Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy to dobra zamiana?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Nadia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 18.04.2002
Czy to dobra zamiana?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nadia » 07.06.2004 13:03

Kochani, stanęłam przed ogromnym dylematem, a że jesteście ogromną skarbnicą wiedzy to proszę was o podpowiedź.Zarezerwowałam kampingi w Podgorze Camp Sutikla, wpłaciłam kaucję i niestety dziś dowiedziałam się, iz kampingów nie będzie. W zamian polecono mi Kemp Strasko miejscowość Novalj na Pagu.Cały rok planowalismy te wakacje i tak ciszyliśmy sie na Podgorę, prześledziłam wszystkie posty, informacje itp. czułam że tam własnie spedzimy piękne wakacje, ja maż i 6 letnia córeczka.Novalija juz nie ukazała mi sie w ten sam sposób, więc bardzo proszę o radę jeżeli ktos juz ma porównanie czy Novalija i camp Strasko to dobry pomysł?Przepraszam że się tak rozpisałam ale czas nagli a ja nie moge podjać decyzji.Pozdrawiam wszystkich CROMANIAKÓW PAPA
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 07.06.2004 13:16

nie wyrażę tu zdania wszystkich ale ja nie polecam Pagu, nijak nie pasuje mi on do Chorwacji. Byłem dwa lata temu, zwiedziłem całą wyspe i odradzam.
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 07.06.2004 14:01

Jeśli jedzieszna kemp doChorwacji....pod namiot toja bym jechałw "ciemno"...pojedziesz zobaczysz co Ci (Wam) pasuje,jak nie to najwyżej jedna nocka i dalej w drogę....a im dalej na południe tym piękniej...moje skromne zdanie
Pzdr
Bruno
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 07.06.2004 14:07

Bruno napisał(a):....a im dalej na południe tym piękniej...moje skromne zdanie
Pzdr
Bruno
Bruno byle nie za daleko (Ulcinij) :lol:
Nadia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 18.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nadia » 07.06.2004 14:14

Bruno napisał(a):Jeśli jedzieszna kemp doChorwacji....pod namiot toja bym jechałw "ciemno"...pojedziesz zobaczysz co Ci (Wam) pasuje,jak nie to najwyżej jedna nocka i dalej w drogę....a im dalej na południe tym piękniej...moje skromne zdanie
Pzdr
Bruno


No właśnie wyszukałam Camp z przyczepami, bo nie mamy sprzętu a i miejsca mało żeby wszystko wozić z sobą. Przypuszczam że im dalej na południe tym lepiej, ale dalej mój dylemat nie został rozwiązany za podpowiedzi serdecznie dziękuję
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 07.06.2004 14:31

Skoro szukasz kamp z przyczepami to wnioskuje że nie zabierasz namiotu, a skoro tak to różnica w cenie między kampem z przyczepami a pokojami (apartamętami) nie bedzie drastyczna, może lepiej pójść w tym kierunku i szukać kwatery a nie kampingu
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 07.06.2004 14:44

No tak Ulczinj to sobie darujmy (chyba że na jeden dzień)

Ja jeżdżę na "apartamenty" ale w bagażniku mam "iglo" i jakby co jestem niezależny, niejest to rozwiązanie na dłużej ale awaryjnie...może być.

Co do Twojego problemu.... może nie warto jechać na kemp i wynajmować przyczepę..niemam pojęcia ile kosztuje coś takiego za dzionek, ale skoro kempy "pod namiot" są tańsze od kwatery powiedzmy 40% to wliczając cenę przyczepy może niewarta skórka za wyprawkę....
W apartamenciemasz wszystko co potrzebne...(no może dobrze jest ze sobą zabrać ostry nóż :D :D )....i większy komfort niż w przyczepie

Pzdr.
Bruno

ps.
Nie jest towprawdzie odpowiedź na Twoje pytanie...ale
A tak swoją drogą (bez urazy piewców Pag'u) trochę mało tam roślinek...moim zdaniem niema to jak skalista plaża, zacienione Laskiem piniowym vel gajem oliwnym, vel smakowitymi figami....czy znajdziesz to na Pag'u???
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2004 20:06

Byłem w Podgorze w ubiegłym roku i zdecydowanie polecam!!! Nie byłem na Pagu, ale byłem na Krku i Dalmacja, a szczególnie riwiera makarska jest wg mnie atrakcyjniejsza od północnej HR. Wal w ciemno!!! (chociaz do tej pory tego sam nie zrobiłem, jestem przekonany że tak trzeba....!!!) tzn. ta jazda w ciemno....
Pzdr
amalik
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 31.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) amalik » 08.06.2004 07:27

Nie byłem w Podgorze, ale campingu Strasko bym nie polecał.
Wprawdzie tam nie mieszkałem, ale będąc na Pagu na campingu Simuni, miałem okazję go zwiedzić. Nie przypadło mi jakoś do gustu jego położenie, chociaż to indywidualna sprawa. Z ciekawostek mogę powiedzieć, że dzieli się on na cześć tekstylną i FKK, oddzielną murem.
Tak w ogóle, to sam Pag mi się nie podobał i zgadzam się z opiniami poprzedników.
Pozdrawiam.
Izowita
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 30.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Izowita » 08.06.2004 08:16

Ja mysle ze możesz Pag zaryzykowac

Ja byłam trzy lata z rzedu własnie na Pagu - w ytm roku KRK w ciemno a jak nie znajde kwatery to znowu na Pag.... :lol:

Mnie sie tam bardzo podobało - fajna spokojna wysepka - gaje oliwne - pieknie czysciutenkie plaże ( nie to co na Istrii)

Polecam spróbować....
To naprawde bardzo ładna wysepka
jarwoj
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarwoj » 10.06.2004 10:09

Nadia napisał(a):Zarezerwowałam kampingi w Podgorze Camp Sutikla, wpłaciłam kaucję i niestety dziś dowiedziałam się, iz kampingów nie będzie. W zamian polecono mi Kemp Strasko miejscowość Novalj na Pagu.


Wnioskuję, że o to głównie się rozchodzi tzn. o pieniądze. Podgora odpadła i zaproponowano ci w zamian Novaliję.

Jeśli nie możesz odzyskać pieniędzy to domagaj się innych propozycji (szczególnie w rejonach Podgory), wygodniej jest mieć szerszy wybór.

Jeśli nie możesz odzyskać pieniędzy i innych propozycji jedź na Pag.

Ja byłem na Pagu, na campingu Simuni (polecam dla dzieci). Z wyspy możesz odwiedzić Zadar i okolice, Paklenicę.

Powrót do Kempingi



cron
Czy to dobra zamiana?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone