Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czym zająć dzieci w drodze do Chorwacji?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.05.2012 20:24

kamil1929 napisał(a):Amoje dzieci się wydzierają i kloca az padna ze zmeczenia...i wtedy mam spokoj...


No widzisz.
A ja ze swoimi to do WC chodzę.
Cóż...
Co kraj.............

:wink:
Ostatnio edytowano 18.05.2012 21:00 przez anakin, łącznie edytowano 1 raz
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 18.05.2012 20:27

anakin napisał(a):
kamil1929 napisał(a):Amoje dzieci się wydzierają i kloca az padna ze zmeczenia...i wtedy mam spokoj...


No widzisz.
A ja se swoimi to do WC chodzę.
Cóż...
Co kraj.............

:wink:

Ha ha ...szczególaż...lepiej :?:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 18.05.2012 20:31

A moje za ewentualne próby kłótni czy wydzierania się mają obiecany najbliższy parking i wysiadkę :)
Dlatego mam spokój albo .... grzeczne dzieci :)


Kamil :) szczególarz będzie jeszcze lepiej :)
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 18.05.2012 20:41

BeJur napisał(a):A moje za ewentualne próby kłótni czy wydzierania się mają obiecany najbliższy parking i wysiadkę :)
Dlatego mam spokój albo .... grzeczne dzieci :)


Kamil :) szczególarz będzie jeszcze lepiej :)

Powiem że moje dzieci to by były grzeczne jak bym je naprawde wysadził :wink: ale jak pomysle o widoku Chorwacji i tego upału to :wink: nie sie wydzierają...pozdrawiam
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 18.05.2012 20:44

Z Ostrowca Świętokrzyskiego do mojego B-B jechałam kiedyś 6godzin, bez szans na Chorwację przy hałasujących dzieckach :evil:

również pozdrawiam :)
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 18.05.2012 20:48

BeJur napisał(a):Z Ostrowca Świętokrzyskiego do mojego B-B jechałam kiedyś 6godzin, bez szans na Chorwację przy hałasujących dzieckach :evil:

również pozdrawiam :)

Tak z ciekawości zapytam co robiłaś w Ostrowcu :?:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 18.05.2012 20:55

kamil1929 napisał(a):Tak z ciekawości zapytam co robiłaś w Ostrowcu :?:


U dinozaurów byłam i w kopalni w Krzemionkach :)
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 20.05.2012 08:49

BeJur napisał(a):
kamil1929 napisał(a):Tak z ciekawości zapytam co robiłaś w Ostrowcu :?:


U dinozaurów byłam i w kopalni w Krzemionkach :)

Kurcze to 15 km ode mnie... :wink: Nastepnym razem dajcie znać jak bedziecie jechać :wink:
sory za posty nie w tym temacie...
Madzik68
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 04.03.2010
żeby się dziecko nie nudziło w aucie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzik68 » 03.05.2013 22:35

Gdzieś chyba było, ale jak zwykle nie mogę się przekopać :wink: chodzi nam o coś co będzie grało, wyświetlało bajki i inne dzieciowe ale jednocześnie nie będzie drogie no i ze słuchawkami bo inaczej nie damy rady przez kilkanaście godzin słuchać jak zygzak mcqueen daje czadu itp :lol:
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010
Re: żeby się dziecko nie nudziło w aucie

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 04.05.2013 15:57

Wiele zależy od budżetu jaki macie na ten cel. My mając podobny dylemat jakieś 3 lata temu kupiliśmy netbooka - Toshibę NB500. Kosztowała 700 zł (nowa na Allegro), teraz używaną pewnie można kupić za pół ceny. Zresztą wśród takich maluchów jest w czym wybierać bo właściwie każdy producent ma/miał coś takiego w ofercie. Zalety ma takie, że na baterii pracuje około 10 godzin i może służyć do wszystkiego (bajki, muzyka itd...).
Użytkownik usunięty
Re: żeby się dziecko nie nudziło w aucie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.05.2013 18:39

Ja stosowałem mini DVD (9 cali) i całą drogę był "spokój"
Dużo tego na Alledrogo, z jednym lub dwoma monitorami.
Koszt od 200 zł >
marcinbb
Croentuzjasta
Posty: 301
Dołączył(a): 08.10.2012
Re: żeby się dziecko nie nudziło w aucie

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcinbb » 04.05.2013 19:10

Jestem w trakcie przerabiania dokładnie tego samego tematu i jak wcześniej w zależności od budżetu:
1) Tablet koszt w zależności od parametrów i wyświetlacza >=300 PLN
2) Tablet z komputera coś jak to: http://allegro.pl/tablet-hp-elite-metal-2710p-core2-60gb-dotykowy-i3221300213.html Tu zyskujemy komputer, i też w zależności od parametrów można kupić za 300 jak i za 800
Ostatnia rzecz wspomniane DVD przenośne które mnie w żaden sposób nie przekonuje.
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008
Re: żeby się dziecko nie nudziło w aucie

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 04.05.2013 19:45

Ja od ok pół roku mam coś takiego:

Obrazek

Dla mnie rozwiązanie idealne, pogrywałem na pendraka ok 2gb bajek/piosenek i jeśli zajdzie taka potrzeba to naciskam play i mam spokój na dłuższy czas (odtwarza też płyty dvd oraz karty sd).
Ważne że to dvd jest zawsze w aucie, nie ma problemu że zostało w domu, nie zostało naładowane, brak plątaniny kabli i niestabilnych montaży, w szybki sposób można zasłonić i nie kusi amatorów cudzej własności, do tego pasuje do niemal każdego samochodu (reg. rozstaw pałąków). Zapłaciłem za nie ok. 200zł. Dobra jakość i głośność z wbudowanych głośników, w zestawie słuchawki i pilot.
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 05.05.2013 22:04

Rzuciłbyś jakiegoś linka gdzie by to można zanabyć ?
Zastanawia mnie tylko kwestia wentylacji takiego sprzętu, jak każdy elektroniczny chyba się jakoś nagrzewa ? Jak to tutaj jest rozwiązane ?
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 06.05.2013 09:23

Już na jakiś czas przed wyjazdem bacznie obserwuję moją córkę na jakie rzeczy, zabawki zwraca uwagę, w sklepie czy to w reklamie. Co jakiś czas kupuję jakiś drobiazg, lalkę, książkę, nową płytę z filmem i wszystko pakuję niczym prezenty na urodziny czy gwiazdkę :D Po drodze, kiedy mała zaczyna się nudzić myk, wyciągamy z czeluści samochodu jeden z prezentów. I luz, Jula szczęśliwa, zabawa trwa, oglądanie trwa. Na szczęście moje dziecię nie jest szczególnie kłopotliwe w czasie podróży więc i prezentów dużo nie trzeba :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Czym zająć dzieci w drodze do Chorwacji? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone