Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 25.08.2012 01:03

Obrazek
Obrazek

Prawdziwki robaczywki :wink: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2012 10:14

Sylwetka napisał(a):Prawdziwki robaczywki :wink: :lol:


no i musiala te robaczywki pokazac.... :?
az mnie cos w doleczku scisnelo....tesknie za grzybobraniem...za spacerami po lesie(jak mieszkalam w Polsce, las mialam na wyciagniecie reki...a tu balabym sie do niego wejsc.. :( )
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 25.08.2012 10:27

agapi napisał(a):
Sylwetka napisał(a):no i musiala te robaczywki pokazac.... :?
az mnie cos w doleczku scisnelo....tesknie za grzybobraniem...za spacerami po lesie(jak mieszkalam w Polsce, las mialam na wyciagniecie reki...a tu balabym sie do niego wejsc.. :( )


Przepraszam :oops:
Chyba bym nie wytrzymała, las mam własnie na wyciągnięcie ręki, niestety teren przy lesie został sprzedany "ciepłowni" która wszystko ogrodziła, (kiedyś była tam piękna łąka z małym stawem ). Teraz choć go widzę i mam go 20 metrów za ogrodzeniem, muszę ganiać naokoło :evil:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2012 10:30

Sylwetka napisał(a):
agapi napisał(a):
Sylwetka napisał(a):no i musiala te robaczywki pokazac.... :?
az mnie cos w doleczku scisnelo....tesknie za grzybobraniem...za spacerami po lesie(jak mieszkalam w Polsce, las mialam na wyciagniecie reki...a tu balabym sie do niego wejsc.. :( )


Przepraszam :oops:
Chyba bym nie wytrzymała, las mam własnie na wyciągnięcie ręki, niestety teren przy lesie został sprzedany "ciepłowni" która wszystko ogrodziła, (kiedyś była tam piękna łąka z małym stawem ). Teraz choć go widzę i mam go 20 metrów za ogrodzeniem, muszę ganiać naokoło :evil:



a dziurki w ogrodzeniu nie dalby sie zrobic....? :lol:
a swoja droga....po co cieplowni ..las??? :evil:
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 25.08.2012 11:13

agapi napisał(a):a swoja droga....po co cieplowni ..las??? :evil:


no jak to po co :twisted: :wink:
A tak na poważnie miała powstać tam jakaś baza, ale plan nie doszedł do skutku. Wynajmują teraz budynki, prywatnym firmom. :roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2012 13:14

Witam, melduję, że rydzykobranie nieudane, susza w lesie.

Znalazłem kilka kurek, trzy małe maślaki i trzy małe prawdziwki - zupa z nich już gotowana :P :lol:

Obrazek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2012 13:21

..ach ...zeby tak mogl Januszek poczta przeslac(najlepiej caly gar..z zawartoscia oczywiscie!)

serce mi wyje...na widok grzybkow...i to tych mniej szlachetnych ..tyz!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2012 20:30

Obrazek

Zapraszam na audycję - być może CRR będzie słuchane na spotkaniu w Poznaniu :?: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2012 20:53

Witaj Rodzinko :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2012 21:00

agapi napisał(a):Witaj Rodzinko:)

Witam :D

Poznań jeszcze nie słucha :wink: kto już ba Wyspie podsłuchuje - trzy piosenki podaje :lol: :lol: :lol: :idea:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 25.08.2012 21:01

Witam Rodzinkę :D

No tak .....Sylwia miała mi pomóc.....ale nie dojechała i sama musiałam się mordować :wink:

Ale zapas już w domu

Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2012 21:03

Miecia napisał(a):Witam Rodzinkę :D

Witam :D i na dwie piosenki czekam :lol: :lol: :idea:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 25.08.2012 21:09

Janusz Bajcer napisał(a):
Miecia napisał(a):Witam Rodzinkę :D

Witam :D i na dwie piosenki czekam :lol: :lol: :idea:


Coś weny mi brak.....jakoś jabłka mi w głowie siedzą :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2012 21:13

Miecia napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Miecia napisał(a):Witam Rodzinkę :D

Witam :D i na dwie piosenki czekam :lol: :lol: :idea:


Coś weny mi brak.....jakoś jabłka mi w głowie siedzą :wink:


W takim razie dwa razy Crvena Jabuka :D :boss:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2012 21:16

Dobry wieczór.
Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich obecnych, życząc miłych wrażeń z dzisiejszego wieczoru. :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1972
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone