Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do zakochania jeden krok...Stanici 2013:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 30.09.2013 15:39

Witaj Angela:)

Oj tak,ławeczka robi furorę :D
Namiary masz na meilu...

Pozdrawiam :papa:
krzysztof810303
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysztof810303 » 18.10.2013 10:35

Witam loverosa
Dosiadam się do Twojej relacji
Muszę Ci powiedzieć że ja byłem w tym roku pierwszy raz w Chorwacji, wybrałem oczywiście Stanici w pierwszej połowie sierpnia.
Pamiętam ławeczkę w Stanici.
Chorwacja jest po prostu The Best.
W przyszłym roku powtórka, już zastanawiam się nad rezerwacją noclegów, oczywiście w tym samym miejscu.
Dla mnie Stanici było dobrym miejscem wypadowym czy to na północ czy to na południe.
W tym roku zaliczyłem Trogir (chyba najpiękniejsza miejscowość którą widziałem w Chorwacji), Omiś, Split (raczej mnie nie zachwycił), w Splicie obowiązkowo Salona, Makarska, Brela, Baska Voda, Primosten, PN Krka.
Przyszły rok - Dubrownik, PN Plitvice, wyspa Brać, a resztę zobaczymy ile czasu starczy.

Jak czytam Twoją relację, oglądam zdjęcia przypomina mi się nasza podróż. Jechaliśmy tymi samymi wąskimi, krętymi drogami z autostrady do Omisia co wy. Fascynująca podróż. Nie byliśmy jednak w tej twierdzy i dzięki Twoim fotkom zapewne pójdziemy tam w przyszłym roku.
Nie wiem jak wyjeżdzałaś, ale dobrym wyjazdem w strone autostrady jest droga przez Split. W przyszłym roku jak nie przegapimy zjazdu to zapewne pojedziemy do Stanici przez Split.

Pozdrawiam
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 03.12.2013 14:45

Witam angela i Krzysztofie:)

Krzysztof dzięki za wpis:) Tak Stanici jest super,fakt,że wszędzie w miarę blisko.
My byliśmy po raz pierwszy,pogoda nam dopisała,nie było ani jednego dnia z deszczykiem,dlatego też szkoda nam było czasu na zwiedzanie. 7 dni to za mało:(
My jeśli plany wypalą to w tym roku planujemy pojechać na lawendową wyspę Hvar:)
Plitvickie musimy koniecznie zobaczyć 8)

Nasza plaża była dość mała i na brzegu oraz parę metrów dalej w wodzie skałki,duże kamienie w wodzie.
Czasami chodziliśmy na inną,większą plażę,ta bardzo podobała się naszym dzieciom i mężowi,a mi było wszystko jedno gdzie,byleby słoneczko było:)

Plaża z łagodnym zejściem....

Obrazek
ARNIK
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 29.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARNIK » 03.12.2013 20:54

@Loverosa ten taras z widokiem na morze jest The Best :) mozesz podeslac namiary na maila ? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 09.12.2013 18:40

Oj Arnik taras to był najlepszy :) Widoki nie do opisania:)
Namiary na priv:)

Pozdrawiam
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 11.12.2013 12:29

Fajny opis i piekne zdjecia ;-)
Melduję się :D
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 28.06.2014 09:58

Wróciłam,by zakończyć moją pierwszą i na pewno nie ostatnią relację...
W grudniu były plany,że w tym roku będzie Hvar,jednak niestety mąż ma tylko tydzień urlopu,to stanowczo za mało...1700 km za daleko :( Za rok będą dwa tygodnie na Hvarze,no chyba,że tegoroczne relacje zmienią plany :lol:

Na tą chwilę pozostaje czytanie książek i oczywiście innych relacji tegorocznych:)

Obrazek

Kamyki jakie czyste ech...

Obrazek

Wspaniałe plaże...

Obrazek

Obrazek

Na koniec pobytu kupiliśmy Rakiję,najpierw smakowałam kilka różnych,ale w końcu padło na wiśniówkę :wink:

Obrazek

Do zobaczenia za rok Adriatyku♥

Obrazek

Wracając stanęliśmy na boku drogi,wyszłam z auta i popstrykałam kilka fotek,kocham Chorwację :papa:

Obrazek

Wracamy do domu...

Obrazek

Jeszcze tu wrócimy...na piękne plaże :papa:

Obrazek
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 28.06.2014 10:02

Croana witaj i dziękuję,czytałam twoją relację:)
ewuniag
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 21.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewuniag » 28.06.2014 14:49

Piękna ta Twoja Stanici :D
Jozzy22
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 11.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozzy22 » 28.06.2014 15:17

ewuniag napisał(a):Piękna ta Twoja Stanici :D

Pewnie,że piękna już za 3 tygodnie będziemy się tam urlopować :oczko_usmiech:
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 28.06.2014 15:20

Ewa oj piękna,mała miejscowość,spokojna,bez gwaru,czego chcieć więcej:)
Jozzy zazdroszczę :)
mck
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 20.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mck » 16.07.2014 13:46

Potwierdzam, Stanici piękna i spokojna. I dobra baza wypadowa. A relacja super :)
Pozdrawiam, Kasia
skora
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 22.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) skora » 17.07.2014 13:40

Stanici ... :) Ech - byłem tam już 3 razy... teraz myślę o VIS. Pozdrawiam :)
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 24.07.2014 21:27

Tęsknota za Chorwacją jest coraz większa,oglądając kolejne relacje z biciem serca oczekuję czerwca 2015.
Poczytałam troszkę i już wiem gdzie spędzimy wakacje 2015 :D

To będzie ......

Obrazek

Byliśmy tak blisko,ale było zbyt mało czasu na poznanie Riwiery Makarskiej.
Szukam apartamentu,chociaż tak się pocieszę :lol:

mck dziękuję,miło mi,że się podoba :papa:

skora również myślałam o wyspie na kolejne wakacje,jednak Brela mnie intryguje,na wyspy na pewno kiedyś się wybierzemy.....
asiama
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiama » 20.08.2014 20:40

Ach, wyjeżdżam do Stanici w sobotę i już nie mogę się doczekać po przeczytaniu Twojej relacji loverosa
Napisz proszę coś więcej o tej miejscowości, czy jest tam coś poza ławeczką i plażą?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Do zakochania jeden krok...Stanici 2013:) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone