Wreszcie znalazłem chwilę, żeby z Wami posłuchać.
.png)
yanopodkivano napisał(a):Dobry wieczór.
.png)
Janusz Bajcer napisał(a):
W takim razie dwa razy Crvena Jabuka![]()
yanopodkivano napisał(a):Dobry wieczór.
Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich obecnych, życząc miłych wrażeń z dzisiejszego wieczoru.
Janusz Bajcer napisał(a):
Witamtrzeci na pudle pośród witających podaje jedną piosenkę
![]()
.png)
agapi napisał(a):a ja, pomimo, ze walki z jablonkami nie toczylam ....nie przygotowana zupelnie dzisiaj...![]()
wiec....chetnie oddam trzy pioseneczki za jedna jamajke do jastuczka....
.png)

Raul73 napisał(a):Witam rodzinkę!
Wreszcie znalazłem chwilę, żeby z Wami posłuchać.
yanopodkivano napisał(a):Dobry wieczór.
Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich obecnych, życząc miłych wrażeń z dzisiejszego wieczoru.
Janusz Bajcer napisał(a):agapi napisał(a):a ja, pomimo, ze walki z jablonkami nie toczylam ....nie przygotowana zupelnie dzisiaj...![]()
wiec....chetnie oddam trzy pioseneczki za jedna jamajke do jastuczka....
Dostaniesz trzy do jastuka
).png)
aga2 napisał(a):Januszku na specjalne zyczenie Warszawiakow w Wielkoplsce Geni Kameni i do wspolnego odspiewania Lijepa Li si
.png)
agapi napisał(a):Raul73 napisał(a):Witam rodzinkę!
Wreszcie znalazłem chwilę, żeby z Wami posłuchać.
...tylko ...chwile..![]()
![]()
Witaj!:)
