Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji z dziećmi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
monika2277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 19.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika2277 » 28.02.2009 19:34

Na mnie też ta strona zrobiła wrażenie 8O
koledr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) koledr » 03.03.2009 21:26

Bardzo fajna stronka, dużo praktycznych porad.
śliweczka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 05.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) śliweczka » 05.05.2009 13:48

witam!
jadę do Chorwacji po raz szósty,ale z dzieckiem(rocznym) po raz pierwszy :)
dzięki za wszystkie cenne informacje!
pozdrawiam
szar
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szar » 18.05.2009 15:06

A ja mam pytanie czy ktoś jechał autokarem do Chorwacji z 3,5 latkiem.My auta nie mamy więc myslimy nad dojazdem autokarem?
śliweczka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 05.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) śliweczka » 18.05.2009 19:48

Jeśli chodzi o autokar to kilka lat temu podróżowałam w ten sposób do Chorwacji i takie małe dzieci również były na "pokładzie". Tylko autokar musi być naprawdę komfortowy no i pamiętam dużą ilość zabawek i przekąsek :)
pozdrawiam
szar
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szar » 19.05.2009 07:55

To super bo juz myślałam ,że jestem odosobnionym przypadkiem.
jerzyk
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 30.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzyk » 19.05.2009 08:12

Witam
Njajlepiej z dziećmi planować podróż :postoje co 3-4 godz. ja osobiście zabieram też laptop i dzieci mają czas zajęty grami i filmami
poz
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 19.05.2009 11:11

nam życie ratuje dvd samochodowe, ekrany wieszane na zagłowkach, nowe bajki i mamy spokój.
Autokarem jechalam zimą do Włoch, było sporo małych dzieci i dały rade. W autobusie też można puścić bajkę (zabrać ze sobą, poprosić pilota zeby włączył), zabrać poduszeczkę do spania, zabawki, kolorowanki, jedzenie i picie i w drogę ;)
orbit33
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 05.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) orbit33 » 21.05.2009 06:33

jerzyk napisał(a):Witam
Njajlepiej z dziećmi planować podróż :postoje co 3-4 godz. ja osobiście zabieram też laptop i dzieci mają czas zajęty grami i filmami
poz


Do jerzyka:)
Proszę o kontakt na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl , chciałabym o cos zapytac.
Dzięki
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 21.05.2009 07:57

My planujemy pojechac do Podgory (start 21 sierpien) z 14 miesieczna cora. :D
Mam nadzieje ze zmiana klimatu nie przyspozy problemow.
fabi
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabi » 21.05.2009 18:27

mam pytanie odnośnie plaży. mój maly jeszcze nie zupełnie ma "poukladane" sprawy z sikaniem. czasami wola czasami jest za późno. czy nosicie ze sobą nocnik czy biegają pociechy w pampersie.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 21.05.2009 18:36

może sobie jeszcze do czasu wakacji te sprawy poukłada;)
jeśli nie ja bym wybrała majtki, jak posika przebierzesz, wypłuczesz zanim zmoczy nastepne pierwsze wyschą. Jak się uprzesz na pieluchę to są kąpieluszki czyli pieluchy do wody, ale to się stosuje raczej jako ochrona w razie kupy :lol: ale ile można pieluch zmieniać, a w mokrych raczej nie będzie chodził. Z drugiej strony cięzko upilnować, żeby nie zmoczył pieluchy,
więc chyba najlepsze rozwiązanie to majtki.
natuchna
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 05.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) natuchna » 28.05.2009 09:22

Jedziemy z półtorarocznym dzieckiem, prosze o jakies opinie z własn ego doświadczenia co zabrac do jedzenia dla siebie i dla dziecka( które juz wszytsko je oczywiscie zgodnie z zaleceniem dla wieku). Co małe dzieci jedza w tym wieku na takim wyjeżdzie , czy wiecej zupki czy moze desery w takim upale?
Wszelkie rady cenne:)

dzieki
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 28.05.2009 11:09

natuchna z półtorarocznym jadę teraz, w zeszłym roku Julia miała 9 miesięcy. Wtedy zabierałam z domu mleko modyfikowane, wodę i słoiczki obiadkowo-deserkowe i soczki.
Teraz oprócz mleka modyfikowanego i może dosłownie kilku słoiczków obiadkowych nie zabieram nic szczególnego. Julia je już w zasadzie wszystko to co my.
natuchna
Croentuzjasta
Posty: 266
Dołączył(a): 05.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) natuchna » 28.05.2009 11:15

Strach dawac jedzenie na miescie to co my bedziemy jeśc.Wiem ze dzieci maja potem nie małe problemy szczegolnie w tym wieku.W domu je obiady gotowane przeze mnie wiec pozostaje zabrac słoiki, kwestia czy w tym upale małe dzieci jedzą normalne obiadki czy wiecej deserki owosowe.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Do Chorwacji z dziećmi - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone