Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dlaczego mnie tak ciągnie do Chorwacji ?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 24.01.2011 23:01

majeczka napisał(a):... wracając do tematu, dlaczego mnie tak ciągnie do Chorwacji?

Czyżby przyczyną było codzienne słońce? A może nieco dzikie, skaliste i kamieniste plaże, które lubię i z reguły wybieram...? Dalmacja? Wioski i wioseczki...? Jadran?
Czy może krystalicznie czysta woda, a do tego wokół mnóstwo urzekających wysp i wysepek...? Może, nawet roztaczający się wszędzie zapach drzewek oliwnych pomieszanych co nieco i gdzieniegdzie z wonią pinii... Odgłosy cykad...?
Czy delektowanie się świetnym ichniejszym winkiem pod gwiaździstym niebem...?

Co by tam jednak nie było, w tym sezonie zdecydowanie również Cro...

Trzeba przyznać, że wybrzeża dalmatyńskie mają coś w sobie... :D


To coś jest nie do opisania w słowach :wink:
Pozdrav...
wlodek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 298
Dołączył(a): 03.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek » 26.01.2011 00:11

Ciągnie, Ciągnie jak tylko rozpoczyna się nowy rok to już szperam w internecie, na forum gdzie tu w tym roku jechać i tak od 6 lat. Żona twierdzi do Grecji daleko i samolotem a te spadają!!! Włochy b.drogie i brudne, Hiszpania za daleko ponad 2000 km, Francja nie wiem ale chyba też drogo itp. Chorwacja fajnie jedziesz samochodem, że korki to co nam spoko przecież to wakacje, a ostatni pobyt w Rovinij żona jest zakochana w tym mieście na pewno pojedziemy tam jeszcze a w tym roku RABAC, już szukam kwater.
Mam zawsze tylko pecha bo bardzo rzadko spotykam rodaków i nie mogę nawiązać kontaktów wczasowych szkoda zawsze można wymienić doświadczenia
:D
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 26.01.2011 00:17

wlodek napisał(a):... do Grecji daleko i samolotem a te spadają!!! Włochy b.drogie i brudne, Hiszpania za daleko ponad 2000 km, Francja nie wiem... Chorwacja fajnie, że samochodem, a że korki...
:D


...Wiem, wiem coś o tym... i bardzo cieszę się, że wspólnie i zdecydowanie wybraliście Croatię...:D

Co do rodaków, cóż...; my w tym sezonie w sierpniu zapraszamy na Korculę
:D
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 26.01.2011 03:18

Niektóre teksty, to poezja :) CRO-maniak, to mało powiedziane. Chyba czas wprowadzić kolejny stopień wtajemniczenia CRO-FAN...atyk :wink: Pozdrawiam wszystkich.
Teska
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Teska » 01.02.2011 10:34

a ja z zapytaniem nie złośliwym żeby nie było....nie warto zwiedzać innych miejsc? poznawać inne kraje, kultury...a nie po raz enty Chorwacja? tyle jest pięknych plaż, widoków , miejsc, zapachów....
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 01.02.2011 11:09

Dlaczego mnie tak ciągnie do Chorwacji....

Żeby odpowiedzieć, to trzeba tam być.
Trzeba czuć ciepły wiatr na twarzy, widzieć piękne rośliny, palmy, kwitnące opuncje, trzeba poczuć zapach lawendy; pływać w czystej, szmaragdowej morskiej wodzie; nurkować oglądając piękne muszle, ryby; wieczorami spacerować po wąskich uliczkach starych chorwackich miasteczek, czuć w chłodnym wieczornym powietrzu żar bijący z rozgrzanych słońcem deptaków; trzeba patrzeć na zachodzące słońce siedząc na plaży lub przy chłodnym Karlovacko gdzieś w restauracyjce przy plaży....
Można tak pisac w nieskończoność i ciagle to nie będzie to.

A poza tym - będąc tam, jestem WOLNY! Żadnej pracy, telefonów, obowiązków.... Raj.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 01.02.2011 11:19

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Dlaczego mnie tak ciągnie do Chorwacji....

Żeby odpowiedzieć, to trzeba tam być.
Trzeba czuć ciepły wiatr na twarzy, widzieć piękne rośliny, palmy, kwitnące opuncje, trzeba poczuć zapach lawendy; pływać w czystej, szmaragdowej morskiej wodzie; nurkować oglądając piękne muszle, ryby; wieczorami spacerować po wąskich uliczkach starych chorwackich miasteczek, czuć w chłodnym wieczornym powietrzu żar bijący z rozgrzanych słońcem deptaków; trzeba patrzeć na zachodzące słońce siedząc na plaży lub przy chłodnym Karlovacko gdzieś w restauracyjce przy plaży....
Można tak pisac w nieskończoność i ciagle to nie będzie to.

A poza tym - będąc tam, jestem WOLNY! Żadnej pracy, telefonów, obowiązków.... Raj.


Dokładnie tak jak napisałeś !!!!!!!!!!! :D :D :D
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 01.02.2011 11:22

Dzięki Pawelli
Fajnie jest wiedzieć, że ktoś jeszcze czuje podobnie :D
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 01.02.2011 11:26

tak,tak ty to czujesz,on to czuje,ja to czuję ale do diabła :twisted: :evil: dlaczego moja żona tego nie czuje :?: :?: :?:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 01.02.2011 11:29

smok131 napisał(a):tak,tak ty to czujesz,on to czuje,ja to czuję ale do diabła :twisted: :evil: dlaczego moja żona tego nie czuje :?: :?: :?:



zaproś żonę do laryngologa :D :D :D
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 01.02.2011 11:32

A jak laryngolog juz nie przyjmuje, to warto też wejść do okulisty :) :) :)
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 01.02.2011 11:44

Dlaczego mnie tak ciągnie do Chorwacji....

Żeby odpowiedzieć, to trzeba tam być.
Trzeba czuć ciepły wiatr na twarzy, ......


A poza tym, dlatego że nie zabetonowali wybrzeża wielkimi hotelami - molochami, że nie pogrodzili plaż ustawiając na nich setki parasoli w równych rządach, że nie poprowadzili autostrad 100 m od morza, że .....

za to mają u mnie taaaaakiego plusa :)
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 01.02.2011 15:37

AdamSz napisał(a):A jak laryngolog juz nie przyjmuje, to warto też wejść do okulisty :) :) :)

ha ha dowcipas :lool:
a w alternatywie do cro mam jakiś hotel-fabrykę z basenem ,barem i przydupasem co z drinkami lata,a drinki oczywiście musowo z parasolką :evil: :evil: :evil:
i to byłaby całkowita porażka wakacyjna :twisted: :twisted: :twisted:
AdamSz
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 22.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamSz » 01.02.2011 19:33

smok131 napisał(a):
AdamSz napisał(a):A jak laryngolog juz nie przyjmuje, to warto też wejść do okulisty :) :) :)

ha ha dowcipas :lool:
a w alternatywie do cro mam jakiś hotel-fabrykę z basenem ,barem i przydupasem co z drinkami lata,a drinki oczywiście musowo z parasolką :evil: :evil: :evil:
i to byłaby całkowita porażka wakacyjna :twisted: :twisted: :twisted:


Ha, ha - znam takich obłudników. Drinków nie dopijają, że to niby juz im sie nie chce, a naprawde to chodzi o kolejne 5 eurasów. Parasole, lezaki, hawaje, patrzeć, a tu klapki od Wietnamczyka za 10 zł. para. :) Ale dla poprawienia sobie samopoczucia / :wink: czemu nie ? :wink:
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 01.02.2011 20:20

sam jesteś obłudnik, nalezy ci się oberwanie jęzora :devil: miałeś radzić a nie sie wymądrzać :roll:
Ostatnio edytowano 01.02.2011 20:26 przez smok131, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Dlaczego mnie tak ciągnie do Chorwacji ? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone