Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czego nie ma w Chorwacji?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 16.11.2009 16:21

Leon napisał(a):....zeczewiscie nigdzie nie jest az tak ruzowo....
ale ja z inego pulapu powiem czego brakuje w Chorwacji tej nadmorskej...
brakuje kolorowej jeseni, brakuje tramwajow ktore uwielbiaja moje curki,
brakuje mgli ktorej nikt nie lubi, brakuje czajnikow bezprzewodowich i dobrej cherbaty w sklepach (bo my nie pijemy cherbate) ...


Hm... jesieni kolorowej nie ma?

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

..a za oknem granatowiec w żółtej jesiennej szatce...

Mnie tutejsza jesień wydaje się być bardzo ciekawa; trochę w niej jesieni, a trochę i wiosny. Część rośliności przechodzi w stan jesiennego uśpienia, a część zaczyna się zielenić po okresie suszy...Całe mnóstwo roślin i dzikich i ogrodowych rozkwita po pierwszych deszczach schyłku lata czy początku jesieni... pojawiają się polne kwiatki, zakwita i owocuje planika, rozmaryn (który będzie kwitł obficie całą zimę), gdzie niegdzie widać jeszcze dojrzałe granaty, zaczynają dojrzewać cytrusy, oliwki... winnice mienią się iście jesienną paletą barw...Naprawdę trudno temu odmówić uroku.

Co do herbaty to też trudno mi się zgodzić. Czarnej nie pijam (dlatego też cieżko mi coś powiedzieć -prawdopodobnie faktycznie mniejszy wybór najpopularniejszych w pl marek (jak i innych produktów, bo rynek mały), lecz czy to znaczy, że inne muaż tak bardzo ustępują jakością renomowanym?. Owocowe herbaty Franck natomiast przebiły moją ulubioną niegdyś serię "Spoko" Vitax.

Pozdrawiam serdecznie
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Czego nie ma w Chorwacji? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone