Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drasnice + Trogir/Ciovo, fakty i mity, sierpień 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 30.06.2015 11:46

Dotarłem tutaj dopiero dzisiaj. :?
Fajnie piszesz.
Dzięki za przypomnienie Trogiru i wiele ciekawych spostrzeżeń. :)
Pozdrawiam.
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 30.06.2015 12:14

Od kilku lat (ze względu na ceny) nauczyłem się sam przyrządzać ryby kupione od rybaka albo na targu. Jest taniej i na dodatek jaka frajda. :)
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 30.06.2015 12:23

termondar napisał(a):Od kilku lat (ze względu na ceny) nauczyłem się sam przyrządzać ryby kupione od rybaka albo na targu. Jest taniej i na dodatek jaka frajda. :)

Moja żona na szczęście też to umie i lubi. Ja sam bym się nie "chwycił". Mam do patroszenia jakąś trudno wytłumaczalną awersję.
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 30.06.2015 13:31

Dzięki za miłe słowo o mojej relacji.

Co do patroszenia rybek, to naprawdę sporym dla mnie ułatwieniem była ta - opisana przeze mnie w relacji - opcja patroszenia ryb już na targu rybnym w Trogirze za niewielką opłatą.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Drasnice + Trogir/Ciovo, fakty i mity, sierpień 2013 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone