Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dzień dobry

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Postnapisał(a) weldon » 19.05.2011 14:12

Jacek S napisał(a):Paryż

Niestety, to już historia ... :(

Ale, w 1935 - tak właśnie było ;)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Postnapisał(a) Vjetar » 19.05.2011 14:13

weldon napisał(a):Ale, w 1935 - tak właśnie było ;)


Nikodema widać :wink:

A teraz będzie tak

Obrazek
Ostatnio edytowano 19.05.2011 14:16 przez Vjetar, łącznie edytowano 1 raz
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Postnapisał(a) mariusz-w » 19.05.2011 14:16

weldon napisał(a)::lool:

Szkoda ze byłeś po ciemku, bo byś się mógł poopalać w cieniu palm :lol:


:lol: :lol: :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Postnapisał(a) Vjetar » 19.05.2011 14:18

W polarze na leżaku w cieniu palm - czyż to nie brzmi pięknie?
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Postnapisał(a) weldon » 19.05.2011 14:32

Jacek S napisał(a):W polarze na leżaku w cieniu palm - czyż to nie brzmi pięknie?

Malkontent ;)

Ale Żagiel Libeskinda ładny będzie. Nie? :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Postnapisał(a) Vjetar » 19.05.2011 14:37

:lol:

Ładny, ładny...

Na razie strasznie krzywy jest

Obrazek

Te architekty...
Użytkownik usunięty

Postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2011 14:43

Jolanda napisał(a):
smoki3 napisał(a):Dzień dobry. :lol:

Kawa mniam, mniam...



Marek :)
ładna kawa ,filiżanki jeszcze lepsze ;)
tylko że co ?
8O .......myślisz ??? że jak się podobają :D to ..
....jest aż tak źle :?
TU cytuję :
Filiżanki i spodeczki dla "kobiet na skraju załamania nerwowego"




...się porobiło :evil:


:wink: :oczko_usmiech:



Mają się podobać :!: :lol:
Tylko dlaczego obgryzam nerwowo paznokcie :?: 8O :lol:
Pewnie dla tego, że jestem spod znaku Panny. :lol: :coool:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Postnapisał(a) weldon » 19.05.2011 14:43

Nie narzekaj.

Jeszcze niedawno groziło, że zostanie sam szkielet,
ale ktoś to kupił na szczęście i buduje dalej.

Widzę, ze pociągiem byłeś. I jak ci się nowy, wyczyszczony Centralny podobał?

Jeszcze nie miałem okazji być, ale kebabem już nie śmierdzi i,
podobno, nie ma śmierdzieć.

Swoją droga ludzie to niesamowite rzeczy potrafią zjeść 8O

Ale, nie wiem, może to podróż PKP tak ich nastraja, że gubią gdzieś instynkt samozachowawczy :lol:

Oooops, to do Jacka było z tym narzekaniem :mrgreen:
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Postnapisał(a) Arek » 19.05.2011 14:45

Ze sklepu wracałem i taką wlepkę wypatrzyłem na Yarisce 8O :lool:

Obrazek
Ostatnio edytowano 19.05.2011 14:46 przez Arek, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2011 14:46

Jacek S napisał(a)::lol:

Ładny, ładny...

Na razie strasznie krzywy jest

..................
Te architekty...



Jacku, czasami krzywo nie stałeś :?: 8) :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Postnapisał(a) Vjetar » 19.05.2011 14:48

Dworzec=remont a dalej ruchome działające schody i już Złote Tarasy.
Kiedyś będzie ładnie - dobrze, że coś się dzieje (wszędzie).


To nie jest narzekanie.

smoki3 napisał(a):
Jacku, czasami krzywo nie stałeś :?: 8) :lol:


Fakt, po małym piwku byłem.
:D
Ostatnio edytowano 19.05.2011 14:49 przez Vjetar, łącznie edytowano 1 raz
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Postnapisał(a) weldon » 19.05.2011 14:48

Arek napisał(a):Ze sklepu wracałem i taką wlepkę wypatrzyłem na Yarisce 8O :lool:

:lool: :lool: :lool:

Aleś roboty Januszowi narobił :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.05.2011 14:52

weldon napisał(a):
Arek napisał(a):Ze sklepu wracałem i taką wlepkę wypatrzyłem na Yarisce 8O :lool:

:lool: :lool: :lool:

Aleś roboty Januszowi narobił :mrgreen:


No właśnie Janusz ze ściereczką się gdzieś zapodział :?: 8O :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109225
Dołączył(a): 10.09.2004

Postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.05.2011 14:56

weldon napisał(a):[Aleś roboty Januszowi narobił :mrgreen:


Obrazek

+

drapaczka do naklejki za parkowanie :wink:

Obrazek
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3073
Dołączył(a): 24.07.2007

Postnapisał(a) twister07 » 19.05.2011 14:56

hahahahahahahaha i słusznie :D jestem za takimi nalepkami :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Dzień dobry - strona 1817
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone