Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czarter jednodniowy małej łódki

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bartezzz13
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.08.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartezzz13 » 31.08.2022 19:21

Stary temat , ale może ktoś pomoże. Chciałbym opłynąć plaże , te dzikie obok kamporu, kalifront na wyspie Rab. Próbuje wypożyczyć jakaś mała łódkę bez patentu ale w każdej wypożyczalni chcą patent. Spotkałem gościa który wypożyczył mały ponton gdzieś w kamporze. Niestety nie dopytalem gdzie, a w wypożyczalniach wszędzie chcą patent. Poleci ktoś namiar na wyspie ranna taką łódkę bez patentu ?
opet
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 03.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) opet » 31.08.2022 21:58

Właściwie na każdą łódkę z jakimkolwiek silnikiem trzeba mieć w Chorwacji patent. Coś czytałem, że niektóre wypożyczalnie jakoś omijają sprawę patentu, ale raczej nie jest to legalne. W Cro można dużo szybciej i łatwiej niż w PL zrobić patent "voditel broda" ( jakoś tak ) ważny tylko w Cro.
bartezzz13
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.08.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartezzz13 » 01.09.2022 08:52

Dzięki za odpowiedź. Jednak spotkałem dwie rodziny Czechów którym udało się wynająć bez patentów kropka jedna rodzina miała małą łódkę a druga ponton z silniczkiem, więc jakoś się da. Wiem że wypożyczyli w kamporze jednak nie dopytałem o szczegóły kropka myślałem że któryś z szanownych forumowiczów może wypożyczał gdzieś w pobliżu i coś podpowie
kolgreen
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 22.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kolgreen » 05.06.2023 12:25

Cześć, odświeżę temat.
W zeszłym roku chciałem wynająć małą łódeczkę jednak wymagane były do tego uprawnienia.
Dzisiaj wyszukując informacji w sieci czytam, że wymaga się również SRC. Nie wydaje mi się, by w tych jednostkach była zainstalowana radiostacja... Mowa tutaj o pływaniu po Kanale Limskim niż dalszych wyprawach morskich :wink:
Co na to aktualne przepisy? Czy sternik motorowodny z ISSA jest wystarczający?

reab.jpg
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 554
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 05.06.2023 12:41

Tak, do 2,5 nm od brzegu, czyli praktycznie wszystkie wyspy.
Danio80
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.08.2023
Wynajem pontonu łódki w okolicach karlob 60km+/-

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danio80 » 09.08.2023 12:30

Witam mam do was pytanie czy wiecie gdzie można wynająć łódkę lub ponton z silnikiem małym bez patentu?
Może macie jakiś namiar stronę bo nigdzie nie można znaleść
Bardzo bym był wdzięczny
Dzięki.
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Czarter jednodniowy małej łódki - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone