Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dzień dobry

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4243
Dołączył(a): 07.07.2006

Postnapisał(a) Aldonka » 31.05.2011 10:44

Ano wieje wiatr, wieje i to nawet mocno :) Ale coraz cieplej. Już 25 stopni.
mondekf
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 31.05.2011

Postnapisał(a) mondekf » 31.05.2011 10:48

Aldonka napisał(a):Ano wieje wiatr, wieje i to nawet mocno :) Ale coraz cieplej. Już 25 stopni.


A w :wink: CENTRUM ma być jeszcze cieplej. :lol:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4243
Dołączył(a): 07.07.2006

Postnapisał(a) Aldonka » 31.05.2011 10:53

Nie tylko w CENTRUM, nie tylko :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Postnapisał(a) Vjetar » 31.05.2011 14:40

Jedziesz na wakacje? Nie "odkażaj" się alkoholem

Nic o Coca-Coli nie piszą - widocznie działa.
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Postnapisał(a) Muliness » 31.05.2011 15:20

Gorąco przeokropnie :cry: :cry: :cry:
Lece do tego kina dziecko wybrało Kung Fu Pandę 2 więc nici dziś z piratów :cry:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Postnapisał(a) Bea.ta » 31.05.2011 15:24

a u mnie burza :)
taka prawdziwa :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Postnapisał(a) anakin » 31.05.2011 15:35

BeJur napisał(a):a u mnie burza :)
taka prawdziwa :)

A do mnie zaraz przyjdzie. :evil:
Od Ciebie pewnie.. :wink:

Cześć (tak w ogóle). :D
Użytkownik usunięty

Postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.05.2011 16:04

Jesssuuu kiedy ta zima przyjdzie? :)
fotograf123
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 534
Dołączył(a): 16.03.2009

Postnapisał(a) fotograf123 » 31.05.2011 16:11

Serce w pasy napisał(a):Jesssuuu kiedy ta zima przyjdzie? :)


Kolego ja tam nie narzekam na lato, jak chcesz zimy to na Antarktydę jedź ....
Czasami organizują takie rajdy ekstremalne
:D
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Postnapisał(a) Bea.ta » 31.05.2011 16:14

Serce w pasy napisał(a):Jesssuuu kiedy ta zima przyjdzie? :)


przyznac się, kto nie chciał się ze mną zgodzić jak zachwalam uroki zimy???? a będzie tylko gorzej.... zobaczycie sami :)
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3073
Dołączył(a): 24.07.2007

Postnapisał(a) twister07 » 31.05.2011 16:21

dla mnie będzie gorzej od września i dalej :D

ja tam kocham lato :twisted:
Użytkownik usunięty

Postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.05.2011 17:03

Co tu lubić, tylko upał i upał :wink:
myszkin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1081
Dołączył(a): 15.01.2011

Postnapisał(a) myszkin » 31.05.2011 17:42

Serce w pasy napisał(a):Co tu lubić, tylko upał i upał :wink:



Na upał najlepszy zimny browarek
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Postnapisał(a) Muliness » 31.05.2011 18:33

Serce w pasy napisał(a):Co tu lubić, tylko upał i upał :wink:

Masz świntą racje za chwile się rozpuszczę co za jakis koszmar albo wieje i 5 stopni albo zar z nieba u kogo ta burza daleko ma do mnie?
fotograf123
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 534
Dołączył(a): 16.03.2009

Postnapisał(a) fotograf123 » 31.05.2011 18:55

Cześć Mulinko jak tam u mnie słonko żadnej burzy nie widać
:D

Ps. oby nie przyszła ja na rowerze w krótkim rękawku do 23 siedzę....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Dzień dobry - strona 1867
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone