Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Croatia-ekstremalnie pokrecony holiday

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 15.03.2012 01:15

agapi napisał(a):Przetarlam sciezki dla innych..:)
ale teraz chce juz stad odejsc :cry:


E tam... Daj spokój. Gdzie pójdziesz? Źle Ci u nas? :D

Może zaczniesz pisać bloga na cropelce a Admin utworzy w tym celu specjalny dział. W końcu masz u niego chody :wink:
Później Twoim śladem pójdą następni...

Nie znikaj Agapi. Terenowiec wie co mówi...

Czyń tu wiosnę :!:
Pozdrawiam Cię.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.03.2012 01:34

greenrs napisał(a):
agapi napisał(a):Przetarlam sciezki dla innych..:)
ale teraz chce juz stad odejsc :cry:


E tam... Daj spokój. Gdzie pójdziesz? Źle Ci u nas? :D

Może zaczniesz pisać bloga na cropelce a Admin utworzy w tym celu specjalny dział. W końcu masz u niego chody :wink:
Później Twoim śladem pójdą następni...

Nie znikaj Agapi. Terenowiec wie co mówi...

Czyń tu wiosnę :!:
Pozdrawiam Cię.



Powiem tak:
Spragniona''ludzi ''zachlysnelam sie'' cropelka.
Czasem wykonczona fizycznie myslalam ,ze nie napisze ani slowa wiecej...Otwierajac jednak strone ''dotykaly ''mnie niemal Wasze slowa...
Wasze'' czekanie'' sprawialo,ze zapominalam iz jestem tylko czlowiekiem (ktory potrzebowal snu...troche odpoczynku..)
To Wy byliscie moim ''wytchnieniem'' i ukojeniem.

Dzieci i maz...poszly chwilowo'' w odstawke'',no bo musialam ..pisac .
Pisalam tez dla siebie.
Cieszylo mnie to ...i sprawialo przyjemnosc.

Musze jednak sie przyznac ,ze z agapi jest tchorz:(

Piszac dalej musialabym sie bardziej ''odslonic''...i chociaz wiem ,ze mam grono ludzi ,ktorzy staneli by za mna murem ..to jednak ...nie wydaje mi sie abym byla na tyle silna ...
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 15.03.2012 01:57

Za bardzo przejęłaś się niezbyt miłymi opiniami niektórych "krytyków". Tacy też muszą być... Wiesz jak to mówią: jedni lubią pomarańcze, a inni jak im nogi śmierdzą...

Chyba nie chcesz pozostać taką kometą, która na chwilę rozjaśniła niebo i zniknęła za horyzontem?

No chyba, że chcesz...? :roll:
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 15.03.2012 09:25

terenowiec napisał(a):Przyznać muszę, że Cię Agapi podziwiam. Przeczytałem relację, w której zamieściłaś coś, czego nie udało się nikomu przed Tobą. To nie była relacja z wakacji w Chorwacji, (wakacje były tłem), to opowieść o Tobie. Myślę, że niewielu forumowych pisarzy (jakiegokolwiek forum), jest w stanie Ci dorównać. Nie mam tu na myśli poprawności językowej i zdolności literackich. Myślę o umiejętności przekazania myśli, odczuć; tego co jest w głębi człowieka. Wielu, nawet przed samym sobą, nie jest czasami w stanie pokazać tego, co się w nich dzieje. Tobie się to udało.
Oskara dałbym Ci za opisanie tego, czego nie widać, co jest w środku. Tego wypowiedzianego i tego zapisanego tylko w Twojej głowie. Teraz mogło to przeżyć setki, a może tysiące osób.
Gratuluję Ci odwagi i jestem dla Ciebie pełen szacunku, za podzielenie się tą intymną cząstką siebie. Słowem malowałaś momenty, w których wielu z nas było, będzie, lub nigdy ich nie doświadczy. W pewnym sensie, wzbogaciłaś nasze (moje) własne życie.
Nie znam Cię, ale chyba jesteś dobrym Człowiekiem. I taką zostań...


Nic dodać, nic ująć!
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 15.03.2012 13:11

arabesqa74 napisał(a):
terenowiec napisał(a):Przyznać muszę, że Cię Agapi podziwiam. Przeczytałem relację, w której zamieściłaś coś, czego nie udało się nikomu przed Tobą. To nie była relacja z wakacji w Chorwacji, (wakacje były tłem), to opowieść o Tobie. Myślę, że niewielu forumowych pisarzy (jakiegokolwiek forum), jest w stanie Ci dorównać. Nie mam tu na myśli poprawności językowej i zdolności literackich. Myślę o umiejętności przekazania myśli, odczuć; tego co jest w głębi człowieka. Wielu, nawet przed samym sobą, nie jest czasami w stanie pokazać tego, co się w nich dzieje. Tobie się to udało.
Oskara dałbym Ci za opisanie tego, czego nie widać, co jest w środku. Tego wypowiedzianego i tego zapisanego tylko w Twojej głowie. Teraz mogło to przeżyć setki, a może tysiące osób.
Gratuluję Ci odwagi i jestem dla Ciebie pełen szacunku, za podzielenie się tą intymną cząstką siebie. Słowem malowałaś momenty, w których wielu z nas było, będzie, lub nigdy ich nie doświadczy. W pewnym sensie, wzbogaciłaś nasze (moje) własne życie.
Nie znam Cię, ale chyba jesteś dobrym Człowiekiem. I taką zostań...


Nic dodać, nic ująć!

I ja się podpisuję
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.03.2012 20:44

Przez chwilke relacji nie bylo ,za co przepraszam tych ,ktorzy nie przeczytali (bo nie zdazyli)..calosci.
Wszystko mozna o mnie powiedziec ale nie to ,ze agapi jest tchorzem...(choc, przez chwilke, uwierzylam ,ze nim jestem).
Z pewnych przyczyn musiala sobie troszke przelezakowac w wirtualnym kosmosie ale ...najwyzsza pora powrocic.:))) (ku uciesze niektorych ...a zlosci tym co jej nie znosili).

Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko ,ze nie bylo latwo z anonimowej osoby stac sie jawna agapi.
Co innego pisac o sobie nie pokazujac twarzy ...
Jestem glupio odwazna.....ale ...taka wlasnie jestem.
Powiem wiecej ...wierze w swoje idealy ...mam swoj wyidealizowany swiat i choc czasem rzeczywistosc mi go burzy,to zawsze pozostanie we mnie dusza dziecka...:)


Widzialam ,ze lisek zas piane z pyska toczy i chcialam tylko powiedziec ,ze jezeli zechce mnie choc malenko ugryzc to mu oberwe ta ...ruda kite...!:)
(tym razem nie bedzie zadnego zawracania glowy adminowi)
Agapi jest delikatna ale potrafi tez walczyc ....zwlaszcza gdy ktos zionie nieuzasadniona nienawiscia .

A tak wogole....tesknilam za Wami...:) (baaaardzo!!!)

Milego wieczorku:)
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 23.03.2012 20:59

Cóż za niespodzianka :!: :D Witaj :!:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.03.2012 21:00

greenrs napisał(a):Cóż za niespodzianka :!: :D Witaj :!:


ha ...niespodzianke to mam w zanadrzu:) :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 23.03.2012 21:14

agapi napisał(a):Przez chwilke relacji nie bylo ,za co przepraszam tych ,ktorzy nie przeczytali (bo nie zdazyli)..calosci.


Ja dokończyłem czytać w tym wirtualnym kosmosie, choć wcześniej się nie ujawniałem :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.03.2012 21:24

Rysio napisał(a):
agapi napisał(a):Przez chwilke relacji nie bylo ,za co przepraszam tych ,ktorzy nie przeczytali (bo nie zdazyli)..calosci.


Ja dokończyłem czytać w tym wirtualnym kosmosie, choć wcześniej się nie ujawniałem :wink:


Witam zatem cieplutko:)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 23.03.2012 21:49

Fajnie, że wróciłaś. Grunt to nie dać się liskom :) Trzeba twardym być nie miętkim :) Kto chce ten czyta, komu się nie podoba...droga wolna, nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 23.03.2012 22:14

agapi! Meska decyzja!
Gratulacje i ............. witaj :)
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 24.03.2012 01:04

agapi napisał(a):ha ...niespodzianke to mam w zanadrzu:) :wink:


Skąd my to znamy? Czyżby kolejna wisienka? :D

...A później znów zapadniesz się pod ziemię :wink:


Jakoś Ci włosy wyrudziały... No fakt - trochę Cię tu nie było.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.03.2012 01:18

greenrs napisał(a):
agapi napisał(a):ha ...niespodzianke to mam w zanadrzu:) :wink:


Skąd my to znamy? Czyżby kolejna wisienka? :D

...A później znów zapadniesz się pod ziemię :wink:


Jakoś Ci włosy wyrudziały... No fakt - trochę Cię tu nie było.



Skonczylo sie ''zapadanie pod ziemie'':)...troszke ''poblyszczec''chce dla odmiany a nie ...''uciekac'':)

Prawda -..troszke mnie tu nie bylo:)
:wink:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5794
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 24.03.2012 01:37

Więc "pobłyszcz" a nie kamufluj się :D

No i co z tą niespodzianką? Nie każ nam zbyt długo czekać :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Croatia-ekstremalnie pokrecony holiday - strona 49
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone