestandardowe...-oficjalnie )
Valalta co roku zaskakuje czymś nowym, zobaczymy czym w tym roku...
pozdrawiamy D&P
marcel232
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 02.06.2018 06:17

Wydaje mi się, że w tej chwili to można rezerwować apartamenty na...2019rok.
Ja rezerwowałem na początku Stycznia i już było 'cienko' z apartamentami.
B&E
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) B&E » 02.06.2018 17:23

Witamy serdecznie stałych bywalców Valalty :)
Małżeństwo po 36lat z Lubuskiego.
Mamy kilka pytań odnośnie pobytu, ponieważ bywalismy już na campingach w chorwacji pod namiotem ale tylko textylnych.
W tym roku chcemy odwiedzić Valalte od 23.07 do 02.08 oczywiście pod namiotem.

1. Czy znalezienie zacienionej perceli jest możliwe w tym okresie?
2. Podobno leżaki są darmowe w ośrodku, swobodnie można korzystać?
3. Z uwagi na wielkość ośrodka chcemy wziąść swoje rowery, nie ma z tym kłopotu, chodzi o pozostawienie np. Przed basenem czy sklepem, plażą itd.
4. Czy z plaży można startować i w okolicy pływać na desce tzw. SUP z wioslem?

Może pytania oczywiste ale wolimy zapytać.
Jeżeli jest coś ważnego co powinniśmy wiedzieć lub zwracać szczególną uwagę na to, to proszę o info, chcemy się dostosować do panujących tam zwyczajów :D

Pozdrawiamy, E&B Lubuskie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

FKK "Valalta" 2018 - sezon naturystyczny (Rovinj) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019