

Prawdziwki robaczywki
Sylwetka napisał(a):Prawdziwki robaczywki![]()
.png)
agapi napisał(a):Sylwetka napisał(a):no i musiala te robaczywki pokazac....![]()
az mnie cos w doleczku scisnelo....tesknie za grzybobraniem...za spacerami po lesie(jak mieszkalam w Polsce, las mialam na wyciagniecie reki...a tu balabym sie do niego wejsc..)
Sylwetka napisał(a):agapi napisał(a):Sylwetka napisał(a):no i musiala te robaczywki pokazac....![]()
az mnie cos w doleczku scisnelo....tesknie za grzybobraniem...za spacerami po lesie(jak mieszkalam w Polsce, las mialam na wyciagniecie reki...a tu balabym sie do niego wejsc..)
Przepraszam![]()
Chyba bym nie wytrzymała, las mam własnie na wyciągnięcie ręki, niestety teren przy lesie został sprzedany "ciepłowni" która wszystko ogrodziła, (kiedyś była tam piękna łąka z małym stawem ). Teraz choć go widzę i mam go 20 metrów za ogrodzeniem, muszę ganiać naokoło
.png)
agapi napisał(a):a swoja droga....po co cieplowni ..las???
.png)
.png)

.png)
agapi napisał(a):Witaj Rodzinko:)
.png)
Miecia napisał(a):Witam Rodzinkę![]()
.png)
Miecia napisał(a):Janusz Bajcer napisał(a):Miecia napisał(a):Witam Rodzinkę![]()
Witami na dwie piosenki czekam
![]()
![]()
Coś weny mi brak.....jakoś jabłka mi w głowie siedzą

