Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 25.08.2012 22:00

Janusz.....a Ty za prośbami jeszcze nadążasz :oczko_usmiech: :boss:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 25.08.2012 22:02

Raul73 napisał(a):

No niestety tylko chwilę - mam ostatnio mnóstwo papierkowej roboty wieczorami.




w sobotę 8O
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 25.08.2012 22:02

To teraz moje :) rozica Si bila :). Sude mi :) 24 sati :)
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 25.08.2012 22:09

Miecia napisał(a):
Raul73 napisał(a):

No niestety tylko chwilę - mam ostatnio mnóstwo papierkowej roboty wieczorami.




w sobotę 8O


I w sobotę, i nawet jutro!

Czasem tak bywa, jak termin goni :cry:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 25.08.2012 22:10

O, moja ulubiona wersja "Lijepa li si" :D :D :D

Aż sobie podgłoszę!

Mieli super pomysł, żeby ten podkład na syntezatorze dodać.

Janusz - czy to taki jednorazowy "remix" czy mają też inne utwory w wersji "orchestra"?
Ostatnio edytowano 25.08.2012 22:13 przez Raul73, łącznie edytowano 1 raz
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.08.2012 22:11

Chyba zamówienie z Poznania poszło :)
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 25.08.2012 22:12

Raul73 napisał(a):
Miecia napisał(a):
Raul73 napisał(a):

No niestety tylko chwilę - mam ostatnio mnóstwo papierkowej roboty wieczorami.




w sobotę 8O


I w sobotę, i nawet jutro!

Czasem tak bywa, jak termin goni :cry:



no to współczuję.....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2012 22:14

Januszu DJ-u
Jak już jesteśmy w temacie MPT, to może by tak piosenkę - motyw przewodni z filmu "Josef" :?:
Czy się będzie komponować do dzisiejszego całokształtu :?:
Pzdr :)
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 25.08.2012 22:15

Bocian napisał(a):Chyba zamówienie z Poznania poszło :)



Bocian - przeprowadziłeś się? :wink: :wink:

Gdzie znajduuje się ta miejscowość? Bo Automapa nie może znaleźć :D :D

Fajna nazwa :wink: :wink: Domyślam się, do kogo adresowana
Ostatnio edytowano 25.08.2012 22:18 przez Raul73, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2012 22:16

a Bocian nie dosyc, ze pyszne mule robi to jeszcze...i muzyczki horwackiej slucha....no no no... :lol:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 25.08.2012 22:17

Miecia napisał(a):

no to współczuję.....


No wiesz, czasem trzeba popracować. Jak to mówią, "nic się nie zmienia od na dupie siedzenia" :wink: :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2012 22:19

Bocian napisał(a):Chyba zamówienie z Poznania poszło :)

Witam adwokata :oczko_usmiech: z Warszawy :lol:

Zaraz będzie - pieskowa chciała siusiu :lol:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 25.08.2012 22:19

yanopodkivano napisał(a):Januszu DJ-u
Jak już jesteśmy w temacie MPT, to może by tak piosenkę - motyw przewodni z filmu "Josef" :?:
Czy się będzie komponować do dzisiejszego całokształtu :?:
Pzdr :)


Jakby co - jestem ZAAAA :D


Raul73 napisał(a):
No wiesz, czasem trzeba popracować. Jak to mówią, "nic się nie zmienia od na dupie siedzenia" :wink: :wink:


Ja tam ma dośc roboty w tygodniu 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2012 22:22

Raul73 napisał(a):O, moja ulubiona wersja "Lijepa li si" :D :D :D

Aż sobie podgłoszę!

Mieli super pomysł, żeby ten podkład na syntezatorze dodać.

Janusz - czy to taki jednorazowy "remix" czy mają też inne utwory w wersji "orchestra"?


Piosenka z płyty MPT - "Druga strana"
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2012 22:26

Miecia napisał(a):
yanopodkivano napisał(a):Januszu DJ-u
Jak już jesteśmy w temacie MPT, to może by tak piosenkę - motyw przewodni z filmu "Josef" :?:
Czy się będzie komponować do dzisiejszego całokształtu :?:
Pzdr :)


Jakby co - jestem ZAAAA :D


Jozef - piosenkach Agi :idea:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1974
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone