Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Valalta 2017

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
doportu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 08.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) doportu » 13.10.2016 00:29

i to jest świetne... :D :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 13.10.2016 08:25

Lider16 napisał(a):
doportu napisał(a):[ciach]
przyjmijmy że w jednym miejscu jest pięknie i drogo, a w drugim jest pięknie i bardzo drogo... :oczko_usmiech:


Widać - pisząc przewrotnie - naturystyczne wakacje to nie jest zabawa dla gołodupców ;-)


W ten sprytny sposób minimalizują problem z samotnymi panami.

Są również campy na które samotnych panów najzwyczajniej w świecie nie wpuszczą i to też dobre rozwiązanie :)
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 13.10.2016 13:54

naturysta-06 napisał(a):Oni mają lepszą metodę na ukryte nabijanie kasy. Od kilku lat systematycznie wydłużają okresy sezonu szczytowego (najdroższego)


A to mnie takie podwyzki nie dotycza bo zawsze w szczycie sezonu tam wyjezdzam.

To tak jak z tankowaniem samochodu: mnie podwyzki nie dotycza.....zawsze i tak za 200zeta tankuje :P :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.10.2016 13:57

piotrulex napisał(a):Są również campy na które samotnych panów najzwyczajniej w świecie nie wpuszczą i to też dobre rozwiązanie :)

A tak z czystej ciekawości zapytam - samotne Panie też nie są wpuszczane :?:
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 13.10.2016 14:01

Janusz Bajcer napisał(a):
piotrulex napisał(a):Są również campy na które samotnych panów najzwyczajniej w świecie nie wpuszczą i to też dobre rozwiązanie :)

A tak z czystej ciekawości zapytam - samotne Panie też nie są wpuszczane :?:


A tego nie wiem ale kiedyś obok naszego apartamentu w Valalcie była 'parka' Niemców.
Bardzo mili panowie to byli hehe.
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 13.10.2016 14:06

doportu napisał(a):Bóg ich chyba opuścił..., już w nowym cenniku uwzględnili inflacje na rok 2017...


Ale wiesz w Valalcie chociaż widac, ze te pieniadze sa dosyc mocno inwestowane.
przez ostatnie kilka lat wiele sie tam zmienilo. remont wszystkich apartamentow, nowa stolarka okienna, klimatyzacja, nowe typy apartamentow, baseny itp.
zielen super zadbana i generalnie widac, ze szefostwu tam 'zalezy' i mysla przyszlosciowo.
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 13.10.2016 16:21

marcel232 napisał(a):
doportu napisał(a):Bóg ich chyba opuścił..., już w nowym cenniku uwzględnili inflacje na rok 2017...


Ale wiesz w Valalcie chociaż widac, ze te pieniadze sa dosyc mocno inwestowane.
przez ostatnie kilka lat wiele sie tam zmienilo. remont wszystkich apartamentow, nowa stolarka okienna, klimatyzacja, nowe typy apartamentow, baseny itp.
zielen super zadbana i generalnie widac, ze szefostwu tam 'zalezy' i mysla przyszlosciowo.


Oczywiście masz rację, ale sytuację tę wymusza bardzo duża konkurencja i coraz większe wymagania gości. Temat dotyczy nie tylko Valalty, ale większości kempingów, gdzie mocno inwestuje się modernizację i podnoszenie standardu. Osobiście odnoszę wrażenie, że odczuwalnie odstaje od tego trendu Koversada, niegdyś sztandarowy kemping naturystyczny (jeszcze w dawnej Jugosławii).
doportu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 08.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) doportu » 14.10.2016 00:51

piotrulex napisał(a):
Lider16 napisał(a):
doportu napisał(a):[ciach]
przyjmijmy że w jednym miejscu jest pięknie i drogo, a w drugim jest pięknie i bardzo drogo... :oczko_usmiech:


Widać - pisząc przewrotnie - naturystyczne wakacje to nie jest zabawa dla gołodupców ;-)


W ten sprytny sposób minimalizują problem z samotnymi panami.

Są również campy na które samotnych panów najzwyczajniej w świecie nie wpuszczą i to też dobre rozwiązanie :)


Myślę że nie minimalizujemy tylko nie widzimy problemu...
Od szesnastu lat spędzamy wakacje w Valalcie i jeszcze nigdy nie widzieliśmy( ani ja, moja żona, ani nasi znajomi wieloletni z tego ośrodka)by był jakikolwiek problem z singlami, to nie jest "naturystyczna polska"...

Natomiast niejednokrotnie mieliśmy za sąsiadów pary homoseksualne obydwu płci i byli to ludzie przemili,sympatyczni i nieepatujący swoją innością.
Co do samotnych Pań to też bywają, mamy tam taką znajomą z Austrii, która przez lata przyjeżdżała z mężem kamperem, do tego ponton, motor i cały kram..., a teraz po śmierci męża przejeżdża sama z tym całym majdanem
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 17.10.2016 21:46

Kempingi naturystyczne, poza dużą kulturą, odróżniają się od tekstylnych o wiele większą tolerancją.
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 17.10.2016 21:55

naturysta-06 napisał(a):Informacja / ostrzeżenie dla osób wybierających się indywidualnie na kemping Valalta: Jest to jedyny, znany mi w Chorwacji, kemping na którym za "singla" pobierają opłatę jak za 2 osoby! Informacja o tym znajduje się wprawdzie w ich cennikach, ale na końcu, drobnym drukiem tak, że zainteresowany może to przeoczyć a potem nastąpi szok przy kasie w momencie wyjazdu... :roll:
Pozdrawiam!


Zdaje się, że niektórzy źle zrozumieli mój wpis. Administracja Valalty nie dyskryminuje singli (niezależnie od płci), tylko znalazła dodatkowy sposób na wyciągniecie dodatkowej kasy :D . (Podobnie jak w hotelu jedna osoba w pokoju 2 osobowym płaci za 2 osoby)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 21.10.2016 11:21

naturysta-06 napisał(a):Kempingi naturystyczne, poza dużą kulturą, odróżniają się od tekstylnych o wiele większą tolerancją.


???

Co jest bardziej kulturalnego na kempingu fkk w porównaniu z tekstylnym?

W czym się objawia ta tolerancja? Po za oczywiście tolerowaniem braku odzienia ...
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 21.10.2016 11:26

naturysta-06 napisał(a):
Zdaje się, że niektórzy źle zrozumieli mój wpis. Administracja Valalty nie dyskryminuje singli (niezależnie od płci), tylko znalazła dodatkowy sposób na wyciągniecie dodatkowej kasy :D . (Podobnie jak w hotelu jedna osoba w pokoju 2 osobowym płaci za 2 osoby)


Dla mnie to też nie dyskryminacja. To bardziej zniechęcanie do samotnego przyjeżdżania w 99% samotnych mężczyzn ;)

Jest to bardzo dobre rozwiązanie

Często śpię w hotelach. Teraz jakoś nie widuje pokoi 1-osobowych gdyż 2-ka stała się raczej takim standardem. Mam kilka ulubionych, zawsze biorę 1-kę i zawsze dostaję 2-kę. Cena za 1-kę zawsze jest niższa od 2-ki tylko czasami jest to dosłownie 20-30zł czyli koszt śniadanie i prania ręcznika a czasami cena 2-ki jest prawie 2x razy wyższa niż ten sam pokój dla 1 osoby

Samotni panowie na nagich plażach, campingach czy nawet imprezach saunowych nie są zwykle mile widziani i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i je te ograniczenia ze szczerego serca popieram, zwyżki w cenniku tym samym również :)
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 21.10.2016 13:05

piotrulex napisał(a):
naturysta-06 napisał(a):Kempingi naturystyczne, poza dużą kulturą, odróżniają się od tekstylnych o wiele większą tolerancją.


???

Co jest bardziej kulturalnego na kempingu fkk w porównaniu z tekstylnym?

W czym się objawia ta tolerancja? Po za oczywiście tolerowaniem braku odzienia ...


Oj, widocznie nie bywałeś na chorwackich kempingach tekstylnych i nie masz skali porównawczej...
naturysta-06
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9694
Dołączył(a): 30.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) naturysta-06 » 21.10.2016 13:11

piotrulex napisał(a):
naturysta-06 napisał(a):
Zdaje się, że niektórzy źle zrozumieli mój wpis. Administracja Valalty nie dyskryminuje singli (niezależnie od płci), tylko znalazła dodatkowy sposób na wyciągniecie dodatkowej kasy :D . (Podobnie jak w hotelu jedna osoba w pokoju 2 osobowym płaci za 2 osoby)


Dla mnie to też nie dyskryminacja. To bardziej zniechęcanie do samotnego przyjeżdżania w 99% samotnych mężczyzn ;)

Jest to bardzo dobre rozwiązanie

Często śpię w hotelach. Teraz jakoś nie widuje pokoi 1-osobowych gdyż 2-ka stała się raczej takim standardem. Mam kilka ulubionych, zawsze biorę 1-kę i zawsze dostaję 2-kę. Cena za 1-kę zawsze jest niższa od 2-ki tylko czasami jest to dosłownie 20-30zł czyli koszt śniadanie i prania ręcznika a czasami cena 2-ki jest prawie 2x razy wyższa niż ten sam pokój dla 1 osoby

Samotni panowie na nagich plażach, campingach czy nawet imprezach saunowych nie są zwykle mile widziani i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i je te ograniczenia ze szczerego serca popieram, zwyżki w cenniku tym samym również :)


Jak z wpisu wynika nie należysz do osób tolerancyjnych a tacy w większości są prawdziwi naturyści...
Swoją informację zamieściłem, ponieważ przed dwoma laty byłem świadkiem opisanej sytuacji w recepcji Valalty a dotyczącej naturysty z Czech.
Pozdrawiam!
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 21.10.2016 15:08

naturysta-06 napisał(a):
piotrulex napisał(a):
naturysta-06 napisał(a):Kempingi naturystyczne, poza dużą kulturą, odróżniają się od tekstylnych o wiele większą tolerancją.


???

Co jest bardziej kulturalnego na kempingu fkk w porównaniu z tekstylnym?

W czym się objawia ta tolerancja? Po za oczywiście tolerowaniem braku odzienia ...


Oj, widocznie nie bywałeś na chorwackich kempingach tekstylnych i nie masz skali porównawczej...


Bywaliśmy, mamy porównanie

Odpowiesz na moje pytanie?
Ostatnio edytowano 21.10.2016 15:12 przez piotrulex, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
FKK Valalta 2017 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone