Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dubrownik w moim obiektywie

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 06.10.2006 11:45

... i czekamy :D i się doczekać nie możemy :lol:.

A Ty Andrzeju masz dużo większą wiedzę ode mnie :D bo i ja nie słyszałem o żadnych liniach :lol:. Natomiast słyszałem o podziale kadru i jego "silnych" punktach i o tym, że trzeba (w portrecie) umieścić postać fotografowaną tak, żeby krawędź zdjęcia miała za plecami, stwarza to wrażenie większej ilości przestrzeni na zdjęciu, no i oczywiście skadrować tak, żeby jeszcze troszkę miejsca nad głową zostało. Ty widzę specjalizujesz się bardziej w architekturze, ja uwielbiam portret. Na pewno wielu rzeczy jeszcze nie wiem albo nie potrafię wykorzystać, a większość robię intuicyjnie :)

Pozdraviam

P.S. Zdjęcia są świetne :)
Aga&Pawel
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 23.10.2006
Andrzej, Ty chyba z jakiejs gazedy jestes...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga&Pawel » 28.10.2006 00:13

co robi promocje Chorwacji.. placą ci ? Kurcze bo zdjęcia są katalogowe. A tak poważnie, fajnie widzisz temat. Ładna ta Chorwacja.
AndrzejG
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 19.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejG » 29.10.2006 23:45

Leszek Skupin napisał(a):... i czekamy :D i się doczekać nie możemy :lol:.

Jakoś czasu brakuje, może z początkiem roku?
Nawet na konkurs nie zdążyłem.
Warunkiem do dyskusji są fotki, nad którymi sie pochylimy i będziemy dyskutować

A Ty Andrzeju masz dużo większą wiedzę ode mnie :D bo i ja nie słyszałem o żadnych liniach :lol:. Natomiast słyszałem o podziale kadru i jego "silnych" punktach i o tym, że trzeba (w portrecie) umieścić postać fotografowaną tak, żeby krawędź zdjęcia miała za plecami, stwarza to wrażenie większej ilości przestrzeni na zdjęciu, no i oczywiście skadrować tak, żeby jeszcze troszkę miejsca nad głową zostało. Ty widzę specjalizujesz się bardziej w architekturze, ja uwielbiam portret. Na pewno wielu rzeczy jeszcze nie wiem albo nie potrafię wykorzystać, a większość robię intuicyjnie :)

Pozdraviam

P.S. Zdjęcia są świetne :)

Chłopie to ty już wszystko wiesz, tylko pstrykać.
Ja myślałem o tych co chwalą innych i chcieliby być też chwaleni tylko zupełnie nić nie kumają poza instrukcją obsługi aparatu i to nie zawsze.
Pozdrawiam
AndrzejG
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 19.01.2005
Re: Andrzej, Ty chyba z jakiejs gazedy jestes...

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejG » 29.10.2006 23:50

Aga&Pawel napisał(a):co robi promocje Chorwacji.. placą ci ? Kurcze bo zdjęcia są katalogowe. A tak poważnie, fajnie widzisz temat.

Robienie fotek za pieniądze jakoś mi nie wychodzi.
Ładna ta Chorwacja.

Powiem więcej, piękna.
Dzięki za odwiedziny.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 30.10.2006 09:56

AndrzejG napisał(a):...
Chłopie to ty już wszystko wiesz, tylko pstrykać.
Ja myślałem o tych co chwalą innych i chcieliby być też chwaleni tylko zupełnie nić nie kumają poza instrukcją obsługi aparatu i to nie zawsze.
Pozdrawiam


Wszystkiego to ja napewno nie wiem :lol:.
Mogę o sobie jedynie powiedzieć, że znam mniej więcej podstawy zrobienia poprawnego zdjęcia, a do artyzmu to mi jeszcze daleko i pewno nigdy nie dotrę do punktu, w którym powiem "Tak to jest to, umiem, wiem i potrafię zrobić to na co mam ochotę w taki sposób żeby to pokazać zupełnie inaczej niż widzą to wszyscy" :lol:

Pozdraviam :papa:
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 21.02.2007 23:42

No i muszę się odezwać bo już mi troszke wstyd :oops: obiecałam i nic z tego.Brakuje trochę czasu ...ale na forum znalazłam wskazówki jak wklejać fotki i obiecuję w ten weekend spróbuję (chyba niczego nie uda mi się popsuć?).
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 24.02.2007 23:45

Mam nadzieję, że się uda...
Obrazek
[img=http://img411.imageshack.us/img411/3082/dscf0883xd4.th.jpg]
chciałam kilka miniaturek, a wyszło to co wyszło...niestety
będe wytrwale dalej próbować,może mi się uda pokazać parę zdjęć :)
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 25.02.2007 13:14

Tu też trochę namieszałam :oops: Omisz w Dudrowniku...ale umieściłam kilka zdjęć ze Splitu w nowym wątku.Zapraszam
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 12.06.2007 18:53

No to ja się podłącze i wrzucę parę fotek z Dubrovnika

1. Widok ze wzgórza Srd
Obrazek

2.Widok ze wzgórza Srd
Obrazek

3.Widok z drogi na wzgórze Srd
Obrazek

4. Stradun późnym wieczorem
Obrazek

5. Widok z magistrali na Dubrovnik
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Dubrownik w moim obiektywie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone