Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Deszczowa Chorwacja to już częsty przypadek

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2009 21:22

Alita napisał(a):był tylko jeden dzień kiedy słońce zakrywały chmury ale nie padało :wink:


...i w tym właśnie dniu z całą ferajną zwiedziliśmy Korčulę :). To był piaty dzień września. :wink:
carpic
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 20.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) carpic » 05.07.2009 21:35

Ja byłam na Pagu od 06.06 do 26.06, nie byliśmy zaskoczeni, że wjeżdżamy na Pag a tam pada, wycieraczki nie nie nadążały zbierac tej wody ale co tam, Chorwacja nie poraz pierwszy nas tak witała. Tego samego dnia po prau godzinach zrobiła się pogoda ale w apartamencie zimno i wywnioskowaliśmy, że do naszego przyjazdu chyba nie było pogody. Potem 2 tygodnie przepięknej pogody takiej, że mieliśmy już dosyc słońca i upału, woda była super oczywiście w zatoczce. Pierwszy dzień, dwa to nie dało się wejśc zimna taka, że skóra cierpła. A po 2 tygodniach nastąpiło załamanie pogody ale i tak było fajnie, spacerowaliśmy, siedzieliśmy na plaży bez słońca, zwiedzaliśmy a jak padało to siedzieliśmy na tarasie. Jednak ten nasz 3 tydzień na który autor wątku trafił był nie za ciekawy i współczuję bo słońca daje jednak powera i wszystko pięknie wygląda i woda cieplejsza:)
carpic
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 20.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) carpic » 05.07.2009 21:37

Byłam na CRO 6 raz i jak porównuję pogodę a zazwyczaj jeżdżę w podobym terminie to te pierwsze wyjazdy były dużo cieplejsze i było więcej słońca...
Kriskaz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 16.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kriskaz » 05.07.2009 22:03

Ja byłem w Karlobagu 31.07.07-16.08.07 pogoda była dość dobra pięć dni było burzowych,w tamtym roku Rogożnica 01.08.08-14.08.08 pogoda super w ciągu całego pobytu tylko trochę pokropiło jednego dnia może 1 godzinkę i znowu żar z nieba :)
Magda75
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda75 » 05.07.2009 22:36

Ja tak jak Carpik byłam w Pagu (13.06-1.07). Pogoda była bardzo dobra. W prawdzie było parę dni chłodniejszych i z deszczem, ale wykorzystaliśmy plan alternatywny- Zadar, N.P. Krka, Nin, Biograd i zwiedzenie wyspy . Chcieliśmy jeszcze zobaczyć Paklenicę, ale to był jedyny dzień ulewy. Dojechaliśmy do Starigradu, mąż zakupił duda za beba, gdyż stary uległ przegryzieniu i wróciliśmy. Pogoda była idealna jak dla rodziny z rocznym dzieckiem. Pies wprawdzie wolał niższe temperatury, bo wtedy wyraźnie się ożywiał, ale na słońce zbyt nie narzekał:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2009 22:41

Magda75 napisał(a): Dojechaliśmy do Starigradu, mąż zakupił duda za beba, gdyż stary uległ przegryzieniu i wróciliśmy.


czy to chodzi o kaganiec może...? :wink:
Magda75
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda75 » 05.07.2009 23:13

nie, smoczek dla dziecka:)
macios1975
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 13.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) macios1975 » 07.07.2009 12:42

Będzie piknie w pierwszej połowie sierpnia bo ja jade,he he!! I nawet gdyby padało to jade, Nad Bałtykiem to porażka!!!
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 07.07.2009 12:57

leć na Madagaskar :twisted:
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 07.07.2009 14:07

Turcja, Kapadocja.... piknie
SivyDaro
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 12.02.2009
Pogoda w Slatine

Nieprzeczytany postnapisał(a) SivyDaro » 07.07.2009 14:21

sword32
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 14.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sword32 » 07.07.2009 14:33

W 2007 byłem pierwszy raz w Chorwacji, pierwsze 2 tygodnie sierpnia spędziliśmy kolejno w Baska Voda, Jeziora Plitvickie i Crikvenica. Pogoda była wtedy taka, że albo bardzo padało, albo wiało tak, że wszystko dookoła włącznie z piachem latało w powietrzu, słońce też nieczęstwo wyglądało zza ciemnych chmur. Wszystko jednak nie znięchęciło nas do podróżowania do Chorwacji ponieważ jej piękno i różnorodność rekempensuje nawet kiepską aurę.
Hindus189
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hindus189 » 07.07.2009 14:46

Ja jestem przerazony ta pogoda ;(;(;( jutro jade na oboz do Crikvenicy i tam co?23*C i deszcz :| jak tam bedzie taka pogoda to chyba znienawidze Chorwacje i nigdy tam nie wroce ... Oczywiscie patrzac na inne regiony to np w Makarskiej az 33 stopnie,tylko tam gdzie ja jade to 23 ... ;/ Massakra poprostu ... :PP
Kriskaz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 16.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kriskaz » 07.07.2009 17:31

Hindus189 napisał(a):Ja jestem przerazony ta pogoda ;(;(;( jutro jade na oboz do Crikvenicy i tam co?23*C i deszcz :| jak tam bedzie taka pogoda to chyba znienawidze Chorwacje i nigdy tam nie wroce ... Oczywiscie patrzac na inne regiony to np w Makarskiej az 33 stopnie,tylko tam gdzie ja jade to 23 ... ;/ Massakra poprostu ... :PP

Woda zato ciepła 24stopnie a i pogoda jest zdecydowanie lepsz niż nad Polskim morzem także głowa do góry będzie dobrze :D
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 07.07.2009 18:05

Hindus189 napisał(a):Ja jestem przerazony ta pogoda ;(;(;( jutro jade na oboz do Crikvenicy i tam co?23*C i deszcz :| jak tam bedzie taka pogoda to chyba znienawidze Chorwacje i nigdy tam nie wroce ... Oczywiscie patrzac na inne regiony to np w Makarskiej az 33 stopnie,tylko tam gdzie ja jade to 23 ... ;/ Massakra poprostu ... :PP


Bedzie dobrze http://www.accuweather.com/world-foreca ... A&metric=1

Mi sie ta pogoda sprawdzała jak byłam w czerwcu. 23 stopnie przy słosnu w chorwacji to odczuwalna ponad 30 ;) zwiedziałam dubrownik przy 32 - to była masakra....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
Deszczowa Chorwacja to już częsty przypadek - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone