Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dzień dobry

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14590
Dołączył(a): 12.04.2005

Postnapisał(a) kaszubskiexpress » 17.04.2011 21:09

BeJur napisał(a):no ja :)
przecież....


Chciałem się upewnić, zanim napiszę, że roz.......ś mnie tym uśmiechem.

:P :P :D :lol:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Postnapisał(a) Bea.ta » 17.04.2011 21:10

kaszubskiexpress napisał(a):Chciałem się upewnić, zanim napiszę, że roz.......ś mnie tym uśmiechem.

:P :P :D :lol:


ale dlaczego???????
;)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Postnapisał(a) anakin » 17.04.2011 21:14

BeJur napisał(a):
kaszubskiexpress napisał(a):Chciałem się upewnić, zanim napiszę, że roz.......ś mnie tym uśmiechem.

:P :P :D :lol:


ale dlaczego???????
;)

Dobry wieczór! 8)
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14590
Dołączył(a): 12.04.2005

Postnapisał(a) kaszubskiexpress » 17.04.2011 21:17

BeJur napisał(a):
ale dlaczego???????
;)


Bo to bardzo szczery, wręcz dziecięcy uśmiech, taki gdy bobas dostaje nową zabawkę. Nie szydzę, cieszę się Twoją radością :P :lol:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Postnapisał(a) Bea.ta » 17.04.2011 21:19

kaszubskiexpress napisał(a):
BeJur napisał(a):
ale dlaczego???????
;)


Bo to bardzo szczery, wręcz dziecięcy uśmiech, taki gdy bobas dostaje nową zabawkę. Nie szydzę, cieszę się Twoją radością :P :lol:


normalnie się zaczerwieniłam :oops:

tez byś się cieszył na moim miejscu :)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Postnapisał(a) Bea.ta » 17.04.2011 21:21

anakin napisał(a):Dobry wieczór! 8)


:D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Postnapisał(a) anakin » 17.04.2011 21:28

Ty masz naprawdę "hopla" na punkcie tych motorów. :D
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Postnapisał(a) Bea.ta » 17.04.2011 21:29

anakin napisał(a):Ty masz naprawdę "hopla" na punkcie tych motorów. :D


nie tylko na ich punkcie :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Postnapisał(a) anakin » 17.04.2011 21:32

BeJur napisał(a):
anakin napisał(a):Ty masz naprawdę "hopla" na punkcie tych motorów. :D


nie tylko na ich punkcie :)


Mówisz? :wink:
Użytkownik usunięty

Postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.04.2011 21:49

anakin napisał(a):Ty masz naprawdę "hopla" na punkcie tych motorów. :D


I bardzo bobrze!

Anakin spróbuj motor to jest to!
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Postnapisał(a) anakin » 17.04.2011 21:52

Serce w pasy napisał(a):Anakin spróbuj motor to jest to!


Kurde,nie wiem...
Jakoś mnie to nigdy nie kręciło.....
Użytkownik usunięty

Postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.04.2011 21:55

anakin napisał(a):
Serce w pasy napisał(a):Anakin spróbuj motor to jest to!


Kurde,nie wiem...
Jakoś mnie to nigdy nie kręciło.....


Jak spróbujesz to nie pożałujesz
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Postnapisał(a) Bea.ta » 17.04.2011 22:03

anakin napisał(a):Mówisz? :wink:


przecież nie można się ograniczać :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Postnapisał(a) anakin » 17.04.2011 22:05

BeJur napisał(a):
anakin napisał(a):Mówisz? :wink:


przecież nie można się ograniczać :)

Oczywiście.
:wink:
Użytkownik usunięty

Postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.04.2011 22:13

a po co się ograniczać?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Dzień dobry - strona 1606
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone