Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Croatia-ekstremalnie pokrecony holiday

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.06.2013 22:58

Na Twoją relację zerknęłam z dwóch powodów:
- należysz do wybranek Bociana, których relacje czytuje. Więc pewnie będzie niestandardowo ;)
- twierdzisz, że już relacji nie piszesz. A to czemu ? Może zagadka się wyjaśni :?:

Zaczęłam czytać i oczywiście na wstępie Anglia, ale jakże odmienna rzeczywistość, którą ja znam z relacji mojego dziecięcia i swoich obserwacji. Tym bardziej mnie to zaciekawiło. Pozwolisz, że prześledzę :?:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.06.2013 08:17

Kenik napisał(a):Na Twoją relację zerknęłam z dwóch powodów:
- należysz do wybranek Bociana, których relacje czytuje. Więc pewnie będzie niestandardowo ;)
- twierdzisz, że już relacji nie piszesz. A to czemu ? Może zagadka się wyjaśni :?:

Zaczęłam czytać i oczywiście na wstępie Anglia, ale jakże odmienna rzeczywistość, którą ja znam z relacji mojego dziecięcia i swoich obserwacji. Tym bardziej mnie to zaciekawiło. Pozwolisz, że prześledzę :?:


Pozwolę! :oczko_usmiech:

No masz Ci los...z ekshibicjonistki awansowałam na..''wybrankę''... :lol:
Nie wiem czy się śmiać czy płakać, że odgrzebałaś moją relację... :|
(tylko przez moje przeoczenie nie została i ona zablokowana).
Wszystko w niej znajdziesz ale...odpowiedzi której szukasz chyba nie! :wink:

Co do angielskiej rzeczywistości-dla każdego człowieka rzuconego na obczyznę jest ....różna :) .
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.06.2013 08:22

Kenik napisał(a):Na Twoją relację zerknęłam z dwóch powodów:
- należysz do wybranek Bociana, których relacje czytuje. Więc pewnie będzie niestandardowo ;)
- twierdzisz, że już relacji nie piszesz. A to czemu ? Może zagadka się wyjaśni :?:

Zaczęłam czytać i oczywiście na wstępie Anglia, ale jakże odmienna rzeczywistość, którą ja znam z relacji mojego dziecięcia i swoich obserwacji. Tym bardziej mnie to zaciekawiło. Pozwolisz, że prześledzę :?:

Taka prośba. Bocian to nie napis na dropsach i nie Leszek na kajak :) Znajdź sobie inną osobę do podawania ciągłych przykładów, bo widzę, ze z Kingą macie jakieś upodobanie w szermierce moim nickiem...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.06.2013 09:28

Bocian..
..ot bardzo Cię Kenik lubi i tyle.. :smo: :mrgreen:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 24.06.2013 09:36

Kasia , lubisz rozwiązywać takie sytuacje :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.06.2013 09:41

mervik napisał(a):Kasia , lubisz rozwiązywać takie sytuacje :oczko_usmiech:


...szkoda tylko, że niektóre sytuacje mnie ...''przerastają'' :oops:
:smo:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 24.06.2013 09:50

agapi napisał(a):
...szkoda tylko, że niektóre sytuacje mnie ...''przerastają'' :oops:
:smo:


Pamiętasz jak mi mówiłaś [pisałaś ] że zawsze jest druga bramka z wyjściem :wink:
tak zwany [plan B ] :D
....właśnie teraz, jak jest coś nie tak ,zawsze z tego korzystam ,
i o dziwo jakoś wszystko się układa :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.06.2013 10:01

mervik napisał(a):
agapi napisał(a):
...szkoda tylko, że niektóre sytuacje mnie ...''przerastają'' :oops:
:smo:


Pamiętasz jak mi mówiłaś [pisałaś ] że zawsze jest druga bramka z wyjściem :wink:
tak zwany [plan B ] :D
....właśnie teraz, jak jest coś nie tak ,zawsze z tego korzystam ,
i o dziwo jakoś wszystko się układa :oczko_usmiech:


Wiesz co jest najgorsze Mervik-u ?!...ja czasem o tych moich ''mądrościach'' zapominam.. :(
Może nie tyle zapominam co złoszczę się, że musze tej ''bramki'' szukać.Czasem też ta furtka jest tak zerdzewiała, że dużo sił potrzebuję aby ją móc ..otworzyć.. :smo:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 24.06.2013 10:07

agapi napisał(a):.Czasem też ta furtka jest tak zerdzewiała, że dużo sił potrzebuję aby ją móc ..otworzyć.. :smo:

....no cóż
.... zapomniałaś
że wszystko potrzebuje pielęgnacji :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.06.2013 10:24

agapi napisał(a):
Pozwolę! :oczko_usmiech:

No masz Ci los...z ekshibicjonistki awansowałam na..''wybrankę''... :lol:
Nie wiem czy się śmiać czy płakać, że odgrzebałaś moją relację... :|
(tylko przez moje przeoczenie nie została i ona zablokowana).
Wszystko w niej znajdziesz ale...odpowiedzi której szukasz chyba nie! :wink:

Co do angielskiej rzeczywistości-dla każdego człowieka rzuconego na obczyznę jest ....różna :) .


Z ekshibicjonistki ??? A któż to takich słów wobec Ciebie użył ? Mniemam, że byłaś zbyt otwarta w swojej relacji. No cóż różne są sposoby przekazu. Jedni to akceptują inni nie. Nie przejmowałabym się. Tym bardziej poczytam. :)
A relacje odgrzebałam bo coś niedawno o jakimś filtrowaniu wspomniałaś i mnie zaciekawiłaś. :lol:

Bocian napisał(a):
Kenik napisał(a):Na Twoją relację zerknęłam z dwóch powodów:
- należysz do wybranek Bociana, których relacje czytuje. Więc pewnie będzie niestandardowo ;)
- twierdzisz, że już relacji nie piszesz. A to czemu ? Może zagadka się wyjaśni :?:


Taka prośba. Bocian to nie napis na dropsach i nie Leszek na kajak :) Znajdź sobie inną osobę do podawania ciągłych przykładów, bo widzę, ze z Kingą macie jakieś upodobanie w szermierce moim nickiem...


A kogóż można podawać za przykład jak nie Ciebie ;)
A kto to jest Leszek ? A tym bardziej kto to jest kinga, bo jak dla mnie to king ale pewnie znowu się mylę :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.06.2013 17:27

agapi napisał(a):Bocian..
..ot bardzo Cię Kenik lubi i tyle.. :smo: :mrgreen:

Dziękuję, postoję... 8)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.06.2013 17:30

Kenik napisał(a):A kogóż można podawać za przykład jak nie Ciebie ;)

Masz na forum tylu prawych i sprawiedliwych, pomagających nowym, piszących przydatne elaboraty, doradzających na PW, oceniających kto jaki jest. No po prostu sama dobroć.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.06.2013 19:23

Bocian napisał(a):
agapi napisał(a):Bocian..
..ot bardzo Cię Kenik lubi i tyle.. :smo: :mrgreen:

Dziękuję, postoję... 8)


A ja sobie usiądę :lol:
Bocian napisał(a):
Kenik napisał(a):A kogóż można podawać za przykład jak nie Ciebie ;)

Masz na forum tylu prawych i sprawiedliwych, pomagających nowym, piszących przydatne elaboraty, doradzających na PW, oceniających kto jaki jest. No po prostu sama dobroć.


Ale Ty wciąż udowadniasz wszem i wobec, że :
- jesteś prawy i sprawiedliwy
- że pomagasz na PW
- oceniasz innych permanentnie.

No po prostu sama dobroć. :lol:

PS. Wiem, ze zaraz nastąpi Twój komentarz, ale ja już na niego w tym wątku nie odpowiem. Bardzo proszę o nie zakłócanie mi spokoju w lekturze tego wątku. :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.06.2013 19:30

Kenik napisał(a):
Ale Ty wciąż udowadniasz wszem i wobec, że :
- jesteś prawy i sprawiedliwy
- że pomagasz na PW
- oceniasz innych permanentnie.

No po prostu sama dobroć. :lol:

PS. Wiem, ze zaraz nastąpi Twój komentarz, ale ja już na niego w tym wątku nie odpowiem. Bardzo proszę o nie zakłócanie mi spokoju w lekturze tego wątku. :)

Typowe zachowanie dziecka bez argumentów. Nie odpisuj bo ja nie odpowiem, jak w piaskownicy. Po co więc piszesz? zachowanie dla mnie po prostu śmieszne. Nie mylić z wesołym. :lol:
Gdzie to jest to wszem i wobec? Masz jakieś przykłady? Gdzie udowadniam, że pomagam na PW? Może myli ci się udowadnianie z pisaniem o tym?
Ci inni to kto?
Odpowiedzi raczej nie oczekuję, bo nie będziesz raczej potrafiła... :mrgreen: :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.06.2013 19:49

Bocian napisał(a):
Kenik napisał(a):
Ale Ty wciąż udowadniasz wszem i wobec, że :
- jesteś prawy i sprawiedliwy
- że pomagasz na PW
- oceniasz innych permanentnie.

No po prostu sama dobroć. :lol:

PS. Wiem, ze zaraz nastąpi Twój komentarz, ale ja już na niego w tym wątku nie odpowiem. Bardzo proszę o nie zakłócanie mi spokoju w lekturze tego wątku. :)

Typowe zachowanie dziecka bez argumentów. Nie odpisuj bo ja nie odpowiem, jak w piaskownicy. Po co więc piszesz? zachowanie dla mnie po prostu śmieszne. Nie mylić z wesołym. :lol:
Gdzie to jest to wszem i wobec? Masz jakieś przykłady? Gdzie udowadniam, że pomagam na PW? Może myli ci się udowadnianie z pisaniem o tym?
Ci inni to kto?
Odpowiedzi raczej nie oczekuję, bo nie będziesz raczej potrafiła... :mrgreen: :mrgreen:


Ponieważ przeszkadzasz i prowokujesz to na odczepnego ...
- natrzaskane naście tysięcy pyknieć ... to jest Twoje wszem i wobec i żadnej relacji z 14 pobytów w Cro ale to jak mniemam byłby ekshibicjonizm ;)
- sam mi napisałeś w jednym z pyknięć, że nie pomagasz na forum tylko na PW
- ci inni ... to wszyscy wokół poza BBA

Wracam do piaskownicy :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Croatia-ekstremalnie pokrecony holiday - strona 53
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone