Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji z dziećmi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: Miejscowość na wyjazd z małym dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 26.04.2018 10:53

A jeszcze bliżej masz Baskę na Krku. Trochę atrakcji dla dzieciaków, promenada na wieczorne spacery, a we wrześniu jeszcze mieścina nie zasypia ale jest już mniej tłoczno.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Miejscowość na wyjazd z małym dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.04.2018 10:58

Ani Pakostane ani Srima mnie nie zachwyciły, ale spełniają Twoje założenia. O wrześniowych pobytach w tych miejscach możesz poczytać w mojej relacji.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Miejscowość na wyjazd z małym dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.04.2018 18:21

Fažana.
Ania_84
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 15.05.2016
Re: Miejscowość na wyjazd z małym dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania_84 » 14.06.2018 15:00

ewelajna.turek napisał(a):Witam wszystkich :)
Wybieram się z mężem i naszym maluchem 18 miesięcy na urlop do Chorwacji w terminie 3-13.09.2018 i szukam fajnej miejscowości tzn.żeby teren był w miarę płaski i miał drzewa i chodniki na spacery na podobieństwo Promajny w której byliśmy w zeszłym roku i było super, aczkolwiek trochę daleko :(
Dziecko coraz większe więc pomyślałam o jakiejś miejscowości trochę bliżej.

Dajcie info gdzie wy byliście z takim maluchem
d
Pozdrawiam, Ewelina


Hej :)

Mam dokładnie takie same wymagania :) i termin wyjazdu podobny :)
w 2016 bylismy z 2letnią córką w Pakostane. Polecam. Bardzo fajne klimatyczne miasteczko z różnorodnymi plażami.
My w tym roku dodatkowo 4 miesięcznym maluchem wiec bardzo zależy nam na płaskim terenie do spacerów z wózkiem no i plaży żwirkowej z łagodnym zejściem.

daj znać na co się zdecydowaliście!

pozdrawim Ania
qra69
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 08.09.2018
pierwszy wyjazd z dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 08.09.2018 11:11

witam wszystkich. Za rok planuje po raz pierwszy wybrać się z dziećmi (13 lat i roczek) na Chorwację samochodem i dlatego proszę o pomoc w doborze miejscowości. Nie wiem czy to nie zbyt duże wymagania ale chciałbym aby była to niezatłoczona miejscowość, plaża żwirkowa również niezatłoczona, łagodne zejście do wody(stosunkowo płytko), plac zabaw w okolicy i osobiście wolałbym coś raczej w północnej części kraju - chodzi o odległość z Polski. Termin koniec czerwca lub druga połowa sierpnia
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 27.10.2018 08:07

Witam

Może ktoś pomóc w wyborze gdzie sie wybrać z dziećmi na wyspę Pag? Zależy mi abym nie musiał sie wysoko wpinać po miejscowości.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.10.2018 09:35

Na Pagu jest płasko.
Polecam Klub miłośników wyspy Pag.
conway87
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 31.10.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) conway87 » 31.10.2018 13:33

Witam planujemy wyjazd z dwojką dzieciaków 4 i 7 lat . Myślałem o Nin czy polecacie coś jeszcze???
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.10.2018 13:40

conway87 napisał(a):Witam planujemy wyjazd z dwojką dzieciaków 4 i 7 lat . Myślałem o Nin czy polecacie coś jeszcze???

Nin OK.
Coś innego to np. Bibinje, Pakoštane, Tribunj, Srima.
conway87
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 31.10.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) conway87 » 31.10.2018 14:02

Janusz Bajcer napisał(a):
conway87 napisał(a):Witam planujemy wyjazd z dwojką dzieciaków 4 i 7 lat . Myślałem o Nin czy polecacie coś jeszcze???

Nin OK.
Coś innego to np. Bibinje, Pakoštane, Tribunj, Srima.

Gdzie ładniejsze plaże???
welna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1247
Dołączył(a): 15.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) welna » 07.11.2018 05:46

conway87 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
conway87 napisał(a):Witam planujemy wyjazd z dwojką dzieciaków 4 i 7 lat . Myślałem o Nin czy polecacie coś jeszcze???

Nin OK.
Coś innego to np. Bibinje, Pakoštane, Tribunj, Srima.

Gdzie ładniejsze plaże???

W Nin masz piasek i płytką wode, a co z tym idzie mętną.
button
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) button » 01.02.2019 18:57

Obiecałem sobie, że w tym roku jedziemy w jakieś inne miejsce, ale... im więcej o tym myślę, tym bardziej dochodzę do wniosku, że chcę do CRO :)
Szukamy miejsca dla 2+2 (dzieci 5+7)
Byliśmy w Caklje, Pirovac, Hvar (Zavala)
Zależy nam na:
1. bliskości morza
2. atrakcji dla dzieci
3. ładnych plażach np jakich nie brakowało na wyspie Hvar:
Obrazek
Obrazek
4. Dobrze zaopatrzonych sklepach, ponieważ często sami gotujemy dla dzieci.
Termin to druga połowa sierpnia.
Polecicie coś ?
grab56
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 12.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) grab56 » 02.02.2019 11:12

button, czy mógłbyś mi podać namiar, gdzie dokładnie jest ta plaża? Na ten rok co prawda już zrobiłem rezerwację, ale to zdjęcie mnie mocno zachęciło do odwiedzenia znanej na razie jedynie z opowieści wyspy Hvar.
button
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) button » 02.02.2019 13:46

grab56 napisał(a):button, czy mógłbyś mi podać namiar, gdzie dokładnie jest ta plaża? Na ten rok co prawda już zrobiłem rezerwację, ale to zdjęcie mnie mocno zachęciło do odwiedzenia znanej na razie jedynie z opowieści wyspy Hvar.


To plaże w okolicy:
https://goo.gl/maps/96vyDLNKuWC2
jest tam kilka tego typu, nie ma tłoku, my np nasze rzeczy zostawialiśmy na noc na plaży. Nic nie zginęło.
grab56
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 12.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) grab56 » 04.02.2019 11:52

Dzięki. Właśnie takiego spokojnego miejsca mi potrzeba po całym roku tej gonitwy za pieniądzem :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Do Chorwacji z dziećmi - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone