Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK "Valalta" 2018 - sezon naturystyczny (Rovinj)

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adamtr79
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 28.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamtr79 » 08.04.2018 12:38

Witam,czy orientujecie się czy jest w Valalcie możliwość wypożyczenia łódki motorowej?Jeśli tak jakie są ceny,i czy patent sternika motorowodnego wystarczy?
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 08.04.2018 13:31

Z 2 lata temu byłem w marinie sie podpytać. Chcieli w przeliczeniu coś kolo 2k zeta za 24h ale łódź dosyć sporawa.
Pytałem się o 'papiery' to chcieli tylko paszport - bo żadnego patentu i tak nie mam.
adamtr79
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 28.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamtr79 » 08.04.2018 13:38

Ojej,to bardzo drogo,myślałem ze jakieś max 150E/doba.
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 08.04.2018 13:42

Tak jak pisałem to była łódź z silnikiem w kadłubie (nie żadnym zaburtowym) - dosyć sporawa była.
adamtr79
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 28.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamtr79 » 08.04.2018 13:46

Może mają jakies mniejsze i tańsze,cóż sprawdzimy na początku czerwca)
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 08.04.2018 13:52

Na pewno coś będą mieli. Ja akurat tylko na tą dużą patrzyłem.
doportu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 08.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) doportu » 29.05.2018 22:55

:D A co tu taka cisza?, nikt się nie cieszy że już niedaleko... :D
Asidar
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asidar » 30.05.2018 07:35

Po prostu wszyscy się już pewnie pakują :D . Danusiu i Piotrze mamy prośbę : poproście w recepcji Valalty , żeby w końcu naprawili webcam na stronie kempingu , żeby można było pogodę przed wyjazdem obserwować :smo:
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 30.05.2018 07:44

Asidar napisał(a):Po prostu wszyscy się już pewnie pakują :D . Danusiu i Piotrze mamy prośbę : poproście w recepcji Valalty , żeby w końcu naprawili webcam na stronie kempingu , żeby można było pogodę przed wyjazdem obserwować :smo:

Sorry (bo nie wytrzymałem), co naturysta ma do 'pakowania' :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.05.2018 08:04

Jak jedzie na kemping, to całkiem sporo.
doportu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 08.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) doportu » 30.05.2018 20:55

Yanush napisał(a):
Asidar napisał(a):Po prostu wszyscy się już pewnie pakują :D . Danusiu i Piotrze mamy prośbę : poproście w recepcji Valalty , żeby w końcu naprawili webcam na stronie kempingu , żeby można było pogodę przed wyjazdem obserwować :smo:

Sorry (bo nie wytrzymałem), co naturysta ma do 'pakowania' :?:


Naturysta to nie Yeti :oczko_usmiech:
ivonne76
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 09.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ivonne76 » 01.06.2018 12:16

Witam, byliśmy na Valalcie 3 razy, ostatnio w 2013 roku, jednak nie byliśmy mieszkańcami ośrodka a wynajmowaliśmy prywatne kwatery w Rovinj. Dojeżdżaliśmy codziennie na cały dzień na ośrodek płacąc 50 kun za wejście. Uwielbiamy to miejsce, czujemy się tam jak w domu :)
Mam zatem do Was kilka pytań:
1. Czy rezerwować pobyt w ośrodku bezpośrednio u nich czy np. przez BP ? co wychodzi taniej ?,
2. Jaki typ domku wybrać dla 2 os. dorosłych i 1 dziecko (10lat), (apartament, mobilhome) ?,
3. Czy ktoś się orientuje, czy ewentualnie gdyby nam się nie udało zarezerwować miejsca w ośrodku, to czy przez te 4 lata coś się zmieniło jeśli chodzi o wejście na ośrodek z zewnątrz ? czy nadal ta opcja jest ?,
4. Co tak naprawdę zmieniło się przez te 4 lata, jakieś zaostrzenia, nowości ?
Z góry dziękuję za wszelkie cenne wskazówki

Pozdrawiam
Iwona
doportu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 08.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) doportu » 01.06.2018 22:50

ivonne76 napisał(a):Witam, byliśmy na Valalcie 3 razy, ostatnio w 2013 roku, jednak nie byliśmy mieszkańcami ośrodka a wynajmowaliśmy prywatne kwatery w Rovinj. Dojeżdżaliśmy codziennie na cały dzień na ośrodek płacąc 50 kun za wejście. Uwielbiamy to miejsce, czujemy się tam jak w domu :)
Mam zatem do Was kilka pytań:
1. Czy rezerwować pobyt w ośrodku bezpośrednio u nich czy np. przez BP ? co wychodzi taniej ?,
2. Jaki typ domku wybrać dla 2 os. dorosłych i 1 dziecko (10lat), (apartament, mobilhome) ?,
3. Czy ktoś się orientuje, czy ewentualnie gdyby nam się nie udało zarezerwować miejsca w ośrodku, to czy przez te 4 lata coś się zmieniło jeśli chodzi o wejście na ośrodek z zewnątrz ? czy nadal ta opcja jest ?,
4. Co tak naprawdę zmieniło się przez te 4 lata, jakieś zaostrzenia, nowości ?
Z góry dziękuję za wszelkie cenne wskazówki

Pozdrawiam
Iwona


odp.
1-Napewno lepiej jest zarezerwować bezpośrednio w ośrodku
2-10 letnie dziecko to za duże na spanie w jednym pomieszczeniu z rodzicami , a jednak jeszcze potrzebuje uwagi..., ja poleciłbym mobila, jest tam troszkę więcej miejsca w ogródkach do okola, więcej prywatności i przestrzeni życiowej
3-Nic się nie zmieniło, można wejść za opłatą
4-4 lata to wieczność jak na Valaltę, tam co roku się zmienia( nowe baseny otwarte i kryte, cały ośrodek się zmienił (został podzielony na dwa Valaltę Fkk i Salinę tekstylną ), nowe parcele, nowe mobile, nowe drogi, skwery itp
z obostrzeń to nie pamiętam jak było w 2013, ale teraz między 00-7 nie wjedziesz ani nie wyjedziesz autem, i zmieniło się trochę życie towarzyskie na skałkach za portem (zabronione są zachowania niestandardowe...-oficjalnie )
Valalta co roku zaskakuje czymś nowym, zobaczymy czym w tym roku...
pozdrawiamy D&P
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 02.06.2018 06:17

Wydaje mi się, że w tej chwili to można rezerwować apartamenty na...2019rok.
Ja rezerwowałem na początku Stycznia i już było 'cienko' z apartamentami.
B&E
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) B&E » 02.06.2018 17:23

Witamy serdecznie stałych bywalców Valalty :)
Małżeństwo po 36lat z Lubuskiego.
Mamy kilka pytań odnośnie pobytu, ponieważ bywalismy już na campingach w chorwacji pod namiotem ale tylko textylnych.
W tym roku chcemy odwiedzić Valalte od 23.07 do 02.08 oczywiście pod namiotem.

1. Czy znalezienie zacienionej perceli jest możliwe w tym okresie?
2. Podobno leżaki są darmowe w ośrodku, swobodnie można korzystać?
3. Z uwagi na wielkość ośrodka chcemy wziąść swoje rowery, nie ma z tym kłopotu, chodzi o pozostawienie np. Przed basenem czy sklepem, plażą itd.
4. Czy z plaży można startować i w okolicy pływać na desce tzw. SUP z wioslem?


Może pytania oczywiste ale wolimy zapytać.
Jeżeli jest coś ważnego co powinniśmy wiedzieć lub zwracać szczególną uwagę na to, to proszę o info, chcemy się dostosować do panujących tam zwyczajów :D

Pozdrawiamy, E&B Lubuskie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
FKK "Valalta" 2018 - sezon naturystyczny (Rovinj) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone