Dwóch Polaków zginęło w Chorwacji
napisał(a) Tomasz W » 26.09.2010 12:03
Znów dwóch naszych rodaków zginęło na terenie Chorwacji. Tym razem to wypadek małego samolotu. To kolejny wypadek śmiertelny w ostatnim czasie. Czyżby jakieś fatum?
Ostatnio edytowano 27.09.2010 11:49 przez
Tomasz W, łącznie edytowano 1 raz