
.png)
.png)
Bocian napisał(a):Chyba zamówienie z Poznania poszło
.png)
Bocian napisał(a):Chyba zamówienie z Poznania poszło
z Warszawy .png)
yanopodkivano napisał(a):Januszu DJ-u
Jak już jesteśmy w temacie MPT, to może by tak piosenkę - motyw przewodni z filmu "Josef"![]()
Czy się będzie komponować do dzisiejszego całokształtu![]()
Pzdr
Raul73 napisał(a):
No wiesz, czasem trzeba popracować. Jak to mówią, "nic się nie zmienia od na dupie siedzenia"![]()
.png)
Raul73 napisał(a):O, moja ulubiona wersja "Lijepa li si"![]()
![]()
![]()
Aż sobie podgłoszę!
Mieli super pomysł, żeby ten podkład na syntezatorze dodać.
Janusz - czy to taki jednorazowy "remix" czy mają też inne utwory w wersji "orchestra"?
.png)
Miecia napisał(a):yanopodkivano napisał(a):Januszu DJ-u
Jak już jesteśmy w temacie MPT, to może by tak piosenkę - motyw przewodni z filmu "Josef"![]()
Czy się będzie komponować do dzisiejszego całokształtu![]()
Pzdr
Jakby co - jestem ZAAAA![]()
