Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CZARNOGÓRA plaża

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 06.08.2015 12:24

No tak,tylko na Velikiej trzeba zaznaczyć, że jest ciemny piasek ,nie dla każdego przyjemny :oczko_usmiech:
Trzeba przyznać,że raczej na ustronne puste plaże nie ma co liczyć w tym terminie w którym jedziesz .
My mimo że w tym roku nie Czarnogóra,też mieliśmy nocleg w Rastoke ,super miejsce na odpoczynek w podróży ,polecam ,jest tam bardzo dużo pokoi do wynajęcia,jest też gdzie zjeść.
DSC_0084.JPG
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 07.08.2015 01:30

marcines napisał(a):nie przesadzajmy z tym tłokiem na plażach w Czarnogórze, jest np bardzo długa plaża w Buljaricy, przy wejsciu jest tłok ale wystarczy przejść z 500 metrów dalej i juz mamy pusto

Nie wiem kiedy byłeś ,ja byłem początkiem lipca i poszedłem około 700 m to trafiłem na jakieś serbskie kolonie
mieli nawet ustawione namioty do obsługi (masakra) nie mówię żebym się nie zmieścił plaża jest na prawdę duża ale o kameralności nie ma mowy
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 07.08.2015 01:41

buziaka napisał(a):troszkę luzu jest na plażach typu (nie masz nic na sobie ) ale to już są raczej skałki :wink:

a gdzie takie skałki się znajdzie ?

Start wyprawy to Wrocław. ( nie wiedziałam skąd jadę -bo w grę wchodziła jeszcze miejscowość moich rodziców).

Jeśli Cię interesuje taki wypoczynek (FKK) to jest to dalsza część plaży w Buljaricy ,
ale ku ścisłości to nie są typowe skałki chorwackie tyko po prostu duże kamienie i z daleka każdy Cię widzi,
....do Montenegro nie jedzie się tylko na plaże :wink:
udanego wypoczynku :papa:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 07.08.2015 01:53

Z napisał(a):to chyba ta jedyna jest jeszcze luźna,w Petrovacu około 25 czerwca już nie można było nogi wcisnąć, i to nie na głównej(pomarzyć) tylko Lucice

6 lipca już nie była luźna a Lucice jak szedłem do Petrovaca to normalnie dreptałem po cy........ach :mrgreen:
a w Petovacu to tylko piwo dobre (2 euro za 0.33 l) naprawdę smakuje po tej górce z Buljaricy :mrgreen:
no i piękny biały kamień którego nie ma nigdzie na świecie :wink:
ewalla
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 15.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewalla » 13.08.2015 17:21

też mogę polecić plażę w Buljaricy, było mało ludzi, ale ja byłam we wrześniu
Przy Sw Stefanie też nie było tłoku..
W Petrovacu za to było mega dużo ludzi, nie było widać skrawka piasku.
marcines
Croentuzjasta
Posty: 152
Dołączył(a): 24.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcines » 14.08.2015 11:22

lotnikwsk napisał(a):
marcines napisał(a):nie przesadzajmy z tym tłokiem na plażach w Czarnogórze, jest np bardzo długa plaża w Buljaricy, przy wejsciu jest tłok ale wystarczy przejść z 500 metrów dalej i juz mamy pusto

Nie wiem kiedy byłeś ,ja byłem początkiem lipca i poszedłem około 700 m to trafiłem na jakieś serbskie kolonie
mieli nawet ustawione namioty do obsługi (masakra) nie mówię żebym się nie zmieścił plaża jest na prawdę duża ale o kameralności nie ma mowy

3 lata temu byłem w Buljaricy 3 tygodnie w 2 połowie lipca i nie było problemu z miejscem, w tamtym roku byłem w Sutomore i pojechałem do Buljaricy, nie chciałem sie tłoczyć głównym wjazdem i pojechałem na południowy koniec plaży wąską drogą asfaltową, kilka osób przy domach i dalej pusta plaża
Alidrzi
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 01.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alidrzi » 16.08.2015 20:15

marcines napisał(a):3 lata temu byłem w Buljaricy 3 tygodnie w 2 połowie lipca i nie było problemu z miejscem, w tamtym roku byłem w Sutomore i pojechałem do Buljaricy, nie chciałem sie tłoczyć głównym wjazdem i pojechałem na południowy koniec plaży wąską drogą asfaltową, kilka osób przy domach i dalej pusta plaża


Też tam byłem w 2013r. ale tylko kilka fotek i nawet się nie rozkładaliśmy bo kamory w wodzie tam ogromne i mocno "ogloniałe" i strasznie śliskie więc z mojej strony nie polecę tego miejsca - ale fakt jest to miejsce faktycznie dosyć ustronne i kameralne.
Poprzednia strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
CZARNOGÓRA plaża - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone