Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 25.08.2012 21:17

Witam rodzinkę!

Wreszcie znalazłem chwilę, żeby z Wami posłuchać. :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2012 21:19

yanopodkivano napisał(a):Dobry wieczór.


Witam :D trzeci na pudle pośród witających podaje jedną piosenkę :lol: :idea:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 25.08.2012 21:19

Janusz Bajcer napisał(a):
W takim razie dwa razy Crvena Jabuka :D :boss:


Wprawdzie moje są zielono-czerwone......ale mogą być i całe czerwone :wink: :D


yanopodkivano napisał(a):Dobry wieczór.
Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich obecnych, życząc miłych wrażeń z dzisiejszego wieczoru. :)



A dziękuję Kuzynie, witam :D

Słuchanie świetnej muzyki w dobrym towarzystwie.....to wspaniały wieczór :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2012 21:22

a ja, pomimo, ze walki z jablonkami nie toczylam ....nie przygotowana zupelnie dzisiaj... :(
wiec....chetnie oddam trzy pioseneczki za jedna jamajke do jastuczka.... :oops:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2012 21:24

Janusz Bajcer napisał(a):
Witam :D trzeci na pudle pośród witających podaje jedną piosenkę :lol: :idea:


OK to może wróćmy jeszcze do Novi Fosili - Košulja Plava.
Pozz :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2012 21:31

agapi napisał(a):a ja, pomimo, ze walki z jablonkami nie toczylam ....nie przygotowana zupelnie dzisiaj... :(
wiec....chetnie oddam trzy pioseneczki za jedna jamajke do jastuczka.... :oops:


Dostaniesz trzy do jastuka :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2012 21:34

Poznań słucha :lol: SMS-em poprosił o dalmatyńskie klimaty :idea: :D

I dla Romana -"Ljubavna" :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2012 21:38

Raul73 napisał(a):Witam rodzinkę!

Wreszcie znalazłem chwilę, żeby z Wami posłuchać. :D



...tylko ...chwile.. :? :(
Witaj!:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2012 21:40

yanopodkivano napisał(a):Dobry wieczór.
Witam serdecznie i pozdrawiam wszystkich obecnych, życząc miłych wrażeń z dzisiejszego wieczoru. :)



Witaj i zapewne, iscie wrazeniowy wieczorek, nam sie zapowiada:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.08.2012 21:44

Janusz Bajcer napisał(a):
agapi napisał(a):a ja, pomimo, ze walki z jablonkami nie toczylam ....nie przygotowana zupelnie dzisiaj... :(
wiec....chetnie oddam trzy pioseneczki za jedna jamajke do jastuczka.... :oops:


Dostaniesz trzy do jastuka :lol:



az trzy?? 8O ...biedne Kuzynowstwo... :roll: (''wyciszaczki'' zas pojda w ruch.. :smo: )

aaaaa....dziekuje! :hearts:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 25.08.2012 21:46

agapi napisał(a):Dostaniesz trzy do jastuka :lol:



az trzy?? 8O ...biedne Kuzynowstwo... :roll: (''wyciszaczki'' zas pojda w ruch.. :smo: )

aaaaa....dziekuje! :hearts:[/quote]


nie pójdą w ruch żadne wyciszaczki......nie u mnie :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2012 21:47

aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 25.08.2012 21:50

Januszku na specjalne zyczenie Warszawiakow w Wielkoplsce Geni Kameni i do wspolnego odspiewania Lijepa Li si :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109226
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.08.2012 21:56

aga2 napisał(a):Januszku na specjalne zyczenie Warszawiakow w Wielkoplsce Geni Kameni i do wspolnego odspiewania Lijepa Li si :)


Po Severince zgodnie z prośba telefoniczną zaraz MPT usłyszycie :idea: :D
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 25.08.2012 21:59

agapi napisał(a):
Raul73 napisał(a):Witam rodzinkę!

Wreszcie znalazłem chwilę, żeby z Wami posłuchać. :D



...tylko ...chwile.. :? :(
Witaj!:)



No niestety tylko chwilę - mam ostatnio mnóstwo papierkowej roboty wieczorami.

I tradycyjnie od kilku dni problemy z nerwostradą :evil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 1973
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone