Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dzień dobry

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3666
Dołączył(a): 23.08.2009

Postnapisał(a) hajduczek » 17.04.2011 11:17

Dzien dobry :D
agary35
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1282
Dołączył(a): 28.01.2010

Postnapisał(a) agary35 » 17.04.2011 11:27

Dzień dobry :D
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14590
Dołączył(a): 12.04.2005

Postnapisał(a) kaszubskiexpress » 17.04.2011 11:39

Dzień dobry.
Za godzinkę jadę do Pucka, popatrzeć na zatokę i .............odwiedzić tatę.

Miłej niedzieli.
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3454
Dołączył(a): 23.02.2011

Postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 17.04.2011 13:13

Dzień dobry.

Za chwilę do "parku maszyn", rowerki i Puszcza Kampinoska... w planach jakieś 40 km, tylko czy d..a wytrzyma :D
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1545
Dołączył(a): 03.08.2009

Postnapisał(a) telepol » 17.04.2011 13:23

Witajcie!!!

Po ciężkiej nocce w pracy właśnie się zwlokłem z wyra :lol: . Plan na dzisiaj sprzątanie generalne auta.
Użytkownik usunięty

Postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.04.2011 18:25

Wróciłem z Lipnicy Murowanej, prezydenta z pierwszą damą widziałem:)
I miejsce zajęła palma o wysokości 33metrów. Córa po raz pierwszy w życiu zaliczyła watę cukrową( śmiesznie wyglądała jedząc ją) :).
Później szybko do domu na mecz- przegraliśmy 3.0 (ku.wa mać).


Ale za to mam jedwabistą przyjemność z tego, że sam wymieniłem wczoraj klocki hamulcowe w samochodzie małżonki:)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Postnapisał(a) weldon » 17.04.2011 18:36

Serce w pasy napisał(a):Córa po raz pierwszy w życiu zaliczyła watę cukrową( śmiesznie wyglądała jedząc ją) :).

W dzisiejszych czasach to przejaw snobizmu i luksusu ... :D

Można by rzec, że nudą u ciebie nie wieje.
A ja sobie samochody pooglądałem.

Zabytkowe, ma się rozumieć :D

A co z tymi palmami?
Kiedyś to Łyse z tego słynęło, a teraz i inni zaczęli taka tradycję wprowadzać?
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Postnapisał(a) mariusz-w » 17.04.2011 18:42

weldon napisał(a):A ja sobie samochody pooglądałem.

... a motorowych zdjęć nie będzie więcej ?

... no to może samochodowe ! 8)


Dzień dobry !
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Postnapisał(a) weldon » 17.04.2011 18:50

Będą, będą ... ale, trochę ich jest.
Muszę obrobić, a szkoda czasu na siedzenie przed kompem.

Obrazek

Obrazek

A dziś też jakaś kawalkada motocyklistów przejeżdżała przez centrum.
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Postnapisał(a) mariusz-w » 17.04.2011 18:57

weldon napisał(a):Muszę obrobić, a szkoda czasu na siedzenie przed kompem.

Prawda ! ... ale ja tak kontrolnie ! :wink:

Citroen podoba mi się ... i foto i pokazane auto ! :)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Postnapisał(a) weldon » 17.04.2011 19:06

A co powiesz na tę "czwóreczkę"?

Obrazek

A tutaj, ta reklama ... :D

Obrazek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Postnapisał(a) Vjetar » 17.04.2011 19:08

Dobry wieczór
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Postnapisał(a) Bea.ta » 17.04.2011 19:19

Wróciłam :)
Nie mój motocykl, nie mój mąż.... ale było super :)
Obrazek
dzisiaj - 761m n.p.m..... Góra Żar po prostu :)
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14590
Dołączył(a): 12.04.2005

Postnapisał(a) kaszubskiexpress » 17.04.2011 21:06

[quote="BeJur"]
Nie mój motocykl, nie mój mąż[/quote

A kobieta to ?
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Postnapisał(a) Bea.ta » 17.04.2011 21:07

kaszubskiexpress napisał(a):
BeJur napisał(a):Nie mój motocykl, nie mój mąż


A kobieta to ?


no ja :)
przecież....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Dzień dobry - strona 1605
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone